Şimdi Ara

Hyundai T7 & T7S (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
10
Favori
20.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rLzApex

@stilla Henüz stabil birşey yok malesef.
    @abbet malesef kameranın tamamı okadar yani araba 5 vites 6. vites yok :)

Muhakkak o 6. Vites olmalı :)) bir yerde saklı hissediyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben T7 cihazıma rootsuz olan 4.2.2 olanı kurmuştum sonra rootlu olanı görünce onu kurdum Yavaşladığını söylüyorsunuz ama JB güncellemesi ile birlikte cihaz bence acayip şekilde hızlandı. Özellikle ekran kilidi açılışında, ekranı çevirmede ve menüye girmede belli bir şekilde hız artışı var. Güncellemeden sonra GPS hiç denemedim bi ara onuda deneyim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reydab

quote:

An itibari ile aliexpress'den

2 adet Normal kılıflardan aldım 1 beyaz 1 siyah (tanesini 6.88 $)
    1 adet O klavyeli kılıf aldım beyaz (10 $)
    4 adet ekran koruyucu aldım (orjinalmiş) [tanesi 2 $)
    1 adet hdmi kablo aldım altın uçlu örgülü olandan [4$) + olarak hong kong ile takip numaralı göndermesini istedim malum chine post yavaş [5$)
    Hepsine 40 dolar verdim çok pazarlık yapmadı hediye olarak nikon makine için usb kablo istedim oda 4 dolar felan civarında umarım gönderir
    Satıcı Angela Yuan (Hanım) (ST Technology Networking Co.,ltd ) mağaza adreside şuhttp://www.aliexpress.com/store/817495

zaten takip kodunu vermek zorunda bunu aliexpress sistemi istiyor kodu ayrıyetten satın alırsanız bic'te dahi2$ idi...
    Ben chinapost ile aldım 3 haftada geldi hongkongtan aldım 5 haftada geldi ikiside takipliydi. Almayacağım dediğinizde kendisi kaç verirsin diye dönüyor zaten profili %96.8 niye burnundan kıl aldırmamış anlamadım. Ekran koruyucuların alayı universaldır. bic'ten aldım hdmi kabloyu altın uçlu inanın daha ucuzdu. verdiğiniz paranın en az yarısı kâr onlarda unutmayın acımayında alışveriş sonucunda bu ucuza verirse satar

Ürünleri henüz göndermedi bende beklemesini söyledim iptal edebilirim belki dedim. Çok pahalı gönderdiğini ürünleri söyledim felan filan son dk olarak en fazla içine birşeyler ekletebilirim.
    Sen takip kodu olayında aliexpress'de zorunlu olmasından eminsin değil mi?

Kesinlikle.... Ama dün arkadaşın aldığına dispute açtık 20 gün sonra adam göndermemiş birde sahte takip kodu girmiş direk negatif yorum sahtekar vb kelimeler iade ettiği paranın üzerine malı bedavaya bile gönderirler şu durumda

• arac sarj cihazi e cam tutacagi nerden temin edilebilir tr den ? bilginiz var mi t7s icin ? ve room cince yazilari kaldirmak icin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stillaa

arac sarj cihazi e cam tutacagi nerden temin edilebilir tr den ? bilginiz var mi t7s icin ? ve room cince yazilari kaldirmak icin?

Araç cam tutacağı için *Buraya bakabilirsin
    Araç sarjı içinde *Şunu alabilirsin

Türkiyede satılanlardan sanırım *Şu olabilir tutacak
    Aynı şekilde sarj için *Şu olabilir

Tabi arada fiyat farkı olarak dünyalar var yurt dışı ile yurt içi arasında :)

Çinçe uygulamalar için root etmek lazım tableti o işlerden anlamam ben dersen

T7s Clean Rom diye bir rom var *Buradan indirebilirsin Bu rom 4.2.2 değildir İ.C.S 4.0.4 yani 2013-03-18 olan rom çince uygulamalar minimize edilmiş halidir.

Nasıl rom kuracağını konuda bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 21 Haziran 2013; 17:21:13 >

• eyw hocam tesekkuler cok
  • Bende de Hyundai T7s var. Acaba GPS çalıştırmak için ne yapmak gerekiyor biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ironeagle

Bende de Hyundai T7s var. Acaba GPS çalıştırmak için ne yapmak gerekiyor biliyor musunuz?

Gps ayarından mı bahsediyoruz ?
  • Yakın zamanda italyaya gideceğim tavsiye edeceğiniz navigasyon programı varmı hem Ace-i hem t7s için? Igo diyorlar ama ilaçlısını hiç bulamadım

• quote:

quote:

Bende de Hyundai T7s var. Acaba GPS çalıştırmak için ne yapmak gerekiyor biliyor musunuz?

Gps ayarından mı bahsediyoruz ?

Evet öyle de diyebiliriz. Ben y-gps yazan kısayolu çalıştırıyorum ama yeşil çizgili dairelerin bulunduğu bir şekil açılıyor; radar göstergesi gibi. Başka birşey de olmuyor. Acaba başka birşey mi yapmam gerekiyor diye sormuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reydab

Yakın zamanda italyaya gideceğim tavsiye edeceğiniz navigasyon programı varmı hem Ace-i hem t7s için? Igo diyorlar ama ilaçlısını hiç bulamadım

quote:

Evet öyle de diyebiliriz. Ben y-gps yazan kısayolu çalıştırıyorum ama yeşil çizgili dairelerin bulunduğu bir şekil açılıyor; radar göstergesi gibi. Başka birşey de olmuyor. Acaba başka birşey mi yapmam gerekiyor diye sormuştum.
    Markette navitel var 30 günlük deneme sürümü.. onu kurabilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.navitelnavigator&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5uYXZpdGVsbmF2aWdhdG9yIl0.

• buu rootlama uzun mu suruyo yesil adam karnini acmis yatiyo karnında unlem isareti ile
  • galiba yaptim - tusuna basilinca oluyormus .. nys simdi sd kartin icini nasil gorucem apk yukleyecegim de
  • Arkadaslar acilllll yardim hyundai t7s aldim kamerayi acinca oto focus devamli yapiyo vede acayip sesli tik tik diye ses yapiyo arada ucak moduna geciyo baglantilari kopariyo sizdede boyle sorunlar varmi acil yardim

• quote:

Orijinalden alıntı: Karamana

Arkadaslar acilllll yardim hyundai t7s aldim kamerayi acinca oto focus devamli yapiyo vede acayip sesli tik tik diye ses yapiyo arada ucak moduna geciyo baglantilari kopariyo sizdede boyle sorunlar varmi acil yardim

Evet aynı durum bende de var. Oto fokus ses yapıyor. Ve sebepsiz, zamansız uçak moduna alıyor kendini. Temiz bir rom bulmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karamana

Arkadaslar acilllll yardim hyundai t7s aldim kamerayi acinca oto focus devamli yapiyo vede acayip sesli tik tik diye ses yapiyo arada ucak moduna geciyo baglantilari kopariyo sizdede boyle sorunlar varmi acil yardim

Uçak modu için ayar var eve geçince söylerim
  • Hocam ilginiz tesekur ederim cok sagolun yardimlariniz icin

• Hocam cok sagol kafayi yiyecekdim tablet bozuk diye

• Hocam cok sagol birde ekranda titreme var ekranin alt tarafi kirmizi oluyo titriyo birakiyo acaba neden yapiyoki yada sadece benim cihazdami bu sıkıntı

• Ekran titreme benimde başıma geldi malesef anlayamadığım bir şekilde pikseller 1cm kadar ekranın değişik yerlerinde ünlem işaretine benzer beyaz lekeler yapmaya başladı sebebini ise hiç bilmiyorum ilginç geldi bana başka yaşayan varmı?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.