Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vinsenty

Arkadaslar Maglum 3D sitesi uye alimi acilmis. uye olabilirsiniz.

?
  • Bugun bu modeli aliyorum hayirlisiyla

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-32la620s-32la620s--82-cm-cinema-smart-3d-full-hd-led-tv,-mci-200-hz,hdmix4/productdetails.aspx?I_ID=65407#allImages
    Bu modelden olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Bugun bu modeli aliyorum hayirlisiyla

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-32la620s-32la620s--82-cm-cinema-smart-3d-full-hd-led-tv,-mci-200-hz,hdmix4/productdetails.aspx?I_ID=65407#allImages

ne icin kullanicaksiniz ?

• quote:

quote:

Genel olarak ps3 oyun icin kullancam suan magazadayim gorusleri bekliyorum ben cok begendim sizde onerir misiniz

• quote:

quote:

quote:

Genel olarak ps3 oyun icin kullancam suan magazadayim gorusleri bekliyorum ben cok begendim sizde onerir misiniz

Tamam 32' olmasi iyi oyunlar icin ekran boyutu arttikca input lag da artar.. input lag cok onemli. kullananlar bilgi verebilir input lag hakkinda

• Digitürk plus cihaz bağlıyorum Cihazdan 1080 p seçiyorum. Tv nin üstünde 1080 p 50 hz yazıyor. Normal mi?
  • mto kullanıcısına yanıt
    Normal ... Çünkü ülkemde 100Hz yayın yapan kanal yok tamamı 50Hz.
    ama digi + standart 100hz olması gerekli ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 17 Eylül 2013; 18:55:26 >
  • LA660S'de input lag olayı nasıl arkadaşlar?
  • difficult1 kullanıcısına yanıt
    Ortalama 44,5ms seviyelerinde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoodan dostum çok güsel fiyata almışın hayırlı olsun güle güle kullan 47la 740 çok takip ettim bugün gördüm bitmiş 2399 lira üzüldüm şimdi çok az bi ürün koyuyorlar hemen dakkası dakkasına bitiyor n11.com yine takibe devam :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam 32' olmasi iyi oyunlar icin ekran boyutu arttikca input lag da artar.. input lag cok onemli. kullananlar bilgi verebilir input lag hakkinda

Hocam teşekkür ederim,tercihi farklı markadan denedik bakalım hayırlısı olsun.Yardımın için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 18 Eylül 2013; 3:25:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Ortalama 44,5ms seviyelerinde...

Cok yüksekmiş

Call of duty hayatta oynanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Eylül 2013; 3:22:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Normal ... Çünkü ülkemde 100Hz yayın yapan kanal yok tamamı 50Hz.
    ama digi + standart 100hz olması gerekli ...

Hocam şimdi tv de mi sorun aramam lazım. Digi de mi ?
    Tv de bunun için ekstra yapmam gereken ayar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mto

quote:

Orijinalden alıntı: mto

Led Tv leri uzun süre (4-5 saat) aynı görüntü üzerinde bırakırsak sorun olur mu ?
    malum bu tv lere hdd takınca timeshift özelliği kazanıyor. Gerçi ne kadar süre geriden alıyor bilmiyorum ama yayını durudurabiliyoruz.bu sıra ekran hep aynı görüntüde takılı kalıyor.
    bu forumda okumuştum ama şimdi bulamadım. plazma tv lerde aynı görüntü de sıkıntı olduğu gibi led tv lerde de uzun süre durması led ler için sıkıntı olabilir gibi bişeydi galiba.
    ,
    varmı böle bişey.?

Birde ekranın ledlerinin tam manasıyla kapatabileceğim bir ayar var mı ?

Kendi soruma kendim cevap vereyim :)

uzun süreli bekletimlerin zarar verip vermediğini bilemiyorum ama LG zara vericeğini düşünmüşkü timemachine ile yayın 10 dakika durduktan sonra otomatik olarak ilerlemeye başlıyor.

Ekranı tamamemn video sessizi seçerek kapatabiliyoruz.

Keşke LG yayını oynatma yerine 10 dakika sonra ekranı kapatsaydı.

Geçen haftalarda bahsetmiştim.47LA860V cihazımda ölü pixel ve ışık sızması gibi sorunlarım vardı.
    Servisi çağırıp rapor tutturdum. ölü pixeli gösterdim. Işık sızmasını gece olmadığı için gösteremedim. Gece çektiğim fotoğrafları verdim. Bu arada aldığım yerle de temasa geçtim. 1 hafta sonra LG yi aradım . Sonucu sordum. Değiştiremeyeceklerini söylediler. 5 pixel felan filan dediler. Aldığım yerle irtibata geçtim. Ertesi gün servis yeni tv getirdi.
    Bu tv de ölü pixel yoktu. Işık sızması gündüz olduğu ve tv nin bulunduğu konum itibari ile yapamadım. Maçlardaki gölgelenmeyi vs sordum.Servis herşeye normal dedi. Onalara göre herşey normal.
    Neyse akşam oldu gece baktım ki ışık sızması olayı yine bir facia. Maçlarda ise dikine gölgelenmeler çok rahatsız ediyor. Gözüm hep onları arıyor. Maçtan felan zevk almıyorum.
    Şimdi tekrar çağırsam servis biliyorum ki değiştirmezler. Mahkeme ile de uğraşacak vaktim yok. Bu kadar para verip rezil olduk. Işık sızmasız tv oranı bence çok düşük.Zira maçlardaki gölgelenme yaşayanların oranı da çok yüksek. Tekrar değiştirmek için çabalayıp başarsam bile gelecek tv nin ne kadar "kusursuz" geleceği ise belirsiz.
    Ülkede tüketici korunmak istense tüketici heyetlerine bu kadar düşük üst sınır belirlenmez.
    Ayrıca adamlar neredeyse her girdiği mahkemeyi kaybediyor ama hiç birinden sonrada ürünlerinde bir düzelme olmuyor. Adamların kaybettiği tek şey mahkeme ücreti. Avrupa veya Amerika ülkelerinde olsa çoktan bu ürünler toplatılmıştı. Ve çok ta yüksek bir ceza ile karşılaşırlardı.

İsik sizmasi lg de daha fazla oluyor sanirim.olu piksel de kanun degisti sanirim saticilar eski nakarati tekrarliyor 2 tane yan yana 5 tane toplam filan gibi..bence iyi rastirin ve tuketici haklarina verin yargitay bir olu pikseli bile ayipli mal olarak saymis..o kadar para vericez olu poksel cikacak yok ole..biraz ugrasirsin sadece zaman da alabilir..biz de lg aldik ses cizirtili cikiyordu geldi servis bir vida sıktı gecti ama kardesim bunun kalite kontrolu yokmu ne bicim istir hemen iade ettim bir daha da lg almam aldirmam..

• 40-42 inç bir tv arıyorum arkadaşlar bütçe max 2000 tl. görüntüsü idare edecek sorun çıkarmayacak bu fiyata alabileceğim lg nin bir modelini tavsiye edebilir misiniz acaba? diğer markalardan tavsiyeniz olursa onları da belirtirseniz sevinirim. birer model belirleyip o şekilde gidip görüntülerini karşılaştırıp almayı düşünüyorum.
  • mto kullanıcısına yanıt
    Digi ile ilgili olabilir
    tv ne sinyal geliyorsa onu veriyor ki çoğunluk 50hz yayınlar.
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    Sanırım yüksek bir level bu değer doğru mudur?
  • difficult1 kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamak için en azından aksiyon oyunları için biraz sıkıntı olabilir 44,5ms ama oyun modu biraz tolere edebilir
    oyun amaçlı plazmalar en iyi performansa sahip ama kimse de salt oyun için tv almaz en azından ben almadım...
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    Önceliğim benimde oyun değil. Fakat ileride bir ps4 alabilirim. Oyun modu tolere edebiliyorsa benim gibi ilk önceliği oyun olmayan birisi için idealdir. teşekkür ederim görüşleriniz için.
  • Birazdan servis bağlamaya gelecek :-)dün maç keyfini bana çok gördüler tv yi pazartesi aldım hala ben ona o bana bakıyor 42la660s

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.