Şimdi Ara

Tablette Digiturk Play Seç İzle sorunu Hata Kod 1004

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
16.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar digiturk play i tablette izlemek istiyorum. canlı yayınlarda sorun yok. ancak seç izle yapmak istediğim zaman hata kodu 1004 diyor. bu neden olur acaba ? yapabileceğim bir şey var mıdır.

Bilgisayardan ve Android cep telefonumdan sıkıntısız izliyorum. Seç izle bölümü Tablette 1004 hatası veriyor.

• Sen gene iyisin ben ne SIII'den ne SII'den nede NOTEII'den bağlanmayı başaramadım seç izleye dediğin gibi canlıda tekrar izlede sorun yok ama seç izleye hiçbir cihazla bağlanmıyor 1004 hatası veriyor Digitürkede defalarca sordum onlarda bilmiyor neden olduğunu diye düşünmeye başladım çünkü cevap yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasoneren

Sen gene iyisin ben ne SIII'den ne SII'den nede NOTEII'den bağlanmayı başaramadım seç izleye dediğin gibi canlıda tekrar izlede sorun yok ama seç izleye hiçbir cihazla bağlanmıyor 1004 hatası veriyor Digitürkede defalarca sordum onlarda bilmiyor neden olduğunu diye düşünmeye başladım çünkü cevap yok.

Galaxy s3 mini ile sorunsuz izliyorum seç izle bölümünü. o zaman telefonda kullanabiliyorsam şanslıymışım :)

tablette canlı yayınları da izleyebilirim lig tv falan idare etçez artık böyle.
  • notebook ve masaüstü bilgisayardan digiturkplay.com.tr tekrar izle seçeneğinde dizilerin bölüm nosuna tıkladığında aşağı doğru yeni bir alan açılır ve izle tıklanarak seyretmeye başlardık, ancak artık bolum nolarına tıkladığımızda izle linki gelmiyor.
    iexplorer,firefox,chrome gıbı farklı tarayıcılarda denedim, açılmıyor.
    iphone uygulamasında tekrar izle , izlenebiliyor. Galip derviş dizi bolumlerini telefondan izledim.
    Problemi aşabilen varsa çözüm nedir?
    Teşekkürler,
  • tablette tekrar izle de, dizinin ortalarında senkron bozukluğu oluyor.. bazen de açılmıyor,,
    boşuna reklam yapıyorlar.. seyredemediğim dizileri youtube`tan seyrediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen yaa digiturk play i tablette izleyemiyorum ne yapmam gerekiyor?
  • Sürekli hata 1004 kodu veriyor.. digitürk play (dizi - film) hic bir şey izlenmiyor..
    Boşuna reklam yapıyorsunuz..``dilediğin yerde digitürk`müş!!!!????
    Soruna bir türlü çare bulamadınız......?!

• Tablette Digitürk Play i sorunsuz izleyen varmı? Seç izle kirala izle vs. sorunsuz ancak canlı izleye gelince hiçbir hareket yok.
  • bende artes d708 tablet var. 1014 hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Engineer

Tablette Digitürk Play i sorunsuz izleyen varmı? Seç izle kirala izle vs. sorunsuz ancak canlı izleye gelince hiçbir hareket yok.

Bu sorunun çözümünü buldunmu hocam.
  • nayir kullanıcısına yanıt
    Bu sorunla ilgili aldığım tabletin teknik servisiyle goruştum (Artes Q1003) Apk leri yükle dediler ama ben hala sorunu çözemedim.Çözüm nedir bizede açıklarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hascan34

Bu sorunla ilgili aldığım tabletin teknik servisiyle goruştum (Artes Q1003) Apk leri yükle dediler ama ben hala sorunu çözemedim.Çözüm nedir bizede açıklarmısınız

bende bulamadım çözümü
  • General mobile discovey ile daha once hem canli yayini hemde sec izleyi sorunsuz kullanirken simdi bendede aec izle bolumunden herhangi biseyi acarken hata 1004 tekrar deneyiniz diye hata mesaji aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: maxuma@ya.ru

General mobile discovey ile daha once hem canli yayini hemde sec izleyi sorunsuz kullanirken simdi bendede aec izle bolumunden herhangi biseyi acarken hata 1004 tekrar deneyiniz diye hata mesaji aliyorum

Hata 1004 kodu, root yapılan cihazlarda veriyor.. ultimix88 tablet`ten seç izle açmıyor ve hata 1004 kodu veriyor. Fakat ipad`te sorunsuz hepsini açıyor... Ayrıca yeni aldığım galaxy S4 mini`de sorunsuz...
    Digitürk play kullananlar root yapmasın.. Yayını paylaşmaya karşı önlem olarak bu hata kodunu veriyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: maxuma@ya.ru

General mobile discovey ile daha once hem canli yayini hemde sec izleyi sorunsuz kullanirken simdi bendede aec izle bolumunden herhangi biseyi acarken hata 1004 tekrar deneyiniz diye hata mesaji aliyorum

Hata 1004 kodu, root yapılan cihazlarda veriyor.. ultimix88 tablet`ten seç izle açmıyor ve hata 1004 kodu veriyor. Fakat ipad`te sorunsuz hepsini açıyor... Ayrıca yeni aldığım galaxy S4 mini`de sorunsuz...
    Digitürk play kullananlar root yapmasın.. Yayını paylaşmaya karşı önlem olarak bu hata kodunu veriyor..

Telefonun GM Discovery.

Programi ilk kullandigimdada video acilmadan once telefonunuz rootlu diye hata veriyotdu ama videolari sorunsuz izliyordum.

Digiturk play uygulamasi lg marka tv mdede vardi ama internet olnadigi icin deneyememistim simdi evde net var tv ye yukledim uygulamayi telefondaki gibi olacak sandim ama fos cikti.bikactane videolari var hepsi okadar.o yuzden 3aylik ucretsiz denemem vardi iptal edecegim.

• Bu sorunu çözebilen var mı?

Android box da hata veriyor.Cihaz root lu değil...Android sürümü 4.4.2 Kit Kat...

Androidde yerli dizilerde sorun yok izleniyor...Ama yabancı-türk filmleri ve dizilerde 1004 hatası veriyor...Müşteri hizmetlerine sordum...Genel olarak böyle bir şikayet almadık dediler...Digitürkplay i silin tekrar kurun cihazı 10 dk kapatıp tekrar açın gibi saçma bir öneride bulundular...Saçma bulsamda yaptım ama sorun devam ediyor...Cep telefonumdaki android de sorun yok.....
  • Megada ve Note 10.1 de HP Laptopta ve TV de sorunsuz çalışıyor bende.

25 Mbps hız hiç düşmese :)
  • Digitürk Play Sezonluk üyelik yaptım acaba Lig maçlarını sorunsuz hdmi ile tv ye bağlayıp izleyebileceğim ucuz ekonomik bir tablet önerebilirmisiniz.
  • çözüm bulunabildi mi arkadaşlar.

• Arkadaşlar bende de hata no 73 veriyor. Tabletimden canlı yayın izleyemiyorum. Var mı bunun çözümü?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.