Şimdi Ara

samsung galaxy note 10.1 turkce dil paketı yukleme yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selamlar yurtdısından alınan gt -n8020 kodlu cıhazımzda en son yazılım yuklu ve tr destegı yok dıl seceneklerınde.Turkce klavyeyı app olarak kurduk ama cihaz el yazısında tukce harf hala tanımıyor.Bu kodlu cıhaz sanırım ulkemızde satılmıuor pekı satılmaya baslandıgnda yenı yazılımlamı cozerız veya bildiginiz bir kırma yöntemi mevcutmudr ? Arkadaslar üstadlar yardım ve onerılerınızı beklıyorum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BMWSAUBERF1

Arkadaslar selamlar yurtdısından alınan gt -n8020 kodlu cıhazımzda en son yazılım yuklu ve tr destegı yok dıl seceneklerınde.Turkce klavyeyı app olarak kurduk ama cihaz el yazısında tukce harf hala tanımıyor.Bu kodlu cıhaz sanırım ulkemızde satılmıuor pekı satılmaya baslandıgnda yenı yazılımlamı cozerız veya bildiginiz bir kırma yöntemi mevcutmudr ? Arkadaslar üstadlar yardım ve onerılerınızı beklıyorum tesekkurler

http://www.hotfile.com/dl/192898006/7bb901f/N8020XXBMA4_N8020OXXBMA2_TPH.zip.html

hocam şu linkteki zip dosyasını bilgisayara çıkar tar veya md5 formatında bir dosya çıkacak.

daha sonra tableti kapat.

ses kısma ve güç tuşuna yaklaşık 15 sn bas.

gelen ekranda ses açmaya bas.

sonra download ve yeşil android işareti göreceksin

sonra odin 1.85 e sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.(internetten bulursun dosyayı)

daha sonra cihazı pcye bağla.

com:8 added buna benzer bir uyarı odin sol altta görünür.

odinde pda kısmında zipten çıkan tar veya md5 uzantılı dosyayı göster.

starta bas 5 dk sonra işlem tamamdır.

ayarlar-dil ve giriş-dil TÜRKÇEyi seç

tabi kısmı bulmak için kurcalamanız lazım tablet yabancı dilde olduğu için.

eğer işin hallolursa hayır duası yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Kedii -- 13 Şubat 2013; 18:44:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

quote:

Orijinalden alıntı: BMWSAUBERF1

Arkadaslar selamlar yurtdısından alınan gt -n8020 kodlu cıhazımzda en son yazılım yuklu ve tr destegı yok dıl seceneklerınde.Turkce klavyeyı app olarak kurduk ama cihaz el yazısında tukce harf hala tanımıyor.Bu kodlu cıhaz sanırım ulkemızde satılmıuor pekı satılmaya baslandıgnda yenı yazılımlamı cozerız veya bildiginiz bir kırma yöntemi mevcutmudr ? Arkadaslar üstadlar yardım ve onerılerınızı beklıyorum tesekkurler

http://www.hotfile.com/dl/192898006/7bb901f/N8020XXBMA4_N8020OXXBMA2_TPH.zip.html

hocam şu linkteki zip dosyasını bilgisayara çıkar tar veya md5 formatında bir dosya çıkacak.

daha sonra tableti kapat.

ses kısma ve güç tuşuna yaklaşık 15 sn bas.

gelen ekranda ses açmaya bas.

sonra download ve yeşil android işareti göreceksin

sonra odin 1.85 e sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.(internetten bulursun dosyayı)

daha sonra cihazı pcye bağla.

com:8 added buna benzer bir uyarı odin sol altta görünür.

odinde pda kısmında zipten çıkan tar veya md5 uzantılı dosyayı göster.

starta bas 5 dk sonra işlem tamamdır.

ayarlar-dil ve giriş-dil TÜRKÇEyi seç

tabi kısmı bulmak için kurcalamanız lazım tablet yabancı dilde olduğu için.

eğer işin hallolursa hayır duası yeter

Allah senden razı olsun kardes sen varya on numara adamsın Dedigin gibi yaptım oldu Beni çok büyük dertten kurtardın sagolasın :)

• Önemli değil hocam sevindim duzelmesine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni dil proqrami yuklensin.azeri ve ya turk.SAMSUNG NOT 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.