Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.761
Cevap
56
Favori
158.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Oyun gerçekten güzel,çok beğendim ve kesinlikle pc ye gelmeli.46.000 imzaya daha ihtiyaç varmış bu arada.

ubisoft açıklama yaptımı 150.000den sonra geleceği kesin mi

O sitede sistem oyle.150.00 imza olunca 200.00 olacak surekli artacak yani.100.000'i gecti.Oyun kesin cikacaktir.

resmi bilgi geldi mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun gerçekten güzel,çok beğendim ve kesinlikle pc ye gelmeli.46.000 imzaya daha ihtiyaç varmış bu arada.

O sitede sistem oyle.150.00 imza olunca 200.00 olacak surekli artacak yani.100.000'i gecti.Oyun kesin cikacaktir.

resmi bilgi geldi mi

Yabanci forumlardada soyleniyor.Amac oyuncu kitlesi bulmak.Bunu ozellikle yaptilar.Cikicak yani siz rahat olun,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

resmi bilgi geldi mi

Yabanci forumlardada soyleniyor.Amac oyuncu kitlesi bulmak.Bunu ozellikle yaptilar.Cikicak yani siz rahat olun,

ben pek emin değilimde sonuçta ubisoftun resmi sitesi değil ama sonuçta oyun multi olduğu için yani orjinal alınacağı için ubisoft bu işte de para var diyip çıkarabilir

• "The Crew & The Division Platformları Genişliyor"

Ubisoft'un E3 dönemi sürprizlerinden The Crew, sıkı haber takipçileri için pek de sürpriz olmamıştı. Zira The Crew, duyurusundan günler önce internette söylenti olarak dolanmaya başlamıştı. The Crew'i sızdıran ve Ubisoft'a yakınlığıyla bildiğimiz söylenti kaynağı, yeni haberler verdi.

Examiner sitesinin ulaştığı söylenti kaynağının belirttiklerine göre Ubisoft, hem The Crew'i, hem de The Division'u PC ve bu nesil konsollar için de hazırlıyor. Söylentinin kaynağı, Wii U için sorulan soruya ise "Emin değilim ama çıkmayacak gibi duruyor." cevabını vermiş.

Bakalım bu söylentiler de doğru çıkacak mı?

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Crew__The_Division_Platformlari_Genisliyor-39463.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagami Iori -- 18 Temmuz 2013; 23:37:15 >

• 3 bin liralık pc lazım en az bu oyun için. E3 deki grafiklerle oynamayacaksak hiç oynamayalım zaten.
  • Sitedeki imza toplama şeysine kayıt olduk imzamızı attık ama inş. ubisoft pc'cilerin sesini duyarda pc içinde çıkartır :D gün gün takip ediyorum resmi sitesini en altta pc diye ekledilermi diye :D :D
  • bu oyun pc ye gelmezse ekran kartı falan almam
  • Desteğe devam

• quote:

quote:

quote:

Dediğiniz gibi sitenin yapısı öle sınır dolunca arttırılıyor ama oyun üyük ihtimal gelecektir sadece naz yapıyor :D yalnız böle bir oyunu orjinal almanız lazım mmorpg sonuçta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun en fazla 100 lira olursa alacağım tabi pc için çıkarsa aslında ubisoft bu paraları haketmiyor
  • 120 bine ulaşmış nerdeyse.
  • Hadi beyler konu yerlere düştü 14 günde 9 bin arttı az daha yollayın tanıdıklarınıza yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl_Şaman -- 16 Temmuz 2013; 6:15:20 >
  • çıkartmayıpta napacaklar.
    sonuçta bu ticaret. adamlar pazardaki her cihazdan kaymak yemek isteyecek.
  • benim bu oyunla ilgili şüphelerim var arkadaşlar. Oyun MMO olacamış. Hangi MMO oyunda bu kadar üst düzey sinematik sahnelere benzeyen grafikler gördük? ben çözemiyorum. Oyun en fazla 4 kişilik takım oluşturabiliyormuşz eee bu 4 kişi oyun yokken ben giremiyormuyum, diyelim girdim ben edirneye gittim onlar en son oyunu kapattığımız yer istanbulda kaldı misal yani.

Sürekli bina ele geçirme gibi birşey mi var, silahlar mermiler nerden geliyor. V.s. v.s. biraz açıklama yapabilirmisin bilgisi olan arkadaşlar.
  • Division ve Crew çıkış tarihleri daraldı

Ubisoft biten mali çeyreğin bilançosunun tartışıldığı toplantısında Crew ve Division'ın çıkış tarihleri hakkında bilgi de verdi. E3'te tanıtıldığından beri büyük bir heyecanla beklenen oyunların ikisi de 2014 senesinde piyasaya çıkacak. Bunlardan ilk elimize ulaşanı The Crew olacak. Merakla beklenen yarış oyunu 2014'ün ilk çeyreğinde piyasada olurken online aksiyon oyunu The Division 2014'ün sonunda piyasaya sürülecek. Her iki oyunun da net çıkış tarihinin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

http://www.merlininkazani.com/Division_ve_Crew_cikis_tarihleri_daraldi-haber-63895p1.html

• Neredeyse cikisina 1.5 yil var kim bilir neler goruruz

• parmak bassah?

neyse biz imzamızı atalım.
  • oyunu gerçekten büyük bir merakla bekliyorum inşallah pc ye çıkar grafikleri çok güzel gözüküyor E3 gameplay videosunda
  • Merhaba arkadaşlar bende attım imzamı.İnsallah pc yede aynı anda cıkarOyun süper.Yanlız bir şey sorucam hikaye veya online mod sadece silahlı çatışmamı yoksa zombi gibi manuel varlıklarda varmı hikayeyi pek anlamadımda bilen varsa aydınlatsın bizi.İyi akşamlar
  • Konuda kimse yok galiba canlanın millet:D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.