Şimdi Ara

IPHONE 4 AKTİVASYON SORUNU ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iphone 4'üme internetten gördüğüm gibi ios 7 beta yükledim.(shift ile) daha sonra telefonum çok yavaşladı ve donmaya başladı bende eski sürümü bulup yine aynı yöntemle yükledim fakat telefon açılınca önce sim kart istiyo simi takınca dil seçtirip wifi açtırıp apple id'mi girmemi istiyo. "this iphone is currently linked to an apple id sign in with the apple id that was used to set up this iphone" diye bi yazı çıkıyo. kullandığım kimliği kabul etmiyo telefonu ilk aldığımda arkadaşımın kimliğini girmiştim onu da kabul etmemekte herhangi bi kimlik denediğimde ne yaparsam yapayım yanlış kimlik yada parola diyor ne yapmalıyım

• aynı sorun bendede var apple kimliği istiyor bilmiyorum hatırlamıyorum açamıyorum cihazı
  • apple kimliği hatırlamıyorsunuz cihazları gitti demektir ,apple ile dahı gorusenız cıhazları actıramazsınız. çöpe atın işleri bitti o cıhazların
  • Bendede aynısı vardı restore yap shift ile olanı yapma normal ama ilk önce delefonu ufc miydi nr o moda al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

Bendede aynısı vardı restore yap shift ile olanı yapma normal ama ilk önce delefonu ufc miydi nr o moda al

bu yontem ıos 7 de ıse yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

Bendede aynısı vardı restore yap shift ile olanı yapma normal ama ilk önce delefonu ufc miydi nr o moda al

bu yontem ıos 7 de ıse yaramaz

Ben yaptım

• olmaz dostum bunun ımkanı yok, belkı 4 de oluyor dıcem ama arkadasında 4
  • Kardes yalan borcum yok
    Bende i4 kulanıyorum dediğim yöntemle yaptım

• Aynı sorun bende var arkadaşlar cihaz etkinleşme alanında kaldı, kimlik sahibine bir türlü ulaşamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.