Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5-6 nisan da mediamarkt bostancı mağazasında SAMSUNG 32F5570 HD UYDULU SMART LED TV 999 TL
    Bence 32LA620 den çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Servis kurulum için ücret alıyor mu ?

Bende herhangi bir kurulum ücreti almadılar. Ücretsiz eve gelip kurdular.
  • apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matrix81 kullanıcısına yanıt
    Hocam Samsung dediginiz modeli 42'' olanı yani 42F5570 ile 620 degil de 42LA660S ı karsılastırırsak hangisi iyidir 660S baya bi fark atıyor gibi geldi bana tercihimi de 660'dan yana kullanacam sanırım..
  • Timur-_ kullanıcısına yanıt
    LG 660 iyi cihaz ama, Samsung 46F6340 yarın MediaMarkt Bostancı da sadece 1899 TL ve bu cihaz bu fiyata kaçmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 660S de karar kildim internet uzerinden uygun fiyata buldum alacagim ilk smart tv kurulumu umarim zor degildir?

• Arkadaşlar bu televizyonda PS4 oyun konsolunu kullanan var mı performansı nasıl. Yaza doğru alabilirsem PS4 alacağım da bu televizyon üzerinden kullanacağım sorun yaratır mı ?
  • Bende bu tv yi odama alacamda ps3 ümüm bağlıcam sizce şu lag denen olay olurmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    ben ps4 ü ve bu tv yi aldım. ps4 geldi ama tv daha gelmedi. Gelince yorumda bulunurum. Ama yorumlarım amatörce olabilir
  • 32LA620S
    bu tv yi tavsiye eden varmı görüntü kalitesi nasıl almayı düşünüyorum yardımınızı bekliyorum

özellikle spor müsabakalarında hd yayında görüntü bozulması oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_yigit

ben ps4 ü ve bu tv yi aldım. ps4 geldi ama tv daha gelmedi. Gelince yorumda bulunurum. Ama yorumlarım amatörce olabilir

Hocam alınca gördüğünü yaz yeterli TV'yi oyun moduna almayı unutma ama.
  • Arkadaşlar kullandığınız klavye mausu yazarmısınız....

Logitech K350 modeli var takıyorum ama hiçbirşey olmuyor nasıl aktif edebiliriz...desteklenen klavye maus bilgisi varmı acaba
  • Matrix81 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi dediğiniz cihazın;
    1-samsung 100hz -lg 200hz
    2-samsung'da 3d yok -lg'de var(3d'ye bağlı olarak dual play özelliği)
    3-samsung'da belirttiği üzere wi-fi alıcısı çok yetersiz.lg'de 4 samsung'da 3 hdmi -lg'de 3usb samsung'da 2usb çıkışı var (ayrıca lg'de akıllı kumanda denen cihaz var)
    Led televizyonu,televizyon yapan özelliklerden belirttiğim 3 maddede Lg'den geri kalıyor.Peki nasıl oluyor da Lg'den,samsung daha iyi olabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal34 -- 14 Nisan 2014; 3:17:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sairane88

Ürünü dün Bimeksten aldım aynı gün kurulum için geldiler çok memnun kaldım bu tv yi uzun araştırmalar sonucu aldım. cihazı ben monitör olarak kullanıyorum. masaüstü pc ye bağlı. cihazın her özelliğini test edip inceledim. tek benim için sorun olan mouse tepkime hızı oldu.sanki mouse biraz zor gidiyor, gerçi 19 inç monitörden sonra alışmak biraz zaman alacak belki de bundan dolayıdır ( tartışılır ! ) 3D özelliği gerçekten çok keyifli. gözlükleride gayet iyi. 4 adet gözlük hediye geliyor. smart tv sinde baya gezindim. hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım. istediğiniz siteye girmeniz çok hızlı hiç bekletmiyor. yalnız uzaktan kumandanızla mouse oynatmak sıkıcı ve zulüm. Akıllı kumanda almak şart. Her türlü sormak istediğiniz soruyu cevaplayabilirim en azından almak isteyenlere yardımcı oluruz.

Hocam bende bu tvyi hem monitör hemde tv olarak almayı düşünüyorum. Önceki yorumlarınızda mouseun yavaşlığından bahsetmistiniz sonradan düzeltebildiniz mi ? Ayrıca takribi 1 m mesafeden çok büyük olur mu ? Ayrıca son olarak bu tv yerine önerebilceğiniz bi marka model boyut vs öneriniz var mı ? Teşekkür ederim.

• LG 32la620s smart tv aldım. kliksa dan aldım ve bana 960 TL ye geldi indirim kodu ve 100 lira world puan ile.
    Şimdilik memnunum tv den.

tek sıkıntım lg smart worlde bağlanırken bazen hata veriyor. manuel ip alınca düzeliyor.
    internet tarayıcısı fena değil.

andoid telefonlar için lg uygulaması ile akıllı kumandan oluyor. gayet kullanışlı bir uygulama tavsiye olunur
    link:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.tv.remoteapps&hl=tr

dahili uydusunda biss özelliğide olsa çok iyi olacakmıştı
    arçeli, beko ve vestelde biss key özelliği varmış. bilseydim bunlarıda değerlendirirdim. ama artık çok geç.

bazı kişilere yardımcı olması açısından kanal listemi alttaki linkte paylaşıyorum.
    Listede sadece turksat var. bazı gereksiz reklam kanallarını ,dsmart ve digiturk kanallarını sildim.
    usb den kanal yüklemek için gizli menüyü açmamız lazım. bunun için settıng tuşuna 5 saniye basıyoruz üstte kanal bilgisi çıkınca, 1105 ardından OK tuşuna basıyoruz. böylece usb den kanal yükleme işlemi yapabiliriz.kanallrıda usb den yükledikten sonra tekrar uydu tarama yaparsanız silinen kanalları listenin sonuna eklemilş olursunuz. böylece dsmart ve digiturk kanallları lsitenin sonunda olacakatır.

not : fotoğraf başka bir forumdan alıntıdır.

Kanal listesi linki:https://docs.google.com/file/d/0B3squ1YIQ7nJRWFjU3lwWllPaHM/edit

eğer bu listeyi düzenlemek isterseniz aşağıdaki program ile yapabilirisiniz.

http://sourceforge.net/projects/chansort/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 16 Nisan 2014; 9:46:32 >

• Smart özelliğinden digitürkplay izlenebiliyormu ?
  • lg 32la620s ile ps4 ü denedim görüntü oldukça iyi herhangi bir senkron problemi gibi durumlar yok. Çatı katında oturduğum için benim tavanım basık bundan dolayı 32 inç olması çok ideal oldu. ancak odası geniş olanlar 40 inç bir tv düşünsün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

herhangi bir sıkıntı yok görüntü gayet iyi yalnız odanız geniş ise 40 inç almanızda fayda var derim :)

• quote:

quote:

quote:

herhangi bir sıkıntı yok görüntü gayet iyi yalnız odanız geniş ise 40 inç almanızda fayda var derim :)

Hocam beni unutmayıp soruma geri dönüş yaptığın için çok teşekkür ederim. Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende TV varda PS4 yok İzleme mesafem 3 4 metre yeterli. Daha büyüğü göz yorar pek hoş durmaz. Peki görüntüde gecikme, görüntüde donmalar vs gibi sorun oluyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaci0834 -- 17 Nisan 2014; 23:17:39 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam beni unutmayıp soruma geri dönüş yaptığın için çok teşekkür ederim. Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende TV varda PS4 yok İzleme mesafem 3 4 metre yeterli. Daha büyüğü göz yorar pek hoş durmaz. Peki görüntüde gecikme, görüntüde donmalar vs gibi sorun oluyor mu ?

3 adet oyun denedim Herhangi bir sorun yaşamadan oynadım. Gecikme donma gibi sıkıntıları yok.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.