Şimdi Ara

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
5
Favori
90.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2017)
Giriş
  • ben bişi sorcam niye otomobil bölümünde anket yok ya da ben açamıyorum yoksa rütbe işi mi bu yardımcı olursanız sevinirim
  • konu ve secenekler ne olsun...
    önerin varmı?
    quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

ben bişi sorcam niye otomobil bölümünde anket yok ya da ben açamıyorum yoksa rütbe işi mi bu yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes -- 23 Haziran 2006; 11:06:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes

konu ve secenekler ne olsun...
    önerin varmı?
    quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

ben bişi sorcam niye otomobil bölümünde anket yok ya da ben açamıyorum yoksa rütbe işi mi bu yardımcı olursanız sevinirim

valla ben konumu söylemiştim ama gerçekçi olmayacağı gerekçesiyle hemen kilitlendi.

ben kimde hangi marka araç var diye sormuştum.
    aslında şöylede sorulabilirdi kim hangi marka araç almak ister
    benzer bir anket var şuanda ama model olarak.

• quote:

Orjinalden alıntı: cncrd

valla ben konumu söylemiştim ama gerçekçi olmayacağı gerekçesiyle hemen kilitlendi.

ben kimde hangi marka araç var diye sormuştum.
    aslında şöylede sorulabilirdi kim hangi marka araç almak ister
    benzer bir anket var şuanda ama model olarak.

yönetim mesajı aldı önemli olan o.
    ayrıca bunu öneri topiğinde yapman daha doğru olurdu.

anket konusuna gelince ; gerçekçi olmaması sözkonusu bir de çok fazla marka var.

ama gerekli mesaj alındı ondan şüphen olmasın.
    kısa vadede düşünmüyoruz.biliyorsun yarışma konusunda birçok kişi yıprandı.bunda bunun etkisi de var.
  • bu arada beyler marka takımı kurulması tekrar yasaklanmalı bence; aşırı derecede takım kirliliği var forumda; ben bırakırken böyle bırakmamıştım forumu...

hey gidi günler hey; artık eski tayfamızdan da pek eser kalmamış; çok az kişi kalmış eski forumun tadını bilen ve ona göre yazan çizen...
  • sürekli bir şikayet durumu içindesin...
    her yerde forumun halinden şikayetci olduğunu söylüyorsun ama.
    senin tam olarak neden şikayet ettiğini anlamış değiliz.

dağınıklılık diyorsun...ama biz dağınıklılığı önlemek için elimizden geleni yapıyoruz.. bunu nasıl görmüyorsun anlamıyorum.
    gerek kısayollarda paylaşılan top konuları toplayarak gerekse bir çok anlamsız mükerrer ve ilerki zamanda niteliği olmayacak topiğe müsade etmeyerek çaba gösterdiğimizin farkındasın umarım...

eski tayfan yoksa ben ne yapabilirim anlamadım.
    çok samimi isen msn den çağır onları derim...

ayrıca o senin "takım kirliliği" dediğin unsur olmazsa, dünya kadar anormal topik oluşacağının farkındasın umarım.

isteklerini yazarsan daha iyi anlaşırız.
    öyle gelişi güzel olmamış gibi kelimeleri kabul edemeyiz.
    bu konuda anlaştığımızı umud ediyor önerilerini bekliyoruz.

bir konu daha var emre ile ben burada geçici yöneticilik yapmıyoruz.
    zaten öyle bir kavramda yok...

quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

bu arada beyler marka takımı kurulması tekrar yasaklanmalı bence; aşırı derecede takım kirliliği var forumda; ben bırakırken böyle bırakmamıştım forumu...

hey gidi günler hey; artık eski tayfamızdan da pek eser kalmamış; çok az kişi kalmış eski forumun tadını bilen ve ona göre yazan çizen...

• @serkes e ender katıldıgım anlardan biri

o kadar cok şikayetci isen burdaki ortamdan eski tayfanın olmadıgından eski tayfanı buraya cagır bencede hem daha güzel bir ortam olusur.

hem şikayetciyisin anlıyoruz ama bunun için bir cözüm onerin olması lazım. Yoksa bende gider burda " efendim cok sikayetceyim köprü ücretlerinden fln" derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian_RR -- 24 Haziran 2006; 19:50:46 >
  • Avatarımı değiştirmek istediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Avatarımı bir başka siteye yüklediğim 64X64 ve 3 kb boyutunda bir avatar yapmak istiyorum ama nafile. Aldığım hata şudur;

Microsoft VBScript runtime error '800a004c'

Path not found

/js/io.asp, line 280
  • sayın hocam benim için bi anket acar mısın ya da ben açayım sen taşı cvp atarsan sewinirim saygılarımla
  • ototurk ;

bu gibi sorunlar için topik açmaya gerek yoktu.burda yazman yeterliydi.bir sorun olduğunda bütün forumda oluyor.ben de en kısa zamanda düzelmesini umut ediyorum.o sorun forumun programcısı tarafından düzeltilir,yani bizim de çok bilgimiz yok.

Gökberg_ß ;

anket konusunda konu nedir?
  • serkes; üye profilini görmek istiyorum; 3-5 ayda binlerce post yapan arkadaşları pek kale almıyorum da; bir de seninle problemim yok abi

Pink Cadillac aynı şey senin için de geçerli: üye profilini görmek istiyorum, ona göre devam edeceğim..

bu arada hepinizden özür diliyorum biraz ortamın tadını kaçırıyorum...

yakında forumun tadı çok daha güzel olacak, serkes ve emre hocamla da daha iyi anlaşacağız, kıskançlık etmeme gerek yok açıkçası; beni bilen bilir zaten...

serkes hocam toplamaya, düzenlemeye çalışıyorsun ama marka topiclerinde arayan aradığını bulmakta çok zorlanıyor, ve 1. sayfada çok fazla yer kaplıyor, ayrıca örnek vereyim o*/*/*/* adlı arkadaş F*/* takımında olduğu için diğer markalara karşı çok sert cevaplar veriyor ve körü körüne ekibini savunuyor..

buna yüzlerce örnek var artık forumda..

bence forumun kalitesini yükseltmek için marka takımları kapatılmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 25 Haziran 2006; 15:41:15 >

• @m.C.k

Nasıl yani senin için bir kişiyi forumda degerlendirmek için bakman gereken ana mercih otomobil forumuna ne zamandır takıldıgımı .
    Ben bir 9-10 aydır otomobil bolumunde takılıyorum.

Birde sunu merak ediyorum eger biri forumda 5 yıldır üye ise ama forumda pek varlık gostermiyorsa oylesine takılıyorsa mı ? yoksa 1 yıllık üye ise fakat
    forumda aktifse sence hangisi daha yararlıdır. ?
  • merak etme 3-5- ayda 5000 post yazıyorsa biri ona göre devam ederim, 1 yıldır düzgünce takılana göre devam ederim, 5 yılda arada bi takılana göre devam ederim...

kimseyle kişisel problemim yok, sadece alışma dönemi diyelim geçelim bence....Hepinizden özür dilerim gereksiz polemiklere girdiğim için...

• @m.c.k
    sürekli haddini bilmez tavırlarda konuşman ve bana karşı hitap tarzını değiştirmeyip şahsıma kasıtlı post atmana bir yere kadar tahammül ederim. bu forumda anlamsız tartışmalar ilk başta ben müsede etmem diyordum fakat imalı kelimelerinden sıkıldım. beni yönmetici olarak görmek isteyen kişilere yapmış olduğun hakaret yenilir yutulur cinsden değil.

bu forumun eski üyesi olman hiç bir şeyi değiştirmeyeceği gibi benim yaşımın seninkinin iki katı kadar olduğunu ve hitapta kusurlarını sürekli hatırlatmayacağımıda belirtirim.

benim üye profilinim seni hiç alakadar etmez...ne kadar zamanda ne kadar post attığımsa seni yine ilgilendirmeyen bir durum.
    bunu anlamak senin için zormu bilmiyorum ama...çok post atınca başın göğe ermiyor...yanlızca kısa sürede ne kadar fazla takıldığının bu forma ayırdığının bir ifadesidir bu.

Şahsına, bu tartışmaya birdaha müsade etmeyeceğimi iletirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes -- 26 Haziran 2006; 9:14:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: OtoTurk

Avatarımı değiştirmek istediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Avatarımı bir başka siteye yüklediğim 64X64 ve 3 kb boyutunda bir avatar yapmak istiyorum ama nafile. Aldığım hata şudur;

Microsoft VBScript runtime error '800a004c'

Path not found

/js/io.asp, line 280

Bu arıza haricinde aşağıdaki resimde de görüleceği üzere ayarı yapmama rağmen başka siteden link verdiğim halde avatarımı kullanamıyorum.

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoTurk -- 26 Haziran 2006; 7:10:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

@m.C.k

Nasıl yani senin için bir kişiyi forumda degerlendirmek için bakman gereken ana mercih otomobil forumuna ne zamandır takıldıgımı .
    Ben bir 9-10 aydır otomobil bolumunde takılıyorum.

Birde sunu merak ediyorum eger biri forumda 5 yıldır üye ise ama forumda pek varlık gostermiyorsa oylesine takılıyorsa mı ? yoksa 1 yıllık üye ise fakat
    forumda aktifse sence hangisi daha yararlıdır. ?

Kesinlikle ikincisi... Ben 1 yıl bile değil yaklaşık 3 aydır forumdayım ve beğenen vardır beğenmeyen vardır altyapımın müsade ettiğince yazıyor çızıyorum. Bu forum güzel bir zemin lütfen herkes sahip çıksın... Saygılar

• serkes’in forumun otomobil bölümüne katkısı çok fazla. Her zaman yapıcı ve en önemlisi üyelerle çift yönlü iletişim kurmayı başarabiliyor. Bizleri dinlemeye hazır ve rütbe, katılım zamanı vs… gibi klişe kemik kalıplara bakmaksızın her türlü soru, sorun ve öneriye değer veriyor. Bilgi-birikimini içtenlikle paylaşıyor. Kulüpler çoğunluğun isteğiyle oluşturuldu ve üye sayılarına bakılırsa 19 Kulüp-Takım başlığı altında keyifli paylaşımlar dışında sosyal bir ortam söz konusu. İlk kuruluş zamanlarında bazı sancılar oldu ama sistem bence gittikçe daha sağlıklı biçimde yerleşiyor. Ben markalara bakmaksızın tüm kulüp-takım başlıklarını takip etmeye çalışıyorum. Aradığımı da bulabiliyorum. Marka ve model kullanıcı profillerini bile yazılanların içeriğinden anlamak mümkün oluyor ve bilmediğim çok şeyi öğrenebiliyorum. Sadece tek markanın fan kulüplerini internette takip etmek açıkçası bir süre sonra bana zevk vermiyor. Asıl böyle bir ortamda her marka ve modeli takip etmeyi hiçbir şeye değişmem. Ortak çıkartma yapmak ve buluşmak için organızasyonların bile planlanması (dh otomobil bölümü olarak!) bu renkli ortamı destekliyor. Ayrıca bütün markayla ilgili içeriğin sadece kulüp başlıklarında toplanması diye bir durum da yok. Bölüm yöneticileri sağ duyulu hareket ediyorlar. Özetle, yönetici kadromuzun kaliteli ve düzgün insanlardan oluştuğu kanısındayım. Gkhn_, emre. Ve serkes emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Saygılar,

**Sadece sizle ilgili olmadığını biliyorum; ama forum içinde tekrar resim yükleme özelliğinin açılmasıyla 9 seri dışında avatarlarımızı ne zaman kişiselleştirebilceğimiz hakkında sağlıklı bir bilgiye ulaşabilirseniz lütfen bu başlıkta duyurabilir misiniz?**

• @sandiego
    olaylara yapıcı yaklaşımından dolayı teşekkürler...

kendi seçtiğin resimi avatar olarak gösterememen bir müddet daha devam edecek.
    tam tarih için bir bilgi gelirse iletirim.

@oto turk
    çok zamandır dikkat ediyorumda hazırladığın sayfalar çok güzel oluyor ve fotoshop uda çok güzel kullanıyorsun
    bir ricam olsa....
    acaba diyorum bu sticker (etiket) işininde sende güzel bir şey hazırlayabilirmisin....
  • yapmayın abi ya o zmn hiç bişi yapmayalm link fln da atmayalım burası ticarethane değil sadece türkiyenin en iyi forumudur.böyle kısıtlama getirilirse ki getirilmez forumun popülaritesi düşer
    quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

bu arada beyler marka takımı kurulması tekrar yasaklanmalı bence; aşırı derecede takım kirliliği var forumda; ben bırakırken böyle bırakmamıştım forumu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullPerfromance -- 26 Haziran 2006; 9:57:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: serkes

@m.c.k
    sürekli haddini bilmez tavırlarda konuşman ve bana karşı hitap tarzını değiştirmeyip şahsıma kasıtlı post atmana bir yere kadar tahammül ederim. bu forumda anlamsız tartışmalar ilk başta ben müsede etmem diyordum fakat imalı kelimelerinden sıkıldım. beni yönmetici olarak görmek isteyen kişilere yapmış olduğun hakaret yenilir yutulur cinsden değil.

bu forumun eski üyesi olman hiç bir şeyi değiştirmeyeceği gibi benim yaşımın seninkinin iki katı kadar olduğunu ve hitapta kusurlarını sürekli hatırlatmayacağımıda belirtirim.

benim üye profilinim seni hiç alakadar etmez...ne kadar zamanda ne kadar post attığımsa seni yine ilgilendirmeyen bir durum.
    bunu anlamak senin için zormu bilmiyorum ama...çok post atınca başın göğe ermiyor...yanlızca kısa sürede ne kadar fazla takıldığının bu forma ayırdığının bir ifadesidir bu.

Şahsına, bu tartışmaya birdaha müsade etmeyeceğimi iletirim..

gereksiz yere alınmışsın, seninle özellikle hiç problemim yoktu; neyse uzatmanın da mantığı yok; hepimize kolay gelsin...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.