Şimdi Ara

DH Bisiklet Ankara Ekibi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
5
Favori
14.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onur NET

quote:

Orijinalden alıntı: kobithekobi

Forumdan yazışalım ama söz vermiyorum... Ben haberdar ederim seni...

Şimdi aklıma geldi hiç olmadı çiğdem mah. den odtu ye arkadan girbiliriz o parkurda çok güzel gölet falan varmış...

O da olur, rotayı belirlerseniz. Cumartesi günü forumdan organize olalım o zaman.

gideceğimiz yer eymir olsaydı ben rotayı hallederdim beyler ama başka bi yere gidiliyor o yüzdern buluşma yeri ya tandoğan olsun ankara uni eczacılık ya da rektörlük kapısı önü olsun ya da kızılay güvenpark olsun (tandoğandan konya yoluna çıkmak kolay diye ankü dedim beyler)

• katılmak isteyenler cumartesi forumu takip etsinler, ortak karar alırız.
  • Onur NET kullanıcısına yanıt
    hocam bugünden kararımızı verelim buluşma yerimizi ayarlayalım katılım ona göre olur zaten şimdiden belli olsun herşey
  • ben o bahsedilen ODTÜ'deki gölü bilmiyorum ama.

Eymir de ilk aşama için uzak olur, Ahlatlıbel olabilir gibi.
  • yenimahalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben o bahsedilen ODTÜ'deki gölü bilmiyorum ama.

ahlatlıbele nası gidilir bi de gidince dinlenicek yer var mı şöyle bişiler yemek içmek için
  • biri buluşma yerini ve rotayı bugün yazsa iyi olur beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

quote:

ben o bahsedilen ODTÜ'deki gölü bilmiyorum ama.

ahlatlıbele nası gidilir bi de gidince dinlenicek yer var mı şöyle bişiler yemek içmek için

var var hem yenip hem içilecek yerler.
    Ahlatlıbel İncek kavşağından sağa dönünce ilerde solda.

Olur derseniz Konya Yolu - Çetin Emeç Köprüsünü geçtikten sonraki Shell'in orda buluşalım pazar saat 10:00'da?
    hocam orası zaten yolun yarısı oluyor bence konya yoluna yakın ankara uni rektörlük kapısı önünde buluşalım ya da güvenparkta ?
  • Ben 100. yılda oturuyorum, o kadar yolu geri gelmeyeyim dedim. Benimle orda buluşursunuz olmazsa.
    tamam o zaman hocam demirköprü de buluşalım ben de yenimahalleden gelicem yarın saat olarak 10 çok erken 12 ya da 13 olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

tamam o zaman hocam demirköprü de buluşalım ben de yenimahalleden gelicem yarın saat olarak 10 çok erken 12 ya da 13 olsun

yarın değil, aman karışmasın.. pazar günü saat 11 diyelim o zaman.

güneş tepedeyken zor olur o iş..
  • herkese merhaba. Bimden 2 adet bısıklet aldım ve montaj gereklı.

Cukurambar, 100. yıl, Cıgdem cıvarlarında bısıklet montajı ıcın neresı var yardımcı olabılırsenız cok sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfrost

herkese merhaba. Bimden 2 adet bısıklet aldım ve montaj gereklı.

Cukurambar, 100. yıl, Cıgdem cıvarlarında bısıklet montajı ıcın neresı var yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

http://onlinebisikletal.com/index.php?route=information/contact

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur NET -- 15 Haziran 2013; 12:51:38 >
    cok makbule gectı hızlı cevap ıcın tesekkur ederım.
  • rica ederim

Evet arkadaşlar yarın (pazar) saat 11.00'de Konya Yolu Shell'in (Alanya Petrol) orda buluşalım. Kimler geliyor?
  • Hatta evde canım sıkıldı, şimdi de çıkabilirim ben :)

• quote:

rica ederim

Evet arkadaşlar yarın (pazar) saat 11.00'de Konya Yolu Shell'in (Alanya Petrol) orda buluşalım. Kimler geliyor?

yarın ben gelirim hocam ama orada bi sürü petrol var 100. yıl a giderkenki demirköprüde buluşalım yarın saat 10 da
  • Sağdaki Shell'i diyorum ben. Ama istersen köprüyü geçtikten sonra Volvo'nun önü de olur.

• quote:

Sağdaki Shell'i diyorum ben. Ama istersen köprüyü geçtikten sonra Volvo'nun önü de olur.

tamam hocam ben volvonun orda olurum saat 10 ya da 11 gibi şimdi kaç kişiyiz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.