Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1078. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Gearbest canlı desteğe sordum. Darbeden haberleri var ama sipariş verirsek göndeririz diyorlar...

hocam bunların birbirinden haberleri yok sanırım
    bana da böyle denildi, ve aynen buraya yazdım. arkadaşlar boş yere sipariş verip sonrada para iadesi ile falan uğraşacaklar bu nedenle bilgilendirmek istedim.

Ben 2 defa görüştüm önce 20 temmuz dediler sonra en son dün görüştüm 22-26 Temmuz'da diyor. Şimdi tekrardan görüşeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Gearbest canlı desteğe sordum. Darbeden haberleri var ama sipariş verirsek göndeririz diyorlar...

hocam bunların birbirinden haberleri yok sanırım
    bana da böyle denildi, ve aynen buraya yazdım. arkadaşlar boş yere sipariş verip sonrada para iadesi ile falan uğraşacaklar bu nedenle bilgilendirmek istedim.

Yok iyi yapmışsınız. Ortalık durulana kadar beklemek en iyisi... Bence 1 ay ideal bir zaman...
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    Aynen beklemekte yarar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gearbestin elinde ürün yok. Daha ürünü tedarik edememişler. Ettikten sonra kargolayacaklarmış. Ben öyle anladım

Sorry the item is currently back ordered. The next supply is on the way to us. We expect to receive it in 5-7 days. Once we received the item we will ship it for you immediately.
  • abartmayın
  • telefon takıp kullanın d)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende araç içi kamera edinmek istiyorum ama bu işlerden hiç anlamam
    Yurtiçinden satın alabileceğim,
    Ön ve arka tarafı kayıt edebileceğim,
    Görüntü kalitesi iyi,
    Boyutları küçük( araç kullanırken dikkatimi dağıtmasın),
    Durduğu yerde harekete duyarlı çekim yapabilen,
    Şarj sorunu sıkıntı olmayacak bir kamera tavsiye ederseniz hatta mümkünse link verebilirseniz çok sevinirim?

Farkındayım çok oldu isteklerim ama idare edin;)

• quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Arkadaşlar bende araç içi kamera edinmek istiyorum ama bu işlerden hiç anlamam
    Görüntü kalitesi iyi,
    Şarj sorunu sıkıntı olmayacak bir kamera tavsiye ederseniz hatta mümkünse link verebilirseniz çok sevinirim?

Walla ben bilemedim, @InTeRTEcH Aykut bey sizin aklınıza gelen model var mı ?

• 0903 Kutu açılışını yaptık.. Biraz daldan dala atlamalı gibi oldu. Umarım beğenirsiniz. Örnek çekimleri youtube kanalımdan paylaşacağım.

DH forum linki:http://forum.donanimhaber.com/m_117706727//tm.htm#117706727

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Arkadaşlar bende araç içi kamera edinmek istiyorum ama bu işlerden hiç anlamam
    Görüntü kalitesi iyi,

Walla ben bilemedim, @InTeRTEcH Aykut bey sizin aklınıza gelen model var mı ?

Sarj disindaki ozellikleri barindiran b40d modeli gorunuyor. Bu hafta elime ulasir. Guzel bir seyse o alinabilir. 1 hafta kadar beklenirse detayli incelemeye bakilip karar vermek daha iyi olur. Inceledigim diger cift kameraları modeller cok saglikli gelmedi. Ayrica normal pil kullaniyorlar.

• 100 lirayı geçmeyecek kamera lazım önerisi olan var mı? 2 tane alıcam bi arkaya bi öne güneşe ve sıcağa dayanıklı olmalı

edit: 24 saat kayıt yapan cihaz lazım gece gündüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trident682 -- 20 Temmuz 2016; 15:54:50 >
  • Trident682 kullanıcısına yanıt
    120-130 lira olsa olmaz mı?
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    olur hocam ama yukarı yazmayı unutmuşum editlicem şimdi onu da bana sürerken kayıttan ziyade gece kayıt yapıcak cihaz lazım onu yapabiliyorsa sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

olur hocam ama yukarı yazmayı unutmuşum editlicem şimdi onu da bana sürerken kayıttan ziyade gece kayıt yapıcak cihaz lazım onu yapabiliyorsa sıkıntı yok.

7/24 te kayıt yapsın demi ?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    evet şuan araştırıyorum da baya zahmetli işmiş 24 saat kayıt olayı. Gece şerefsizin biri bagajı çizmiş gücünün yettiği kadar. Bunlara nasıl engel olacaz bilmiyom
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt

• A118C veya A118c-B40C yi alabilirsin sıcağa epey dayanıklıdır diyecektim ki gece kayıt yapacak dediniz. Kayıt yapacağı ortamın aydınlatma koşulları önemli. Zifiri karanlıkta bu dahil bir çok kamera işiniz görmez, kızıl ötesi özelliği olması lazım. Loş ışıkta bu kameranın kayıtları sizi tatmin etmeyebilir. Yeterince aydınlıksa güvenle alabilirsiniz.
    Yanlışım var mı @OlguErhan ?
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    zifiri karanlık değil aracın hemen üstünde sarı-turuncu ışık veren sokak lambası var lakin araç park halindeyken de kayıt yapabilecek mi o önemli ? Gücü nereden alacak mesela. Powerbank felan alsak yeter mi aceba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

A118C veya A118c-B40C yi alabilirsin sıcağa epey dayanıklıdır diyecektim ki gece kayıt yapacak dediniz. Kayıt yapacağı ortamın aydınlatma koşulları önemli. Zifiri karanlıkta bu dahil bir çok kamera işiniz görmez, kızıl ötesi özelliği olması lazım. Loş ışıkta bu kameranın kayıtları sizi tatmin etmeyebilir. Yeterince aydınlıksa güvenle alabilirsiniz.
    Yanlışım var mı @OlguErhan ?

Arkadaş 100 tl demiş şimdi bir kamera araştırıyorum bir ara 94 tl den kargo bedava gittigidiyor üzerinden 2 sene garantili satıyorlardı önereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

zifiri karanlık değil aracın hemen üstünde sarı-turuncu ışık veren sokak lambası var lakin araç park halindeyken de kayıt yapabilecek mi o önemli ? Gücü nereden alacak mesela. Powerbank felan alsak yeter mi aceba ?

https://dashcamtalk.com/lukas-lk-7950-wd/

Bu kamera dediğim gibi gittigidiyorda arada sırada 94 tl kargo bedava olarak geliyor orayı takip edin.
    www.gittigidiyor.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 20 Temmuz 2016; 16:29:12 >

• 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.