Şimdi Ara

Renk Körlüğü - Ehliyet Alma Hakkında Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
8.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renk körü olanlar ehliyet alabiliyormu? Alamıyor diye biliyordum ancak bana yasa çıktığını ve renk körü olanların koşul aranmadan ehliyet alabileceği söylendi bu doğrumu doğru ise bana belge kanıt gösterebilecek olan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justlook78 -- 22 Mayıs 2013; 12:49:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: justlook78

Renk körü olanlar ehliyet alabiliyormu? Alamıyor diye biliyordum ancak bana yasa çıktığını ve renk körü olanların koşul aranmadan ehliyet alabileceği söylendi bu doğrumu doğru ise bana belge kanıt gösterebilecek olan varmı.

hocam alabilirsin açtıgım konuda bununla ilgili geniş bir ve gerekli kanıtlar var

ayrıca rennk körlüğü sorunu yaşayanları konuya destege bekliyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_75838349/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: atmaca006

quote:

Renk körü olanlar ehliyet alabiliyormu? Alamıyor diye biliyordum ancak bana yasa çıktığını ve renk körü olanların koşul aranmadan ehliyet alabileceği söylendi bu doğrumu doğru ise bana belge kanıt gösterebilecek olan varmı.

hocam alabilirsin açtıgım konuda bununla ilgili geniş bir ve gerekli kanıtlar var

Ehliyet kursuna kaydoldum hocam hatta gözlükte kullandığım için sağlık belgesi alırken aile hekimi göz doktoruna yönlendirdi sadece gözlük numaralarına bakıp gözlük kullanmak koşuluyla ehliyet allmasının birr mahsuru yoktur yazdı kağıda o kadar renk körlüğü testi yapmadı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atmaca006

quote:

Ehliyet kursuna kaydoldum hocam hatta gözlükte kullandığım için sağlık belgesi alırken aile hekimi göz doktoruna yönlendirdi sadece gözlük numaralarına bakıp gözlük kullanmak koşuluyla ehliyet allmasının birr mahsuru yoktur yazdı kağıda o kadar renk körlüğü testi yapmadı.

hayırlı ugurlu olsun hocam kazasız belasız kullanınn. bende polislikte sorun yaşıyorum bu illetten konuya destek vermek isterseniz sevinirim iyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.