Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.309
Cevap
147
Favori
460.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan sadece ilk mesajdaki en alttaki yazanlar şekilde izlenebiliyor.

direkt tvye liste atıp izleme durumu mevcut değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Kendi uydusu yavassa yapilacak birsey yoktur harici uydu cihazi takın hocam daha rahat edersiniz.

bende bu alternatifin üstünde durmaya başladım artık.. Gerçekten bir kanaldan diğerine geçiş baya sürüyor. Çok belirgin boşluk oluyor. Vestel bakıyor bu cihazın garantisine, parasını versek de kendisi başka bir dahili alıcı taksa olmaz mı acaba?

bu arada yinede iyisinden bi harici cihaz önerebilecek varsa önerileri alayım?
  • yedinumara kullanıcısına yanıt
    neta hd-6400 iyi deniyordu ...
  • Merhaba arkadaşlar
    42 pf 9060 tv var. Buna wifi adaptör almak istiyorum. Aliexpresten uygun olan adaptör önerebilirmisiniz?
  • egeliim E kullanıcısına yanıt
    rt5572 Chipsetli Wifi Dongle cihazını çalıştırıyor televizyon. Aliexpressde 10 dolar gibi fiyatı var. Arçelik tvlerde aynı chipsetli usb adaptör kullanıyor ( Ben SEG tvde Grundig marka USB adaptör kullanıyorum )
    Yani türkiyede 30 TLye bulabilirsin misal BURDA
  • Sonradan takılan dungle lar çok pratik olmuyor sinyalleri zayif algılıyor bence yatırım yapma kablo bağla
  • Performan olarak nasıl memnunmusun? Tp linkin uyumlu diyorlardı oda türkiyede artık bulunmuyor sanırsam.
    Performans dediğimiz biraz göreceli kavram. Modemle aramla yaklaşık 5 Metre mesafe var ve çekim gücü 3 kademe. Buda bana yetiyor. Youtube'dan video izleyebiliyorum ve İPTv kullanabiliyorum stabil şekilde. Modemle arandaki mesafeye bağlı yani performans
  • izmitekibi İ kullanıcısına yanıt
    daha önce kablo ile bağlanıyordum. kabloda sürekli ayak altında olduğundan yıpranıyor. yaklaşık 18 metre falandı kablo uzunluğu bu parçada pek verimli olmayacak gibi görünüyor.
    Cep telefonun çekiyorsa odada. Tvde çeker gibime geliyor hocam.En Kötü ihtimalle 1metre USB uzatma kablosuyla kullanmayı deneyebilirsın. 18 metre dümdüz gitmiyordur sanıyorum
  • Aynen dümdüz değil tv ile modem çaprazda kalıyor. Telefon çekiyor ama oda ucu ucuna. Biraz dqha düşüneyim ya 30 tlyi yakıcam yada tekrar ethernetle bağlanmayı denicem
    bence

TP-Link TL-WPA4220KIT
    buna benzer bir ürün alarak ciddi kafan rahat eder.
  • Modemi tv nin yanına çekip pc yede wifi adaptörle bağlıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliim

Modemi tv nin yanına çekip pc yede wifi adaptörle bağlıcam.
    profil dosyasında şu mybutton 1 ve 2 yi istediğimiz uygulama yada menü ye nasıl ayarlayabiliriz ?

soundbar kullanıyorumda her seferinde menüye gir diğer ayarlara gir ses çıkışını amfi yap falan işkence.

hiç olmadu qmenü ye atayabilsek çok güzel olucak . var mı bilgisi olan ?
  • Tv kapatıp açınca ayar bozuluyor mu?
  • Televizyona yanlış yazılım attım çöktü tv yazılımı mb95 faz3 3.6.2j idi şimdi yazılım yüklerken tv tepki vetmiyor buna full yazlım şart neten bulabilirim yüklemeye çalıştığım yazılımlar genelde tek dosya boot dosyasıda içinde olan yazılım arıyorum lütfen yardım edin
  • TV nizin seri nosu ile Vestel driver sitesinden alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: askn78

TV nizin seri nosu ile Vestel driver sitesinden alabilirsiniz
    UA9400 MB100 anakartlı tv var elimde hızlı erişim menüsü İÇERİSİNDE Turkcell Tv uygulaması görünüyor aktif etmiştim ama çelışmıyor, gizli menüden açtım ama uygulama yüklü değil sanırım tvde 1.33.11 uygulama sürümü 1.33.2 olan tv için hangi yazılımı yükleyebilirim?
    kolay glsin.
  • Cell_master kullanıcısına yanıt
    Üstad;Benim 48ua9300 Vestel tv de kayıt açmak için sizin yönergenizden faydalandım.Swprofile dosyasını editledim,Ancak PVR enable oldu fakat kumandada kayıt tuşuna bastığımda;
    "Çıkarılabilir disk bağlı değil veya başlatma hatalı.Kayıt ve oynatım fonksiyonları kullanılamaz" diye bir mesaj çıkıyor ,Tv Module de MB120 çıkmıyor, acaba nerede hata yaptım.
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi
    patcher ile yaptığım ayar resimdedir.Teşekkürler selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadas28 -- 28 Eylül 2016; 17:33:18 >

• dadas28 kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı yazdığımda MB120 profili hiç elimde bulunmuyordu o sebeple TV Module kısmında çıkmıyordur, bir mahsuru yok orada sadece kontrol amaçlı uyarı niteliğinde bir metin çıkıyor yüklenen profilin hatalı olmaması için (bir sürü profil üzerinde deneme yaptığımız için eklemiştim) ancak kayıt açmak için seçimlik alanları seçtiğiniz halde kaydettirmemesi garip geldi. Takmış olduğunuz USB Fat32 formatlıdır değilmi? İçerisinde önemli bir veriniz yoksa tv üzerinden formatlama denemesi yapabilirmisiniz belki formatı ile ilgili birşeyleri beğenmiyordur. Video izleme menüsünde ayarlar altındaydı mb98 cihazlarda sizinkindede aynı yerde olabilir format menüsü bir bakarsanız çözüme yönelik bir fikir olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.