Şimdi Ara

Beylikdüzü-Yakuplu nasıl bir yer ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
38.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Esenyurtta bir çok projeye imza atıldı. Esenyurt algısı artık değişiyor. Kıraç Akçaburgz gibi varoş mahallleleri saymazsak yatırım için uygun yer. Ama ben yine Beylikdüzünü tercih ederim. Bu arada yatırım için Büyükçekmecede düşünülebilir. Belediye çok iyi çalışıyor. İstanbul'un en uzun kesintisiz sahili çalışmaları bitmek üzere. 15 kmlik sahil yolu olacak. Bir de şehir parkları yapılıyor. Yeşili zaten oldukça fazla. Göl ve denizi olmasından dolayı gelişime %65 lik boş alanıyla gelişime oldukça müsait. B.Çekmece'de yatırım için aklınızda olması gereken bir yer bence.
  • AlleinMann A kullanıcısına yanıt
    ben marmara evlerinde oturuyorum güzel bir yer yakuplu ise biraz sonra gelişmeye başladı migros tarafları çok kalabalık stres tavan yapıyor.Ama ihlas marmara gerçekten güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beylikdüzü taraflarında 170 bin liraya 100 m2 ev bulunur mu sizce ? temiz muhit olsun kafi bir de giriş kat olmasın esenyurtta 180 e site içi çok daire var fakat suriyeliler basmış o yüzden düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

Yakupluyu görmezsek inanacaz

Esenyurtta bir çok projeye imza atıldı. Esenyurt algısı artık değişiyor. Kıraç Akçaburgz gibi varoş mahallleleri saymazsak yatırım için uygun yer. Ama ben yine Beylikdüzünü tercih ederim. Bu arada yatırım için Büyükçekmecede düşünülebilir. Belediye çok iyi çalışıyor. İstanbul'un en uzun kesintisiz sahili çalışmaları bitmek üzere. 15 kmlik sahil yolu olacak. Bir de şehir parkları yapılıyor. Yeşili zaten oldukça fazla. Göl ve denizi olmasından dolayı gelişime %65 lik boş alanıyla gelişime oldukça müsait. B.Çekmece'de yatırım için aklınızda olması gereken bir yer bence.

Yakupluda sokaklar geniş ve düzenli,evleri ferah,saat 10 dan sonra gürültü patırtı olmaz yani bir ailenin oturabileceği bir yer.Bu arada Yakupluya gelip marinasını görmediniz herhalde.

• Peki yakınından metro geçeceği doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Peki yakınından metro geçeceği doğru mu?

Nereden geçiyor ya bizim haberimiz yok.
  • Benim kuzen ev almış Yakuplu'da. Geçen gittim ziyarete fena gelmedi bana açıkçası. Dayımlar Beykent'in biraz iç tarafında oturuyorlar oradan daha güzel geldi bana en azından. Tabi Yakuplunun kötü yerleri varsa bilemeyeceğim.
  • anomaly A kullanıcısına yanıt
    İşte daha geçmemiş, geçecek dediler. Bi de marina filan var dediler sahillik gezmelik :)
  • Beyler kavaklı mahallesi nasıl sizce? Topraktan girme ihtimalimiz var.

• Beyler o bölgeden forumdaşlarıma ihtiyacım var. Yakuplu bölgesinde temiz sakin site icerisinde senelerce oturacağım bi ev ariyorum. Sahibinden satan varsa cevrenizde yardimlariniza ihtiyacim var.

• 2013 yılında Güneşliden kurtulup Yakupluya taşındım. Ve ben taşındıktan sonra bölge çok hızla gelişti-gelişiyor. Her sokakta 2-3 inşaat yapılıyor. Sokaklar planlı geniş, binalar alçak ve birbirine mesafeli... Çok prim yapan bir bölge 110 bin tl ye aldığım ev şuan 250 binden satabilirim.

Roman vatandaşlara b.k atanlar olmuş... İnsanların köyü burası sen dağdan gelip onları beğenmiyorsun hayhat... Yıllarca bir tanesinden zarar görmedik. Değil hırsızlık bahçene kafasını uzatıp bakmazlar..

Velhasıl Konu başında yorum yapıp beğenmeyen vatandaşlar şimdi gelsin de 200 den aşağı ev bulup alsın :)

Yakuplunun çok göç almasından dolayı okul ihtiyacı vardı. Bu sene belediye okul yapmaya başladı. Yeşil alan ve park sorunu var. Yeşil alan için de yakuplu girişindeki ormanlığı almaya çalışıyorlar.

Ve bölgeye dik uzanan sokaklarda yokuş sorunu var. Ayrıca kaldırımların çoğu da engellilere uygun değil. İnşaatların bitmesin den sonra yapılanacakmış.

Unutmadan Roman vatandaşlarn oturduğu sosyal konutlar yanına mektebim okulları yapıldı. O bölge de buyuk ihlas gibi konut projeleri yapılacak henuz anlaşmaya varılmamış.

• Epey bir süre oturdum. Pek iyi bir yer değil şu an Esenyurt'a benziyor açıkcası. İhlas 1,2,3 ya da Eston tarafı iyidir. Biraz daha sahile doğru Kavaklı var ama çok uzak kalıyor.

• Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bütçem 240.000'e kadar. Beylikdüzünün iç merkezi yerleri şuanda aşırı pahalanmış. Cumhuriyet caddesinin altı esenyurt 19 mayıs bulvarı devlet hastanesinin orası nasıldır acaba devlet hastanesi karşısında bir site var çok beğendim bulvar üstünde hemen. Bu bölgede bir çiftin ailenin yaşaması için uygun mu? Bu fiyata kadar 2+1 nezih tercihen site olmazsa iyi bir mahallede nerelere bakabilirim beylikdüzü tarafında sol kısımda ? Nereleri tavsiye edersiniz ?
  • beylikdüzünde fiyatlar uçtu hocam. varoş olmayan yerlerde 350 bin liradan başlıyor 100m2 evler. kazma vurulmadan daha plan aşamasındayken girmek lazım. biz öyle yaptık. 200 bin e girdik daha site yapılmadan sadece ortada plan vardı. 2 sene sonra site yapıldı anahtar verildi şimdi 375 den satıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginakar

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bütçem 240.000'e kadar. Beylikdüzünün iç merkezi yerleri şuanda aşırı pahalanmış. Cumhuriyet caddesinin altı esenyurt 19 mayıs bulvarı devlet hastanesinin orası nasıldır acaba devlet hastanesi karşısında bir site var çok beğendim bulvar üstünde hemen. Bu bölgede bir çiftin ailenin yaşaması için uygun mu? Bu fiyata kadar 2+1 nezih tercihen site olmazsa iyi bir mahallede nerelere bakabilirim beylikdüzü tarafında sol kısımda ? Nereleri tavsiye edersiniz ?

Tavsiye edebilceğim bir yer vardı ama site olmasın demişsin. Tüyaba yakın Büyükçekmeceye bağlı bir yer. Havuzu güvenliği falan var. 2+1 daireler 250-260 arası gidiyor ama 240'ta satıldığı oluyor.
  • Tercihen site arkadaşlar. Olmazsa mahallede cadde üstü köşe bina gibi biryer olabilir iyi bir mahallede. Güzelyurt mehmet akif ersoy metrobuse yakın o civarlara bakıyorum. Bu civarlar nasıldır evli çift için bela alır mıyız başımıza? Pis midir çevresi.
  • arkadaşlar oturum için beylikdüzünde ev bakıyoruz 800.000 bütçe ile yakuplu oturulacak semtlerden birisi midir?

veya bu bütçe ile beylikdüzünün neresinden bakmalıyız? 120m2 ve üstü olmalı.

• 800e en en fazla eski (5+ yıllık) 2+1 bulursun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • umarım almışsındır evi. Ben 2021 12. ayda 480'e esenyurt ardıçlıdan aldım mahallesi arası 5 senelik ev şuan 950-1m arasında

• Boeing747 kullanıcısına yanıt

O fiyatsa fazla değerlenmemiş demek. İstanbul'da 2 milyondan aşağı ev bulmak çok zor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.