Şimdi Ara

===== CITROËN DH KULÜBÜ ===== (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
7
Favori
114.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atmosphere

selam

bir c3 almak istiyorum. bir tane buldum. 2008 model 1.4 hdi. aklıma gelen bazı özellikleri: abs, yol bilgisayarı, 4 airbag. 70bin km'de. Problemsiz. Masrafsız. Sahibi 20bin lira diyor. Bu paraya alınır mı? Pahalı mı? 70bin km c3 için fazla mı? kafama takılan çok soru var?

Acil yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Fiyat Biraz Yüksek Geldi bana..Sonuçta araç 70.000 kmde..
  • 18.500 iyi fiat olur.
  • @Motor Doktoru
    @samsungx

ankara içi 2008 model c3'lerin boşuna dolusuna 20binden aşağı fiyat çekilmiyor. sözleşilmiş gibi. 18,5 mucizevi bir rakam. bu paraya bıraksa şimdi pc başından kalkar arabayı almaya giderim. bu rakamları istanbul için mi veriyorsunuz?

quote:

Orijinalden alıntı: Motor Doktoru

quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

selam

bir c3 almak istiyorum. bir tane buldum. 2008 model 1.4 hdi. aklıma gelen bazı özellikleri: abs, yol bilgisayarı, 4 airbag. 70bin km'de. Problemsiz. Masrafsız. Sahibi 20bin lira diyor. Bu paraya alınır mı? Pahalı mı? 70bin km c3 için fazla mı? kafama takılan çok soru var?

Acil yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Fiyat Biraz Yüksek Geldi bana..Sonuçta araç 70.000 kmde..

• geçtiğimiz hafta citroen c4ümü aldım, yalnız garaja inerken arabanın altı sürtüyor, lastiklerin orjinal boyutları 55 205 16, bu lastikleri 65 215 16 olarak değiştirsem, arabanın dengesinde bir problem olur mu, lastikleri böyle alan varmı hiç, genişliği yüksekliği arttırdığım için arttırmayı düşündüm, ayrıca bu yüzden çok yakar mı? (2006 model, 1.6 benzinli motor, tiptronic vites).. ayrıca 2006 model 48.bin kmde 1.6 benzinli tiptronic vites, yol bilgisayarlı, 6 hava yastıklı, hız sabitleyicili c4 piyasası nedir?
  • Bu kulübe üye olmak isterim.
    2006 C4 1.6i SX :)

Fransıza bulaşma dediler. Bakalım, bizimkisi fransız öpücüğü gibi mi olacak. :)
  • Kulube Üye olmak isterim

benimde çok özel bir CITROËN C8 2.0 16v 2009 Modelim
    var
  • Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılan citroencilerdenim. yaklaşık iki hafta önce C4 Grand Picasso aldım 2007 model. araçtan ziyadesiyle memnunum. tam bir aile arabası.
  • merhaba
    98 xsara 1.6 aracın ön gögüslükteki havalandırma ızgarası ve torpido gözü kırık
    nereden bulabilirim
    teşekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atn42 -- 22 Ocak 2014; 20:00:28 >
  • 99 Xantia 2.0 16v Break SX ile hepinize selamlar ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atn42 A kullanıcısına yanıt
    Ankara yada İstanbuldaysanız, bir izin gününüzü çıkmacılara harcayın.
    Perte çıkmış, arkadan hasarlı vs onlarca araç var.
    Servisten yenisini almaya kalksanız yüzlerce lira tutar.

• ds5 anakonusu ya da kullanıcıların bulunduğu bir konu bulamadım yardımcı olur musunuz?
  • C3 Picasso ile Citroen klübüne selamlar
  • C4 2010 1.4 Sx i stock 90 bg alınan güç 107 108 bg =)

• buralar çok ölü gibi
  • Arkadaslar ilk nesil c4lerde kullanilan mcp nasildir? makyajli kasalar 2008 sonrasi sanirim, makyajdan sonra arac sorunsuz hale gelmis diyebilirmiyiz? direksiyonun gobeginin plastigi catliyormus gibi duruyor, butun ilanlar boyle hepsininde airbagleri patlamis degildir heralde. Kullanici yorumlarinizi bekliyorum kisacasi

• 2009 C4 aldım. 2 gün önce. Memnunum şimdilik

Çok arıza yapar deniyor. Benden önceki sahibi 65000 km binmiş bakım dışında servise girmedik dedi..

• Siz de Citroen sahibi olmak isterseniz uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile bayimize bekliyoruz

• hort
    Citroen fanatikleri icin bir yer acabiliriz.

• arkadaşlar Citroen 2014 model berlingo aracımla kaza yaptım ön panjur ve uzun arma bulamadım.acil yardımcı olacak arkadaşlar özelden irtibata geçmesini rica ediyorum.saygılar.
  • Citroenciler merhaba. Konu pasif kalmış...
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.