Şimdi Ara

Ployer MOMO9-V HD Ana Konu [İnceleme-Teknik Destek-Paylaşımlar] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
5.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tabletpark

quote:

Orijinalden alıntı: asigenc_bedri

Birde yanında almış olduğum klavyeli kılıf ekranı çiziyor neden daha uygun bir kılıf göndermediniz?

klavyeler hep bu şekilde. kullanım sonrası taşıma için tableti ters çevirebilir yada en kolayı araya ince bir bez yada kaydırmaz matlardan kesip kullanabilirsiniz.

Tamam ona çözüm bulduk da ne 3g modemi görüyor ne de harddiski ?
  • Bu tablet hangi mobil modemleri destekliyor avea gs mobil modemi destekler mi markası zte mf190

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g modemlerden denediğimiz ve müşterilerden gelen bilgiler doğrultusunda iki adet mevcut bilgi var elimizde.

http://destek.tabletpark.net/knowledgebase.php?article=6

bunlar haricinde cihazın kablosuz menüsüne gerekli bilgi var fakat hepsi denenmiş değil. modemin şifresiz olması gerekiyor. taktığınızda en geç 2 dakkaya 3g simgesini görev çubuğunda görebilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Birde yanında almış olduğum klavyeli kılıf ekranı çiziyor neden daha uygun bir kılıf göndermediniz?

klavyeler hep bu şekilde. kullanım sonrası taşıma için tableti ters çevirebilir yada en kolayı araya ince bir bez yada kaydırmaz matlardan kesip kullanabilirsiniz.

hdd leri ekstra usb güç kaynağı ile çalıştırmanız gerekiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki bunu satarken niye belirtmiyorsunuz diğer tabletlerde böyle bir sorun yok. Kaldıki günümüzde ekstra güç kaynağı ile çalışan HDD kalmadı diyebiliriz bu nasıl bir mantıktır!

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki bunu satarken niye belirtmiyorsunuz diğer tabletlerde böyle bir sorun yok. Kaldıki günümüzde ekstra güç kaynağı ile çalışan HDD kalmadı diyebiliriz bu nasıl bir mantıktır!

ployer ainol cube ve hyundai sattığımız cihazlar arasında ve hiçbiri direk olarak hdd çalıştırmaz. hdd lerin birçoğu çift uçlu kablo ile gelir güç yetmediği durumda 2. kabloyada güç veririsiniz. bir ucu tablete diğer ucu bir milyoncularda bulabileceğiniz usb adaptöre bağlarsanız sorunsuz kullanırsınız. genellikle motora ilk gücü yetiremez tabletler motor dönüyorsa muhtemelen görmesi gerekiyor motor dönüyorsa ve görmüyorsa başka bir yerde problem aramak gerekir.

• tabletpark T kullanıcısına yanıt
    Hocam kolay gelsin...
    Web sayfanıza bakıyordum da Hyundai göremedim ürünler arasında.Stokta mı yok acaba. Bir de hangi modelleri var hyundai'nin, t10 varmı mesela?
    Yeni ürünler olacak mı yakında? Veya herhangi bir tablet markasını getirmeyi düşünüyormusunuz, mesela allfine veya voyo gibi...
    Teşekkürler kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Hocam kolay gelsin...
    Web sayfanıza bakıyordum da Hyundai göremedim ürünler arasında.Stokta mı yok acaba. Bir de hangi modelleri var hyundai'nin, t10 varmı mesela?
    Yeni ürünler olacak mı yakında? Veya herhangi bir tablet markasını getirmeyi düşünüyormusunuz, mesela allfine veya voyo gibi...

Hyundai stoklarda yok, şu ansadece distribütörü olduğumuz ployer mevcut. fiyat performans oranı iyi olan ürünleri düşünüyoruz. u30gt2 biraz daha makul bir fiyatla sunabilirsek u30gt2 gelecek.
  • tabletpark T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam... Ployer modelleri gördüm... Pilleri ne kadar gidiyor acaba, ortalama bir değer...
    u30gt2'yi zaten satıyorlar türkiye'de farklı bir modele yönelseniz daha mantıklı olur gibime geliyor...
    Ukalalık olarak algılamayın dediğimi sadece bir öneri...

Bu arada Hyundai'dan hangi modeli sattınız? T7'yi mi? T10'da varmıydı yoksa...?
    t10'nun 3g'li modeli bayağı güzel, telefon olarak kullanılma özelliği de var ama mevzuatlar uğraştırırmı sizi Türkiye'de bilemem.
    Ramos, allfine, voyo gibi modelleri de düşünüyormusunuz?

• Ployer modelleri pil konusunda oldukça iyidir. momo7 5-6 saat. momo9 3-4 saat. momo19 6-8 saat kullanılabilir. bu süreler ortalama süreler tasarrufla uzatmanız mümkün. hyundai t7s satışı yapıldı. u30gt2 tr de mevcut fakat çok daha uygun satışını planlıyoruz. Diğer bazı markalar tr de oem üretim yaptığından modellerimiz karışmakta. örneğin t7s codegen quantum olarak çıktı fakat t7s in kırpılmış hali ve buna rağmen t7s ile karıştırılıyor. 3g henüz düşünmüyoruz.

• quote:

quote:

quote:

Hocam Hdd takıyorum görmüyor ama flash belleki görüyor ?

hdd nin ikinci kablosunu ekstra bir usb güç kaynağına takmanız lazım yoksa motoru dönmez.

1. 2 kablo yok tek kablo
    2. İçinde motoru dönüyor...

Düzelteme içinde motoru dönmüyor sanırım ama ışığı yanıyor

motor dönmüyorsa ekstra güç gerekir. hdd nin çift uçlu kablosu olur genellikle. sanırım hallettiniz sorunu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Hdd takıyorum görmüyor ama flash belleki görüyor ?

hdd nin ikinci kablosunu ekstra bir usb güç kaynağına takmanız lazım yoksa motoru dönmez.

1. 2 kablo yok tek kablo
    2. İçinde motoru dönüyor...

Düzelteme içinde motoru dönmüyor sanırım ama ışığı yanıyor

motor dönmüyorsa ekstra güç gerekir. hdd nin çift uçlu kablosu olur genellikle. sanırım hallettiniz sorunu.

Hala halledemedim...

• Piller 3.7 olduğundan böyle diye düşünüyorum. 7.2 Lik pil olsa çalışır aslında fakat pili kısa sürede bitirir zaten çok az sayıda tablet 7.2. Her halukarda ekstra usb adaptör kullanmanız gerekecek.

• Hic inceleme videosu yok mu bu aletin

• Ben dun aldim . simdi onla yaziyorum. çok memnunum. Gerçekten özellikle bir sesi var, Toshiba 660 model notebookumdan daha temiz. çok şaşırdım. Oyunlarda hiç takılma yok. Çözünürlülükj çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cykilic -- 4 Ekim 2013; 12:39:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aldım tablettir baya kullanıyorum güzel ama vodem bağladım huawei k3773 ü ama çalıştıramadım ayarlar-diğer-mobil ağlar-ağ operatörleri' ne tıklıyorum ama (ağlar aranırken hata olurtu) uyarısı alıyorum aynı hatayı açılan menüdeki ağları ara bölümünde de alıyorum ve Otomatik olarak seç bölümündede (şu anda bu ağa bağlanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyin) diyor bu sorunu nasıl düzeltebilrim ACİLL yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aakgulum

bende aldım tablettir baya kullanıyorum güzel ama vodem bağladım huawei k3773 ü ama çalıştıramadım ayarlar-diğer-mobil ağlar-ağ operatörleri' ne tıklıyorum ama (ağlar aranırken hata olurtu) uyarısı alıyorum aynı hatayı açılan menüdeki ağları ara bölümünde de alıyorum ve Otomatik olarak seç bölümündede (şu anda bu ağa bağlanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyin) diyor bu sorunu nasıl düzeltebilrim ACİLL yardım

kullandığınız modem desteklenen modemler arasında değil. destek.tabletpark.net te uyumlu modemler mevcut oradaki modemlerden edinmeniz lazım.
  • arkadaşlar ikinciel momo9 ihtiyacım var , ekranı sağlam olsun yeter tablet arızalıda olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.