Şimdi Ara

Mafia III (2016) [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.453
Cevap
29
Favori
102.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Hocam sen olmasan çoktan oyunu silmiştim iki kere kafayı yeme noktasına kadar geldim tekrardan teşekkür ederim.

Ne demek hocam,benimde başıma gelse yardım edecek biri olmasını isterim bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Beyler kaç milyarlık bilgisayarlarla oynuyorsunuz merak ettim. Ben AMD 7650 m 2gb ekran kartı ve i7 3632qm işlemciyle 9 fps alıyorum lowestda.. Hangi cpu gpu gerekir bunun için?

Oyunun optimizasyonu yok denecek kadar kötü. En iyi işlemci, ekran kartları bile zorlanıyor oynatırken.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

Arkadaşlar benim oyunda yeni görev açılmıyor bütün mektup olan yerleri gezdim sadece konuşup duruyorlar acilen bir save dosyası lazım bitirilmiş olursa iyi olur

oyunun haritasını atın hocam size niye görevlerin gelmediğini söyleyeceğim aynısı bana da oldu :D

dün oyunda bir kumarhane bastım görev açıldı
    şimdi kafes dövüşü yapılan yerdeyim
    oyunun sonuna daha var mı merak ettim
    hikaye olarak bayağı uzun geldi bana

• hep aynı görevleri yapıyoruz hocam zaten,öyle uzuyor.
  • 007messi kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun mevcut. yeni story mission gözükmüyor. o dediğiniz bölümü de oynamadım henüz. nerede bu kumarhane?
  • fozdemir kullanıcısına yanıt
    haritada zar işareti olan yerdi dağ kenarında su olan yerde bir kumarhanenin arkasında rehine kurtardım o zaman açıldı
    şimdide bıyıklı amcayı öldürmek zorunda kaldım
    zaten sağa sola işeyip duruyordu ayar olmuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozdemir

bende de aynı sorun mevcut. yeni story mission gözükmüyor. o dediğiniz bölümü de oynamadım henüz. nerede bu kumarhane?

Konuya gelen mesajlardan anladığım bazılarınız görevlerde hedeflerin çıkmaması sorununu yaşıyorsunuz,haritanın o bölgesinde gezin harita da kırmızı düşman öbekleri var gidin oralara saldırın,oralara vurunca racketler zarar görüyor.
  • Merhabalar, mafia 3 klasörünün içerisine REOLADED 3,57GB. lık update yi kurduktan sonra yüklenmiş oyun silindi, tekrar setuplamaya çalıştığımda setuplama yarıda kesilerek bu sorunu veriyor napmalıyım??

Setup not completed
    Decompression failed with error code -12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemal1982 -- 20 Ekim 2016; 12:39:03 >
  • buradaki yorumları aldırmadan indirdim pişmanım. sokaktaki adamlar itmeyle ölüyor bune la. grafikler assasin's creed syndicate terk
  • quote:

Tony Derazio, Lou Marcano, Olivia Marcano ve Tommy Marcano'nun ölümleri oyunun en güzel bölümleri cidden... Bir kaç bölüm kaldı onlarda efsanedir diye düşünüyorum.
    Oyunun sonuna doğru yaklaşıyorum artık, gerçekten çok iyi hikayesi var. Türkçe yama geldiğinde anlayamadığım yerleri daha iyi anlarım ama oyunu bitirdiğimde yama beklemeden bir kere daha oynayacağım.

oyun ingilizce olduğundan hiç bişi anlayamıyorum

• https://youtu.be/QKsMdFhTr54?t=1316

şu olay aynen bana da oldu..işte bu kadar sa. bir oyun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 20 Ekim 2016; 14:36:52 >
  • Herkese selamlar.

Yine ben, yine bir aldığım hata, yine sizlerden istediğim yardım :)

3dm torrenti yükledim. Fakat oyunun kısayoluna tuşladığımda crt hatası alıyorum. api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll şeklinde...

Araştırma yaptım çoğu forumda runtime yüklemek gerek demişler. 2005'den 2016'ya kadar bütün runtime, framework güncellemelerini yaptım. Eksiksiz yaptım çünkü pc de ki eksik runtime programlarını kontrol eden program var. Otomatik yüklüyor.

Yalnız oyunu açmaya çalıştığımda aldığım bu hata bir türlü geçmedi. Siz de torrentin hangi sürümü var ? Bence torrent deki crack hatalı. Bendeki 3dm... Farklı bir çözüm bulabilen var mı ? Yoksa farklı torrent mi indireyim ?
  • Teşekkürler bir deneyelim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uygun fiyata bu oyunu size steam den gift olarak verebilirim ya da istediniz başka bir oyunu

• Dayılar napıyonuz siz yahu +18

Mafia III (2016) [ANA KONU]
  • Oyunu kurmamayı düşünüyordum ama kurdum, youtubede görülen videoların aksine GTX 970 ile low set 1080P de sabite yakın 60 fps alınıyor, olay reflection quailty ve motion blur ayarına gelince oyun mal oluyor resmen hoop 45 e düşüyoruz.zaten low graphic setinde 60 fps ara ara 52 te kadar düşüyor çıldırıyorsunuz. Zaten ilginç bir bug var grafiklerde renkler bir anda açılıp bir anda soluyor. Açıkçası sorun çok cidden kanser edici ama ben grafikleride oyun tarzınıda çok çok sevdim. Yani updateler ne derece düzeltir şu oyunu bilmiyorum ama şayet düzelirse ben gerçekten beğendim. Fakat performans sorunu baya ciddi . Oyun 720P en düşük ayarlarda bile sabit kalamıyor çok ilginç ya :D bende şuan ayarları kökledim en sonuna sahnesine göre 40-48 alıyorum şehrin dış bölgelerinde 54 e kadar çıkıyor tabi bu arada gözünüz mantara bağlıyor 30 fps ye vurdum sabit gözüm kanadı hiç alışkın olmadığım şey. Ama şu updateleri sabırla bekleyeceğim, o zamana kadar sabit 30 la oynamak pek iyi bir seçenek gibi gözükmesede başka bir yol yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyCool1907 -- 21 Ekim 2016; 0:06:46 >

• Mafia 2 ye kötü derken bu oyun çok koydu, mafia temasından uzak , sokak çetesi tarzı. Ya da ben don salieriyi özledim bilemem. Ama hala Mafia 2 deki sahte polisleri devirdiğimiz ya da sonrasında çin restorantına yaptıgımız efsane giriş gibi bir sahne göremedim. Umarım yanıltırlar beni. Tabi klasik Mafia havası az da olsa var, bu bile oynatıyor kendini. Grafiklere falan hir şey demeyeceğim, sadece üzücü.

• mafia 1 den sonra mafia 2 de umduğumu bulamamıştım ama mafia 3 tam bir facia o kadar bekledik ettik sonuç hüsran gta 5 de full ayarda 60 fps sabit aldığım sistem kasım kasım kasılıyor. oyunda çok bug ve ciddi grafik hataları mevcut. iyi ki satın almamışım oyunu bitirip hemen sileceğim en düşük ayarda bile zevkimin içine edercesine sabırla bitirmeyi deneyeceğim.
  • 4. bölgeyi ele geçirerek Vito'ya verdim. Fakat mekan basmaktan sıkıldım artık. 10 görevden 9u mekan basma. Oyun sona kadar böyle mi devam ediyor?
  • Ben fazla dayanamadım, update gelir diye oyunu silmedim ama yok yani dayanılacak gibi değil , ya abi insan Vitoyu nu kadarmı detaysız yapar sanki sıradan seride hiç olmayan bir karakter gibi. Ne yapmışlar anlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.