Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sairane88

apaci0834 = sende güle güle kullan ;) eyvallah

Üstat ben 10 11 aydır kullanıyorum maşallah Bir kaç kez merkezi uydu sistemi yüzünden çıldırmışlığım var başka yok gayet üzel TV
  • 620S ile 660S arasında kaldım biri 1100 digeri 1400 TL .Bildigim kadarıyla 660S de 400ZH dual 2 gözlük ve sihirli kumanda farkı var bunlar aradaki 300 tl lik farka degermi veya benim bilmedigim başka farkları varmı sizce hangisini tercih etmeliyim ?
  • bence 660s daha zarif duruyor. smdiki aklim olsa 660s alirdim dusunmeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: action16

620S ile 660S arasında kaldım biri 1100 digeri 1400 TL .Bildigim kadarıyla 660S de 400ZH dual 2 gözlük ve sihirli kumanda farkı var bunlar aradaki 300 tl lik farka degermi veya benim bilmedigim başka farkları varmı sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Elle tutulur farklar onlar 400 hz, dual play gözlük, akıllı kumanda ve çerçevesiz olması. Görüntü bakımından 660s daha şık bir duruşu var 400 hz ama TV izlerken 60 hz olması lazım yanılmıyorsam hatam varsa arkadaşlar düzeltsin. 32 la 660s yerine 42 si daha güzel durabilir küçük ekranlar pek sevimli durmuyorlar sanki ama 300 TL fark varsa bence değer diye düşünüyorum yalnız aklında bulunsun. 660s çerçevesiz diyoruz ama etrafından 1 cm kadar siyah şerit var camın altından ama inanılmaz şık duruyor. Zaten gidip 2 TV'ye de yakından bakın anlayacaksınız. Benim aklımı sadece 200 & 400 Hz olayı kafamı karıştırıyor bence onu bir kıyasla ona göre alabilirsin. Aralarında çok aşırı bir fark oluyor mu bilmiyorum görüntü kalitesi olarak.

• benim aklımda ilk olan 42LA740S almaktı fakat odam için hiç aşırı büyük kalacak buyüzden 620s ile 660s arasında magzada görüp karar vericem
  • 620s te ekran koruyucu cam var mı arkadaşlar
  • Tivibuyu kullanan var mi acaba

• 590 mb boyutunda güncelleme geldi haydi hayırlısı inşallah sorunlar giderilmiştir
  • 4.24.08 güncellemesi şuan %87'de hayırlısı bakalım
  • Hiç bir değişiklik görmedim yine fark eden yazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: CorozeB

Hiç bir değişiklik görmedim yine fark eden yazsın

Bende utandım yazamadım Eğer yanlış görmüyorsam sanki ekran görüntüsü biraz daha net ve parlak gibi geldi. Birde bilmem ne word mü ne onu kaldırdı 3 tane mi ne sözleşmeye he he dedik bi baktım onca zaman boşa gitmiş Ek yazılım vs göremedim ben menüler vs aynı.

• LG sitesinde güncelleme dosyası yok. İlla tv den güncellemek gerekli.
  • Benim TV güncelleme yaparken siteye baktım orada yoktu 1 2 hafta içerisinde koyarlar herhalde siteye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Bende utandım yazamadım Eğer yanlış görmüyorsam sanki ekran görüntüsü biraz daha net ve parlak gibi geldi. Birde bilmem ne word mü ne onu kaldırdı 3 tane mi ne sözleşmeye he he dedik bi baktım onca zaman boşa gitmiş Ek yazılım vs göremedim ben menüler vs aynı.

Evet uzunca bir sözleşme okudum parlaklık olayını pek fark etmedin.aslında benim istediğim kumandayı tuşlarken tv nin ışığının yanıp sönmesi anlamıyorum tuşladığımı bazen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Evet uzunca bir sözleşme okudum parlaklık olayını pek fark etmedin.aslında benim istediğim kumandayı tuşlarken tv nin ışığının yanıp sönmesi anlamıyorum tuşladığımı bazen

Bende şeyi çok istiyorum yazı yazarken kumandadaki harfleri kullanarak sanki SMS yazıyormuş gibi yazmayı ya var ya da ben bulamadım Yalnız senin dediğin olay şey mi TV kumandasında batığın zaman LG yazsının altında kırmızı uzun şerit yanıp sönsün o var. Ben kanal geçişlerinde o bi yanıyor 1 sn geçmeden sönüyor. Pıt pıt yapıyor yani

• Pcdeki goruntuyu nasıl wifi ile tvye akatarabilirim bilgiai olan var mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: cheem

Pcdeki goruntuyu nasıl wifi ile tvye akatarabilirim bilgiai olan var mi acaba

Üstat onu bende bir ara denedim ama yanlış hatırlamıyorsam intel'in sunduğu bir hizmet var onda da işlemcin i5 i7 olacak. Wirelessin intel olacak. Yani intel tabanlı bir sistemin var ise aktarabilirsin. Aynı zamanda TV'de desteklemesi lazım ki bu TV destekliyor. Benim wireless im broatcom'du aktarım yapamadım. Yanlışım var ise arkadaşlar düzeltsin bende faydalanayım İntel Widi diye araştırırsan internetten rahatça bulabilirsin. İntel wireless in ek bir yazılımını kurup görüntü aktarıyorsun.

http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-pro-wireless-display.html

http://forum.donanimhaber.com/m_77683021/tm.htm

İstersen bu linklerden yararlanabilirsin. Benim notebook intel tabanlı olduğu için bunu araştırmıştım. İntel'in sunduğu bir hizmet.

Yanlışım var ise arkadaşlar düzeltin.

• dün bu tv yi lg mağazasında gördüm. görüntü kalitesi çok hoşuma gitti. özellikleride güzel. 1100 tl ydi fiyat. acaba nakit 1000 tl 900 tl ye felan spot garantisizde olabilir. bulma imkanım varmıdır
  • Arkadaşlar, La660s modelini kullanıyorum. Yeni bir yazılım güncellemesi çıkmış. Bu tvlerde güncelleme yükleyince kanal listesi, sırası, favoriler vs. silinip sıfırlanıyor mu? Deneyenler bilgilendirirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nem0

Arkadaşlar, La660s modelini kullanıyorum. Yeni bir yazılım güncellemesi çıkmış. Bu tvlerde güncelleme yükleyince kanal listesi, sırası, favoriler vs. silinip sıfırlanıyor mu? Deneyenler bilgilendirirse sevinirim.

sıfırlanmıyor
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.