Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.593
Cevap
11
Favori
529.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR SERVİSTE ORJİNAL KOLÇAK VE LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ TAKTIRAN VAR MI?BİLGİSİ OLAN VAR MI ?
  • slm. bugün itibari ile bende Aranıza katıldım.

2008 model,
    1.4 hdi trendy
    siyah renk
    91.000 km
    boyası ve değişen parçası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismldrsn

slm. bugün itibari ile bende Aranıza katıldım.

2008 model,
    1.4 hdi trendy
    siyah renk
    91.000 km

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binersin inş. sakıncası yoksa kaça aldın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismldrsn

slm. bugün itibari ile bende Aranıza katıldım.

2008 model,
    1.4 hdi trendy
    siyah renk
    91.000 km

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah.

Fiyatı nedir acaba? ve nereden aldınız?
  • 28000 de 2011 model dizel 207 sahibiyim. 20 bin civarında satın aldım. direk peugeot yetkili servis ve satış yapan mağazada çalışan bir abimizden satın aldım. tanıdığımız iyi bir abimiz. çok titiz bir abimiz ayrıca daha önce de kendi arabalarından birini bir arkadaşa almıştık. yine 207. uzun süredir peugeot da satışta çalışıyor.

her bakımını inip alt katta yaptırmış. üst satış alt kat servis. gelen 0 arabalardan birinden de michelin lastikleri ben almadan önce change. lastikleri 15000 de falan değiştirmiş. kısaca iyi bakmış arabaya.

fakat aklıma takılan bir soru var. şimdi bazıları bana 40000 de bakımı var diyor. fakat bakım km si 8000 civarını gösteriyor.yani 35 - 36 bin civarında servis ikazı gelicek. bunun sebebini satın aldığım abimiz ben en ufak şeyde sürekli servise veriyordum. 17 - 18 bin civarında bakım yaptırdım diyerek açıkladı.

buraya kadar normal. fakat takıldığım 2 konu var.

1 - yağ değişimi 10 binde yapılır diye biliyorum. bana bakıma kadar yağ değiştirmene gerek yok dedi. 18 bin de bakım yapılmış. şu an 28 binde. bakım 35 binde. yani 17 bin falan yapmış olucam aynı yağ ile. normal mi?

2 - motorun üzerindeki peugeot motor kapağı bende yok. söylediğimde 2011 model envy lerde geldiğinde hiç birinin o kapağı olmadığı söyledi. araba arka cam otomatiği dışında full sayılır. cruise kontrolden, bluetooth a kadar her şey var. ama motor kapağımı yok? yoksa benimi kekledi 2011 envy sahibi arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

şimdiden teşekkürler. herkese kazasız belasız yolculuklar.

• 2007 model 1.4 HDi Trendy donanımlıi 75bin kilometredeki bir Peugeot 207 ile aranıza dahil oldum. Araç ile izlenimlerim şunlar;

1- Debriyaj sert ve yukarıda kavrıyor benim kullandığım araçlara nazaran.
    2- Süspansiyonları sert gene diğer kullandığım araçlara nazaran ki arkada oturanlar zıplıyor diyebilirim.

Bu iki madde dışında bir problemim yok şu anlık.

Yeni yeni kafama taktığım başka bir şey var ki o da tüketim. 1.4 HDi motorların cimri olduğunu duymuştum ama sanırım ben pek alışamadım. Karma sayılabilecek bir sürüşle 6.4 gösteriyor. 300 kilometre yaptım yarısı otoban - 90km/sa hız, diğer yarısı şehir içi. Sizce normal mi? 2500 devirde değiştiriyorum vitesi, 2000de değiştirir isem debriyaja çok yük bindirir miyim ileride sorun yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

28000 de 2011 model dizel 207 sahibiyim. 20 bin civarında satın aldım. direk peugeot yetkili servis ve satış yapan mağazada çalışan bir abimizden satın aldım. tanıdığımız iyi bir abimiz. çok titiz bir abimiz ayrıca daha önce de kendi arabalarından birini bir arkadaşa almıştık. yine 207. uzun süredir peugeot da satışta çalışıyor.

her bakımını inip alt katta yaptırmış. üst satış alt kat servis. gelen 0 arabalardan birinden de michelin lastikleri ben almadan önce change. lastikleri 15000 de falan değiştirmiş. kısaca iyi bakmış arabaya.

fakat aklıma takılan bir soru var. şimdi bazıları bana 40000 de bakımı var diyor. fakat bakım km si 8000 civarını gösteriyor.yani 35 - 36 bin civarında servis ikazı gelicek. bunun sebebini satın aldığım abimiz ben en ufak şeyde sürekli servise veriyordum. 17 - 18 bin civarında bakım yaptırdım diyerek açıkladı.

1 - yağ değişimi 10 binde yapılır diye biliyorum. bana bakıma kadar yağ değiştirmene gerek yok dedi. 18 bin de bakım yapılmış. şu an 28 binde. bakım 35 binde. yani 17 bin falan yapmış olucam aynı yağ ile. normal mi?

2 - motorun üzerindeki peugeot motor kapağı bende yok. söylediğimde 2011 model envy lerde geldiğinde hiç birinin o kapağı olmadığı söyledi. araba arka cam otomatiği dışında full sayılır. cruise kontrolden, bluetooth a kadar her şey var. ama motor kapağımı yok? yoksa benimi kekledi 2011 envy sahibi arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

1- Yağ değişimini filtrelerle birlikte yapılır diye duydum sonuçta kontağı açtığımızda OİL OK yazıyorsa sorun yok bence 15bin kilometrede zaten bakıma giriyor normalde araçlar. Eğer bu konuda titiz iseniz her 10bin kilometrede yağını ve filtrelerini değiştirebilirsiniz.

2- Evet motor üzerindeki kapak o modellerde olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

quote:

28000 de 2011 model dizel 207 sahibiyim. 20 bin civarında satın aldım. direk peugeot yetkili servis ve satış yapan mağazada çalışan bir abimizden satın aldım. tanıdığımız iyi bir abimiz. çok titiz bir abimiz ayrıca daha önce de kendi arabalarından birini bir arkadaşa almıştık. yine 207. uzun süredir peugeot da satışta çalışıyor.

1- Yağ değişimini filtrelerle birlikte yapılır diye duydum sonuçta kontağı açtığımızda OİL OK yazıyorsa sorun yok bence 15bin kilometrede zaten bakıma giriyor normalde araçlar. Eğer bu konuda titiz iseniz her 10bin kilometrede yağını ve filtrelerini değiştirebilirsiniz.

Teşekkür ederim dostum. Ayrıca yeni aracınız hayırlı olsun. kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

quote:

Teşekkür ederim dostum. Ayrıca yeni aracınız hayırlı olsun. kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

İnşallah dostum iyi dileklerin için teşekkürler. İnşallah sen de kazasız belasız aracını kullanırsın

• Arkadaşlar 206'mı sattıktan sonra bende 207 ile aranıza dahil oldum 2006 model 110bin km'de dizel demir gri trendy model sahibi oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan...

Arkadaşlar 206'mı sattıktan sonra bende 207 ile aranıza dahil oldum 2006 model 110bin km'de dizel demir gri trendy model sahibi oldum

Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin. Bizim araç da satılıktır, konuya yazmayı unutmuşum. Sakıncası yoksa kaç liraya aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_Ordu

quote:

Arkadaşlar 206'mı sattıktan sonra bende 207 ile aranıza dahil oldum 2006 model 110bin km'de dizel demir gri trendy model sahibi oldum

Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin. Bizim araç da satılıktır, konuya yazmayı unutmuşum. Sakıncası yoksa kaç liraya aldınız?

21e aldım değişen yok 1 parça tam 2 parça yarım yarım boyalı aldığım arkadaşta gerçekten güzel bakmış sadece iç kuaföre verecem sen kaça vermeyi düşünüyorsun yaşı modeli nedir?

• quote:

quote:

quote:

21e aldım değişen yok 1 parça tam 2 parça yarım yarım boyalı aldığım arkadaşta gerçekten güzel bakmış sadece iç kuaföre verecem sen kaça vermeyi düşünüyorsun yaşı modeli nedir?

Hayırlı olsun tekrar. Ben piyasayı öğrenmek için sordum. Bizim araç 79000de, 2006. Çift bölge klima, yağmur ve far sensörü 6 hy var. Metal aksamın hiç bir yerinde boya yok. Sağ far ufak bir sürtme sonucu ayak kısmından attı değiştirdiler kaskoyla. Tek değişen sağ far. Ön tampon bu ufak sürtme sırasında oluşan çiziklerden dolayı kasko ile boyatıldı. 26.500 fiyat verdik ama elbet pazarlık payı olur. Site de satış ilanı açmadım bu konuda daha yazmayalım yöneticilere uygun düşmez.

Arabanız tekrar hayırlı olsun gülegüle kazasız belasız kullanın. Saygılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun tekrar. Ben piyasayı öğrenmek için sordum. Bizim araç 79000de, 2006. Çift bölge klima, yağmur ve far sensörü 6 hy var. Metal aksamın hiç bir yerinde boya yok. Sağ far ufak bir sürtme sonucu ayak kısmından attı değiştirdiler kaskoyla. Tek değişen sağ far. Ön tampon bu ufak sürtme sırasında oluşan çiziklerden dolayı kasko ile boyatıldı. 26.500 fiyat verdik ama elbet pazarlık payı olur. Site de satış ilanı açmadım bu konuda daha yazmayalım yöneticilere uygun düşmez.

Arabanız tekrar hayırlı olsun gülegüle kazasız belasız kullanın. Saygılar.

teşekkür ediyorum

• 207 body kit ön tampon eki arka tampon eki yan marşpiyerler ve spoiler
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-207-body-kit-101409562/detay/
  • Selam arkadaşlar,

2010'dan beri 207 rc kullanıyorum. Aranıza katılmak şimdi nasip oldu. Herkese selamlar, kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Not: Araç 2009 model 19 binde aldım, şu anda 22 bin civarı. Kaza, boya, modifiye vs. yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pzero_nero -- 9 Ekim 2012; 17:03:50 >
  • 2012 207 ACCES
    SİYAH
    13.000 KM
    KAZA YOK HATA YOK.
    MANUEL BENZİNLİ.
    FORUMA ÖZEL FİYAT 26.500 TL.
    İLGİLENEN ARKADAŞLARA DUYURULUR.
    SAYGILAR.
    SİNCAN ANKARA
  • Bugün itibari ile bende aranıza katıldım Peugeot 207 - 2007 model - 100 binde
    Herkese selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkOGP

Bugün itibari ile bende aranıza katıldım Peugeot 207 - 2007 model - 100 binde
    Herkese selamlar

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurkOGP

Bugün itibari ile bende aranıza katıldım Peugeot 207 - 2007 model - 100 binde
    Herkese selamlar

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.

sağolun hocam
    şuan aks keçesinden yağ akıttığını öğrendim ve tamirciye yaptırdım. ayrıca benzin göstergesinde mi sorun var anlamadım ama benzin atıyoruz göstermiyor
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.