Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1867. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
333
Favori
3.370.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 4 gb sipariş verdim ancak 4gb ilerde güncellemeler geldiğinde sıkıntı yaratırmı. 16 gb mı almalıydım. Şimdi çok kararsız kaldım güncelleme 100 mb felan gelmiş şimdide 280 mb gelicekmiş heralde ilerde yetmeyebilir mi tam bilmiyorum ben ilk defa akıllı telefon kullanıyorum :)
  • uyuolumuyu U kullanıcısına yanıt
    kapasiteler sizi yanıltmasın. sistem güncellemeleri genellikle sistemde var olan dosyaların yenisi ile değiştirilmesi, bazı dosyaların içeriğinin değişmesi ve bazı yeni dosyaların eklenmesinden oluşur. bu oranda çoğunlukla sistem dosyaları değiştirilir veya yeniden düzenlenir. gm'in en çok satılan modeli D 4gB. sonuç olarak gelecek olan güncellemelerde onun kapasitesi ne ise ona göre olacaktır.16gB lik model sadece dahili bellek açısından yüksek. ama tüm system dosyaları 4gB ile aynıdır.
  • maximan2008 M kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim yani kuşkulanmama gerek yok demi.
    hayır. zaten dahili hafıza sorunu yaşarsanız partition programları ile hafıza büyüklükleri değiştirilebiliyor. mesela telefon hafızasındaki kapasite dahili hafızaya kaydırılabiliyor.( bu işlem garanti dışı bırakır.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximan2008

hayır. zaten dahili hafıza sorunu yaşarsanız partition programları ile hafıza büyüklükleri değiştirilebiliyor. mesela telefon hafızasındaki kapasite dahili hafızaya kaydırılabiliyor.( bu işlem garanti dışı bırakır.)

Tamam teşekkür ederim inşAllah öyle bişeye gerek kalmaz. :)
  • Arkadaşlar nakit alınık discovery arıyorum. Ekranda kesinlikle ama kesinlikle ufacık bir çizik bile olmamalı. Vuruk kırık ölü piksel kronik hata olmamalı.
    Kutusu ve içeriği ile alınacak. Satmayı dusunursenız ozel mesajla ıletısıme gecın lutfen
  • Benım yıgenın telefonundan ne usb kablosuyla nede wıfıden bılgısayardan ınternete baglanamadık. Baglantı var gozukuyor ama ınternete gıremıyoruz bazen ! Isaretı oluyor bazense hıc olmadıgı halde nete ınternete baglanamıyoruz. Bunun sebebı ne olakı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 11 Kasım 2013; 2:13:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben telefonu sipariş ettimde. Bişey sorcam bu buff ekron koruycu film çok işe yarıyormu birde silikon kapların ekran tarafına gelen tarafta kalınlık ne kadar yere düştüğünde direk ekranı yerle temas ettirirmi ettirmez mi ? veya :) ekranı korumak için ne kullanabilim
  • Benim tercihim kullanım kolaylığı açısından Knock 2. Şarj konusunda bu iki programı kıyaslamadım.
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    sunucular bakımda yada yeni güncelleme hazırlığında biraz daha beklemelisin manuelde sorun yaşayanlar olmuştu yinede sen bilirsin
    silikon kılıflar ekranın yere paralel düşeceğini durumlarda ekranla yer arasında 1-2mm çıkıntı ile koruma sağlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vurucumiller

Arkadaşlar bir sorunum var gece şarjdan yüzde yüzken çekiyorum sabah yüzde 10 civarı oluyor yardım ??

ilginç sarjdan çektikten sonra 3 -4 saat oyun oynuyorsan sabah %10 civarı görebilirsin şarjı
  • pumaken P kullanıcısına yanıt
    Haberin olsun şöyle bir hakkın var...
    Fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde servis tarafından kusurlu bulunan telefon için 2 seçeneğin var...
    1. si birebir yenisiyle değişimi
    2.si para iadesidir...
    yani ilk 30gün içinde telefonun bozulur servis cihaz kaynaklı kullanıcı hatası değildir derse paranı alabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremskoda -- 11 Kasım 2013; 7:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -trowzeen-

quote:

Orijinalden alıntı: sitcom

var mı böyle bir şey?? eniştem kendisi telefoncu oda şaşırmıştı gösterdiğimde

ram neden öyle çok gözüküyo :D elixir 2 diye program var ordan bak bi de ram e

edit: 2 gb ram gözüküyo oha :D

ram değeri değil o iyi bak istersen
  • Arkadaşlar epey araştırdım ve birkaç ürüne ulaştım ama sizlerinde fikrini almak istiyorum. Orjinal batarya konusunda durum nedir? Alan kullanan var mı? Birde yedek batarya olarak alacağım bataryayı şarj edebileceğim harici şarj aleti tavsiyenizi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyuolumuyu

Arkadaşlar ben telefonu sipariş ettimde. Bişey sorcam bu buff ekron koruycu film çok işe yarıyormu birde silikon kapların ekran tarafına gelen tarafta kalınlık ne kadar yere düştüğünde direk ekranı yerle temas ettirirmi ettirmez mi ? veya :) ekranı korumak için ne kullanabilim

Dostum ekran koruyucuyu denemedim ama cihazını korumak istiyorsan kesinlikle silikon kılıf öneririm. Daha önceki telefonlarımı elimden köşeli düşürdüm hiçbir sorun olmadı. En son Discoverymi şarjdan çıkartırken ekranının üzerine düşürdüm yine birşey olmadı. En son geçen hafta arkadaşla masadayken telefonu (Discovery) cebinden yere düştü. Tam ekranın üstüne gelecek şekilde. Öyle bir kapaklanma sesi çıktı ki kesin tuz buz oldu dedik ama çizik bile yoktu. Onun için hiç güzel görünüyor bilmem ne gibi şeylere aldanma direkt silikon kılıf kullan.
  • %100 uyumlu şeffaf esnek silikon kılıf
    Kılıfların yanında 1er adette kaliteli ekran bandı hediye olarak göndereceğim.
    Fiyat 10 tldir.

SANAL PAZAR LİNKİhttp://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-Silikon-Esnek-Kilif-Jelatin__isp10123803
  • quote:

Orijinalden alıntı: paraglidingpilot

Selamlar,

General Mob.Discovery video format uzantısı nereden değiştirilir. Şu an 3gp olarak çekiyor ve çekilen video görüntüsü whatsapp'tan birisine gönderildiğinde alan kişi görüntüyü alıyor fakat görüntü çizgili bir şekilde oynuyor ve birşey gözükmüyor.

Ayarı nerdedir bunun ve video formatını hangi uzantılı çekmek uygun olur.
    Yrd. olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bu konuda yrd edecek yokmu?
  • quote:

quote:

Selamlar,

General Mob.Discovery video format uzantısı nereden değiştirilir. Şu an 3gp olarak çekiyor ve çekilen video görüntüsü whatsapp'tan birisine gönderildiğinde alan kişi görüntüyü alıyor fakat görüntü çizgili bir şekilde oynuyor ve birşey gözükmüyor.

Ayarı nerdedir bunun ve video formatını hangi uzantılı çekmek uygun olur.
    Yrd. olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bu konuda yrd edecek yokmu?

farklı bir video kayıt programı kullanmanız gerekiyor, örneğin lg camera?
  • Az önce n11 den siyah gb alarak aranıza katıldım arkadaşlar..
  • 
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.