Şimdi Ara

MSI Gaming Mouse Macro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
12.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI bölümünede açtım ama burada daha çok bakan olur diye burayada açıyorum.
    Ben oyunda AWP için makro yapmak istiyorum ama yapamadım macro yapma yeri var ama yapamadım arkadaşlar bi yardımcı olsanız?
    Sağ tık + sol tık + q + q yapmam gerek.
    Resim bu beyler yardımcı olursanız çok sevinirim
     MSI Gaming Mouse Macro

• Sağ tarafta NEW diceksin,daha sonra START RECORD diceksin.Eğer tuşların basış zamanları senin o anki basış zamanlamanla aynı olsun istersen RECORD DELAYS BETWEEN KEY COMMANDS işaretle.Daha sonra Sağ tık+Sol tık+Q+Q yap ve OK de.Aşağıdaki LOOP TIMES ise senin makro tuşuna bastığında bu makroyu kaç defa tekrarlayacağını söyler 1 ise Sağtık+Soltık+Q+Q yapar 2 ise Sağtık+Soltık+Q+Q+Sağtık+Soltık+Q+Q yapar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Sağ tarafta NEW diceksin,daha sonra START RECORD diceksin.Eğer tuşların basış zamanları senin o anki basış zamanlamanla aynı olsun istersen RECORD DELAYS BETWEEN KEY COMMANDS işaretle.Daha sonra Sağ tık+Sol tık+Q+Q yap ve OK de.Aşağıdaki LOOP TIMES ise senin makro tuşuna bastığında bu makroyu kaç defa tekrarlayacağını söyler 1 ise Sağtık+Soltık+Q+Q yapar 2 ise Sağtık+Soltık+Q+Q+Sağtık+Soltık+Q+Q yapar .

Dediğini yaptım hocam çok çok teşekkürler bilmiyordum bunu, ama şimdide oyunda yapmıyor bu lanet olası şeyi ya kafayı yediriyor normalde oyun dışında yapıyorum oyunu açtığımda olmuyor ne yapmam gerek hocam?
  • Güncel beyler...
  • Sorununu biliyorum denetim masasinsan bir ayar ile ilgili yarim saattir arastiriyorum ama bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahlan312

Sorununu biliyorum denetim masasinsan bir ayar ile ilgili yarim saattir arastiriyorum ama bulamadim

Bende kafayı yicem ya normalde oluyor q q falan yapıyor ama oyunda yok. Oyunun .exe dosyasınıda atadım ama yok.
  • Yok ugrasma oyun ayarlariyla kardesim kullanici ayarlarinda bi ayari isaretlemen gerek inan hatirlayamadim yabanci forumlari arastirsan bulursun 30dk aradim simdi bulamadim inan benimde basima gelmisti

• quote:

Yok ugrasma oyun ayarlariyla kardesim kullanici ayarlarinda bi ayari isaretlemen gerek inan hatirlayamadim yabanci forumlari arastirsan bulursun 30dk aradim simdi bulamadim inan benimde basima gelmisti

Sizdede mi MSI Gaming Mouse var? bide şuanda çalışıyor mu oyunlarda?
  • Hayır benim deathadder im var bu laptoplarda tuslu mouselarda olan genel bir problem eminim seninkide laptoptur

• quote:

Hayır benim deathadder im var bu laptoplarda tuslu mouselarda olan genel bir problem eminim seninkide laptoptur

Evet laptop :) Bende araştırıyım zaten araştırıyorum 1-2 gündürde hiçbir yanıt bulamadım sorunumla ilişkin çıldırmak üzereyim :) Bi ara gidip X7 almak bile aklıma geldi
  • quote:

Hayır benim deathadder im var bu laptoplarda tuslu mouselarda olan genel bir problem eminim seninkide laptoptur

Zaten imzasında laptop olduğu yazıyor
  • quote:

quote:

Evet :D Hocam siz biliyor musunuz peki? Neden olmuyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluesHunter

quote:

quote:

Hiç bir fikrim yok.Belki oyundan kaynaklıdır bilemiyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç bir fikrim yok.Belki oyundan kaynaklıdır bilemiyeceğim.

Peki çok teşekkür ederim, şöyle bir şey fark ettim q q yapıyorum makroda ama mouse hareketini almamış sanırım onlar yazmıyor? Sağ tık + sol tık falan

• Güncel beyler günlerdir uğraşıyorum :(
  • Güncel :(
  • Çözemedin mi hala.
  • quote:

Çözemedin mi hala.

Hayır ya valla oyunlardan soğudum sinir oluyorum
  • quote:

quote:

Çözemedin mi hala.

Yabancı forumlara göz at yada sitesine bak mutlaka ayrıntılı anlatımı veya aynı sorunu yaşayan birileri vardır
  • quote:

quote:

quote:

Çözemedin mi hala.

Yabancı forumlara göz at yada sitesine bak mutlaka ayrıntılı anlatımı veya aynı sorunu yaşayan birileri vardır

Baktım birkaç tane forumada tam anlayamadım ki :S
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.