Şimdi Ara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
32
Favori
584.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talatcaner

servise gösterdinizmi? çünkü sahibinin dahi farkında olmayacağı arızalar çıkabiliyor..Bunun dışında fiyat olarak uygun ve araç olarakda asla pişmanlık duymayacağınız bir araba,hayırlı olsun.. Kulübe bekliyoruz..http://www.chevroletkulubu.org/

http://www.chevroletkulubu.org/users.php?m=details&id=507 :)

Hayır henüz servise göstermedim , pazartesi aracı gidip görecem eğer adamın dediği gibiyse araç alacam ..
    Sahibinin bile farkında olmayacağı arızalar derken ? Ne gibi arızalar mesela ..

• Arkadaşlar merhaba.. bende uzun dönem araştırmadan sonra lacetti hb almaya karar verdim .. bugün beylikdüzüne bayiye gittik 1.4 se ye baktım. ancak lpg hediyesi sadece 1.6 lar için geçerli dediler. ama forumdan anladığım kadarıyla önceden 1.4 lerede lpg kiti hediye veriliyormuş. sizce benzinli 1.4 yakıt tüketimi nekadar olur? çünki genelde lpg kullanılıyor anladığım kadarıyla. bir de ben bu arabaya en az 4-5 yıl binmeyi düşünüyorum.. sizce 1.6 daha mı mantıklı ve yakıt tüketimi çok artarmı?? bide şunu merak ediyorum fiyat listesinde 1.4 se, 1.6 sx ve 1.6 wtcc modelleri var.. ama bize 1.6 sx ten hiç bahsetmedi satıştaki bayan.. bende dikkat etmedim hiç. 1.4 ve 1.6 wtcc den bahsettiler. 1.4 le 1.6 sx arasında çok fark yok fiyat olarak. şimdi 1.4 alırsam lpg kiti vermıyorlar.. 1.4 benzinlimi yoksa 1.6 lpg limi önerirsiniz ?? teşekkür ederimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

servise gösterdinizmi? çünkü sahibinin dahi farkında olmayacağı arızalar çıkabiliyor..Bunun dışında fiyat olarak uygun ve araç olarakda asla pişmanlık duymayacağınız bir araba,hayırlı olsun.. Kulübe bekliyoruz..http://www.chevroletkulubu.org/

http://www.chevroletkulubu.org/users.php?m=details&id=507 :)

Hayır henüz servise göstermedim , pazartesi aracı gidip görecem eğer adamın dediği gibiyse araç alacam ..
    Sahibinin bile farkında olmayacağı arızalar derken ? Ne gibi arızalar mesela ..

Mesela,bazı araç sahipleri hiç bir şeyden anlamadıkları gibi,olanları da yanlış yorumlayabiliyorlar.Araba su eksiltiyor,lpg sisteminde ya da radyatörde kaçak olabilir demeyip su ilave ediyor,motordan ses geliyor,metal metale sürter diyor katalitik konvertöe arızalı çıkıyor,vs.vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk1982

Arkadaşlar merhaba.. bende uzun dönem araştırmadan sonra lacetti hb almaya karar verdim .. bugün beylikdüzüne bayiye gittik 1.4 se ye baktım. ancak lpg hediyesi sadece 1.6 lar için geçerli dediler. ama forumdan anladığım kadarıyla önceden 1.4 lerede lpg kiti hediye veriliyormuş. sizce benzinli 1.4 yakıt tüketimi nekadar olur? çünki genelde lpg kullanılıyor anladığım kadarıyla. bir de ben bu arabaya en az 4-5 yıl binmeyi düşünüyorum.. sizce 1.6 daha mı mantıklı ve yakıt tüketimi çok artarmı?? bide şunu merak ediyorum fiyat listesinde 1.4 se, 1.6 sx ve 1.6 wtcc modelleri var.. ama bize 1.6 sx ten hiç bahsetmedi satıştaki bayan.. bende dikkat etmedim hiç. 1.4 ve 1.6 wtcc den bahsettiler. 1.4 le 1.6 sx arasında çok fark yok fiyat olarak. şimdi 1.4 alırsam lpg kiti vermıyorlar.. 1.4 benzinlimi yoksa 1.6 lpg limi önerirsiniz ?? teşekkür ederimm

Arkadaşım,1.4 motor 95hp-1.6 motor 109hp,dolayısı ile 1.4 motor yeterli gelir performans olarak.( Bu arada ne demişler? '' At sahibine göre kişner.'' ) Bu araçta 1.4 motor benzinde 350 kuruşcivarı yakar,tüpte bu oran 180 kuruş civarıdır ( Söylenene göre,kendim tecrübe etmedim). Bu linke bir göz at istersen..http://www.sahibinden.com/sahibinden_lacetti_brc_lpg_li-46WQQaXQQ25479900WQQpXQQdisplayitem

• Hocam bu dönemde benzinli arabaya binilmez. Performans istiyosan 1.6 alacaksın. 10000 km de lpg parasını kurtarır.
  • Bu arada arkadaşlar lacettimi sattım. O kadar temizdi ki ilk gören parayı hemen verdi aldı arabayı. Ertesi günü beklemedi. Bi sürü lacetti baktım benimki gibi temizini bulamadım. Bende meriva almaya kara verdim. Ama lacetti ilk tutkum du, çok güzeldi bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neconer

Bu arada arkadaşlar lacettimi sattım. O kadar temizdi ki ilk gören parayı hemen verdi aldı arabayı. Ertesi günü beklemedi. Bi sürü lacetti baktım benimki gibi temizini bulamadım. Bende meriva almaya kara verdim. Ama lacetti ilk tutkum du, çok güzeldi bence...

Hayırlısı olsun,meriva güzel bir araç ama lacetti ile farklı segmentlerde,alışmanız uzun sürebilir,yinede güzel bir seçim.
  • Sanırım alışması zor olacak. Temiz lacetti bulamadım. Meriva iyiydi. Beğenmezsem lacetti ye dönerim. Eşim bayılıyo zaten lacettiye...
  • satılık lacetti hb 2004 1.6 sx 109 bg km: 49750 bınde ciddi alıcılar varsa arasın
    yer: TRABZON TEL: 0506 689 5061 veya 0536 464 8135 nolu telden ulasabılırsiniz

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları
  • Arkadaşlar, arkadaşım deniz ast. b sınıfı bişey bakıodu sıfır ama hepsi almış başını gidiyo.28 29lira yarın bakmaya gidicez chevro önerdim lacetti hem üst sınıf, hem fiyat uygun 1.4 yeni kullanıyo pek basmazda alıcak genelde durucak zaten.
    Ne dersiniz varmıdır eksi tarafı yeteri kadar bi araba değil mi? gidip inceleyicez yarın inş.Sizlerinde bilgisini önerisini almak isterim.

şimdiden teşekkürler
  • slmlar..arkadaşlar ben Lacettiyi 3-5 aydır inceliyorum fiyatıda makul..wtcc yi tercih etmekteyim ..arkadaşlar bayiYE önden 15000 versem kalan ödeme planı nasıl olabilir? ayrıca WTTC modellerin otomatik vitesli si var mıdır? bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shelby_88

Arkadaşlar, arkadaşım deniz ast. b sınıfı bişey bakıodu sıfır ama hepsi almış başını gidiyo.28 29lira yarın bakmaya gidicez chevro önerdim lacetti hem üst sınıf, hem fiyat uygun 1.4 yeni kullanıyo pek basmazda alıcak genelde durucak zaten.
    Ne dersiniz varmıdır eksi tarafı yeteri kadar bi araba değil mi? gidip inceleyicez yarın inş.Sizlerinde bilgisini önerisini almak isterim.

şimdiden teşekkürler

Yeni kullanıyor derken,acemiliği atamadı henüz demek istediniz,anladığım kadarı ile.Öncelikle fazla kullanılmayacaksa lpg taktırmayın,istemeyin..Bunun dışında araçta süspasinyonlar sert ama yol tutuş iyi,kısaca artısı eksisinden çok çok fazla olan bir araç ama ikinci eli zayıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savaş001

slmlar..arkadaşlar ben Lacettiyi 3-5 aydır inceliyorum fiyatıda makul..wtcc yi tercih etmekteyim ..arkadaşlar bayiYE önden 15000 versem kalan ödeme planı nasıl olabilir? ayrıca WTTC modellerin otomatik vitesli si var mıdır? bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim..

Ödeme planını size uygun koşullarda düzenleyebilirsiniz,lacetti hb modelinde otomatik vites seçeneği yok,en azından Türkiye için.

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/lacetti/lacetti-hatchback/ozellikler-ve-donanimlar.html

• 2009 Model Laccetti HB 1.4 SE 16V 95 HP 10,000 km - Kırmızı - Ön çamurluk değişmiş ve 3 parça boya var.
    Fabrika çıkışlı BRC LPG var. Fiyat 17,500 TL , sizce nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

2009 Model Laccetti HB 1.4 SE 16V 95 HP 10,000 km - Kırmızı - Ön çamurluk değişmiş ve 3 parça boya var.
    Fabrika çıkışlı BRC LPG var. Fiyat 17,500 TL , sizce nasıl ?

Fiyat olarak iyi,alınır,fakat servise göstermeden sakın araç almayın..
  • Araç sol önden baya bir darbe yemiş.

Aracı kullanma fırsatıda buldum açıkçası pek sevmedim , motordan garip bir ses geliyor ( belkide dizele alıştığım için ) , aynalar o biçim , fren hemen tepki vermiyor. Bindiğim araba sanki gaz yemiyor. Lacettiden vazgeçtim malesef ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shelby_88

Arkadaşlar, arkadaşım deniz ast. b sınıfı bişey bakıodu sıfır ama hepsi almış başını gidiyo.28 29lira yarın bakmaya gidicez chevro önerdim lacetti hem üst sınıf, hem fiyat uygun 1.4 yeni kullanıyo pek basmazda alıcak genelde durucak zaten.

şimdiden teşekkürler

Yeni kullanıyor derken,acemiliği atamadı henüz demek istediniz,anladığım kadarı ile.Öncelikle fazla kullanılmayacaksa lpg taktırmayın,istemeyin..Bunun dışında araçta süspasinyonlar sert ama yol tutuş iyi,kısaca artısı eksisinden çok çok fazla olan bir araç ama ikinci eli zayıf.

Fiyatlar uygun fakat bugün gittik elleirnde araç yok 1 ahziran gemisiyle 1 tane gelicekmiş...Bakalım dieğr markalarda bi karar kıldı b sınıfı ama belli olmaz arabayı göremedik çünkü

• Performans için 1.6 derim. Boşverin 1.4'ü. LPG olduktan sonra yakıt sorunu da yok..
  • Arkadaşlar 2000 model sıralı sistem tüplü yeni kasa Hyundai Accent 1.3 Lx bir arabam var. Tanıdığın Chevlolet Lacetti CDX Benzinli Sedan Otomatik 2006 arabasıyla takas düşünüyorum. Arabayı ekspere soktum, en ufak bir sorunu çıkmadı, kilometresi orjinal 58000. Arabada değişen ve boya yok. İlgili arkadaş üste en son 7300 lira istiyor. Benim arabam da temiz olmakla birlikte tabi ki yaşından dolayı epey bi boyası var iki parça da değişeni var. Ama bakıyorum Hyundailer acayip tutuluyor ve piyasası yüksek. Acaba böyle bir takasa girsem kazık yemiş olur muyum?

Bir de Lacetti CDX Otomatik ile ilgili birkaç özellik sormak istiyorum. İnternette Lacetti CDX satanların hepsi birbirinden farklı özellikler yazmış. Mesela bazıları ABS yi yazmış sadece bazıları ise ASR ve ESP yi de yazmış. Bazıları arka park sensörü, soğutmalı torpido ve yağmur sensörünü de yazmışlar. Bu özelliklerin hangisi Lacetti CDX Otomatikte standart olarak var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: neconer

Performans için 1.6 derim. Boşverin 1.4'ü. LPG olduktan sonra yakıt sorunu da yok..

burada enson bunu söyleyen arkadaşla arabayla bir tur attık, 1.4 konusunda artık fikrini değiştirdi :)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.