Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.073
Cevap
9
Favori
106.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haftasonu 3. tabletim olan '' Inca Astro 16GB 10.1 '' modelini sipariş ettim.Bundan önceki cihazları meraklı ev halkına bırakmak zorunda kaldım  Tablet Şubat 5'te stoklara girecek . Ben şimdiden konuyu başlatmak istedim .Tablet elime geçdiğinde ayrıntılı fotoğraf video vs. konuya ekleyeceğim.

Öncelikle tablet hakkında internette video, inceleme vs. rastlamadım .Inca nın sitesinde tabletin tanıtımı var ama teknik bilgi dışında yine çok birşey bulunmuyor. Piyasa çıkmamış olması buna mutlaka etkendir tabiki . Fiyatı ön sipariş olarak 550 tl olarak görülüyor. Piyasaya çıktıkdan sonra bu fiyat ne kadar oynar bilemiyorum .

ASTRO TABLET PC, TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TABLET MODEL ADI ASTRO IT-101H
    MODEL AÇIKLAMA 10.1inch kapasitif Tablet PC
    İŞLEMCİ 1.6 Ghz işlemci Cortex A9 Dual Core
    GRAFİK TÜRÜ Mali-400 Quad Core, Open GL / Open VG
    İŞLETİM SİSTEMİ Android 4.1 Jelly Bean Sistem
    EKRAN 10.1inch dokunmatik 1280×800 IPS çözünürlük
    KAMERA ÖN:2.0MegaPixel ARKA : 2.0MegaPixel
    PİL Li-ion batarya 8000mAh/3.7V
    BOYUTLAR / W x D x H 255*168*9.9mm
    DEPOLAMA ve GENİŞLETME
    RAM (DAHİLİ) Ram: DDR3, 1GB
    HAFIZA 32 GB
    İLETİŞİM
    NETWORK / VERİ / LİNK PROTOKOLÜ Wifi,Bluetooth / USB
    KABLOSUZ Wifi 802.11b/g /n
    GİRİŞ / ÇIKIŞ BAĞLANTILARI
    PORTLAR Kulaklık Jakı,USB,HDTV Çıkışı,TF Kart Yuvası,OTG,DC Şarj
    SES/ViDEO Stereo Hoparlör / Mikrofon Dahili, 3.5mm Hi-Fi, Harici Kulaklık Çıkışı
    FORMAT DESTEĞİ
    VIDEO AVI, rm, rmvb,WMV, MP4,MPEG, MPG, FLV etc.
    SES MP3,WMA,MP2,WAV etc.
    RESİM JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG
    EBOOK PDF, TXT etc. Kitap okuyucu
    ÇOKLU DİL DESTEĞİ English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Greek, Dutch, Danish, Russian, Polish, Norwegian, Swedish, Czech, Turkish, Korean and etc.
    FACE UNLOCK Yüz Tanımlama Var
    BLUETOOTH Bluetooth Var

INCA Astro

İnternetten satış noktaları :

Hepsiburada

Hızlıal

Biosis

Servis İletişim Bilgileri :

Pasifik Bilgisayar Uluslararası Tic. Lti. Şti.
    Adres : Esentepe Mah. Zincirlidere Cd. No:86/A Meriçoğlu Plaza – Şişli / İstanbul
    Telefon : +90 212 212 12 11 (Pbx)
    Faks : +90.212 212 61 67

Cihazın orjinali :

Tabletin teknik özellikleri fiyatına göre hiçde fena değil.Geriye teorideki bilgileri uygulamaya ne kadar yansıtıyor bunu görmek kalıyor .Tablette dikkat çeken ilk ayrıntı IPS ekran olması sanırım .Daha sonra 8000 mah pil ile satışa sunulması olsa gerek .Bluetooth olmasıda yine başka bir ayrıntı ( Dosya aktarım hızından dolayı ne kadar işe yarar orası ayrı )
    Daha önce Artes D821 modelini kullandım .Inca astro yu elimdeki D821 modeliylede kıyaslama imkanım olacak .D821 kullandığım zamanda google play den güncel bir çok oyun uygulama satın almıştım. Artes de oynadıgım oyunlar kullandığım uygulamalar vs. hepsi elimde hazır bulundugundan tablet elime geçer geçmez Inca astro ya aktarıp kullanım tecrübemi konuda görsel olarak paylaşacağım … Merak ettiğim wifi çekim gücü, oyun performansı,java internet,dokunmatik hassasiyeti ( Multi toch capacitive screen ile 10 parmak algıladıgı teknik bilgilerde mevcut ) vs… şu an için karşıma ne çıkacak beni ne kadar tatmin edecek bilemiyorum … Tabletin yanında kalem + koruyucu kılıfda hediye olarak gönderileceği yazıyor. Kutu içeriği hakkında Inca nın sitesinde bile bilgi yok .Bu konuda biraz kafam karışmıyor değil.Yani bir ürün piyasaya çıkıyor ama cihaz hakkında kısıtlı bilgi olması ilginç … Kaldıki Inca kullanıcılar için çokda yabancı bir marka değil.

Son olarak aslında Asus Nexus almayı düşünüyordum .Fiyat olarak 20 tl kadar oynuyor .Nexusu sırf tegra işletim sistemi için alacaktım.Ama cihazın maliyeti ve satış fiyatı hakkında daha önce bilgi sahibi olan arkadaşlar hatırlayacaktır ki markasına göre çok düşük fiyata satışa çıktı .Haliylede heryerinden kırpılmış bir model .Arttırılabilir hafıza bile yok …Belki kasa olarak marka olarak işletim sistemi olarak alınabilir bir cihazdır.Ama bugun güncel uygulama ve oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak bir cihaz oldukdan sonra sanırım artık fiyat performans daha önemli oluyor kullanıcılar için .Ayrıca 10 inç ekran kullanmak ve bu boyutaki tabletlerde uygun fiyata performans görmek zor olsa gerek … Kısmet bakalım Inca astra ne kadar parsını hak eden bir cihaz …? Yakında bu sayfalarda bunun cevabını verebiliriz sanırım …

Şimdilik bu kadar cihaz elime ulaştığında daha ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım …

Görüşmek üzere .

(
     ''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )

Tablet bugun elime geçdi ...Net bilgiler vermek için erken olduğunu düşünüyorum .Kısa zaman içinde çektiğim fotoları konuda paylaşıyorum .Şu anda oyun uplarıyla ilgileniyorum bitince onlarında videolarını konuya paylaşacağım ...
    Yüklenecek oyun listesi :

FİFA 12
    BATMAN THE DARK KNIGHT RİSES
    MOST WANTED
    ASPHALT 7
    MODERN COMBAT 3
    TEMPLE RUN
    FRUIT NINJA
    AIR ATTACK
    ANGRY BIRDS SPACE

İsteğe göre vakit buldukca farklı oyunlarıda kurup inceleyebilirim ...

Cihazın görselleri :

Arkadaşlar oyun videoları aşagıdadır ..Elimdeki oyunlarda cihaz sıkıntı çıkarmadı ...

Artes d821 ile birlikde çektiğim video ...

1080p HD video örneği + bir kaç oyun videosu

2 mp INCA ASTRO FOTOLARI

2 mp ARTES D821 FOTOLARI

Fotoğraf kalitesi hakkında sanırım görseller herşeyi anlatıyor ..2 tablettede 2mp kamera mevcut ..

Cihaz hakkında son güncellemeyi 16 .02 . cumartesi akşamı yapacağım ... Konuyu takip eden arkadaşların bilgisine ...

Cihazda autodesk sketchbook ve photoshop programları sorunsuz çalışmakta... Ayrıca AİR ATTACK oyununuda videoya ekledim

inca astro tablet playing bluray 21 gb the lord of the ring and reading 3.2" 2 TB HDD

Gamepad

NeoGeo

Cihaz hakkında geçen zaman içerisinde son düşüncelerim aşağıdaki gibidir ...

Uygulamalar,oyunlar. kullanım. ekran çözünürlük. pil. dokunmatik vs. ben bir sorun yaşamadım ..Servis konusunda da sıkıntı yok .. Kasa yapısı rengi güzel ...

Olumsuz yazabileceğim ..mesela gampad destekleyen bir çok cihaz var ..Ama astro bluetooth olursa destekliyor anladıgım kadarıyla fakat kablo ile desteklemiyor .. Bu bu fiyattaki bir tablette eksidir bence ..Çünkü çok maliyetli bir özellik olmasa gerek cihaza gamepad desteği vermek ... Cihazın root olması için bir yazılım yok bildiğim ...Root gerektiren uygulamalarda sıkıntı bu durum ...Kaldiki başka markalarda direk rootlu cihazlar bile var ..
    Orjinal modelde belki yabancı forumlarda bunun için yazılımlar vardır muhakkak ..Fakat biraz zaman ve araştırma bilgi gerektiriyor uğraşmak için .. Ben kullanım amacıma göre eksi yanları yazıyorum .Farklı beklentileri olan arkadaşlar eğer karşılığını alamıyorsa tabiki onlar içinde eksi yanlar başka şeylerdir .. Mesela emulatör desteği göremedim neo geo oyunları çok zevklidir bilen bilir ..Street hoop oyununu bir crysıs, cod, bf gibi saatlerce oynayabilirsiniz bıkmadan ...Ama bu oyunu çalıştırmak için bir yazılım gerekiyor ve cihaz bu yazılıma destek vermıyor ..Sanırım root istiyor ..Dediğim gibi bazı durumlar yazılımsal eksiklikler konuyu açdıgımdan beri söylüyorum bu cihazda en büyük eksiklik yazılım desteğinin olmaması ..Daha geçen hafta sanırım 3g modemler için yazılımlar ıncanın sitesinde indirmek için sunulmuş ...Kılıf yok ..Böyle bir cihazda orjinal kılıfın olmaması çok tuhaf .. Sanki bu cihaz hiç hesapta yokken piyasaya çıkarılmış hani son anda karar verilmiş sanki ..Şarj olurken cihazın açık kalması ..Şarj ışığı logosu olmaması bunlarda eksi yönler diyebiliriz ..

Son olarak bu eksiklikler kimi için geri iade yada memnuniyetsizlik nedenidir ..Ama ben direk dokunmatiğe oyun uygulama performansına ve servisi baz alıyorum ...Çünkü burada yazdığım kadar bile cihazı kullanacak vakit bulamıyorum ... Benimkisi biraz merak işte ..

Cihaz şu an stoklarda bulunmaktadır.

Root Hakkında Bilgi :

Öncelikle bu konuda oluşacak sorun arızalar için sorumluluk sizlere aittir arkadaşlar .

( Cihazı konuda yorum yapan @bcansu nickli arkadaşın yardımlarıyla rootladım )

1- Cihazı USB kablo ile pc ye bağlayıp hata ayıklama modu aktif olacak şekilde ayarlayın
    2- Cihaz cube u25gt ile aynı yazılımı kullanmaktadır.Aşağıdaki siteden ADB sürücülerini indirin.
    http://www.51cube.com.tr/sayfa/1-destek_merkezi.html
    3- Abd tools klasörünün içinden PL-2303_Driver_Installer kurun.
    4- adb_4.04 içinden adb exe yi kurun
    5- Daha sonra Bilgisayarım-Aygıt Yöneticisini açın ve en altta INCA ASTRO yu sistemin tanıdığını göreceksiniz.
    6- Cihazı seçip yukarıdaki menüden Güncelleştir'in . ( Güncellemeyi otomatik yapmassa eğer ,manuel olarak deneyin ve adb_4.04 dosyasını gösterin güncellenecektir )
    7-Unlock Root yazılımını indirip pc ye kurun ( yazılımın Pro sürümü ücretlidir normal sürüm ücretsizdir ) Link aşağıda

http://www.unlockroot.com/download.html

8- Unlock Root çalıştırıp menüde ROOT butonuna basın .Daha sonra cihazın marka modelini tanıyacaktır onaylayın ve bir süre bekleyin .Cihaz kapanıp açılacak ve root işlemi gerçekleşecektir.

Google play de root kontrol için yazılımlar mevcut.Ayrıca SUPERSU yazılımını indirip kurabilirsiniz.Zaten Cihaz rootlu değilse yazılım çalışmaz hata msjı alırsınız .

Root işleminden sonra root isteyen oyun yazılım vs. cihazda çalışacaktır.Cihazı rootladıkdan sonra sixaxis controller ile bluetooth ps3 gamepad cihaza tanıtmaya çalışacağım .Oyun kolu için yapılması gereken bluetooth adreslerini senkronize etmek ...Çalıştırabilirsem bu konuyla ilgilide konuya bilgi paylaşırım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• çok güzel bir tablete benziyor. bt+hdmi varmış direk tercih sebebi bakalım antutu vs ne kadar puan alacak
    http://incatablet.com/astrotablet/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi körüklüotobüs -- 4 Şubat 2013; 19:21:30 >
  • Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum sizce nasıl?

http://www.sanalpazar.com/Turkiye-Distributor-Garantisiyle-Cube-U9gt3-8-Ips__isp6225539

Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cennterr

hepsiburada incanın astra serisinin stoklardan çıkartmış :S
    bu konuda bilgsi olan varmı

evet, hepsiburada astro yu kaldırmış.
    hepsiburada
  • Cube U30GT modeli ile karşılaştırırsanız görüşleriniz ne olur acaba? Şu alttaki sitede 490 lira ve yanında Air Mouse'da hediye.

http://www.ucuzcity.com/asp/product/26579/Cube-U30GT-10-1-inc-10-1-inc-IPS-ekran-Dual-Core-CPU-Quad-Core-GPU-16Gb-1280x800-Beyaz-Renk
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayn01

quote:

Orijinalden alıntı: ergun8691

arkadaşlar astro tabletin ekranın tam ortasında beyaz bir leke var..başta sorun etmedim ama tablete her baktığımda gözüm o naktaya takılıyor...siz olsanız iade edermiydiniz. ne dersiniz?

Hocam bu çok güzel de neredeyse aynı üretimi yapan 4-5 tablet markası var ve hepsinin iyi kötü yanı var. Kullananlara mesaj attığımızda bakıyoruz hepsi az çok aynı tam birinde karar kılarken kötü bir şey çıkıyor hooop gitti dön başa :) 3 gündür şu forumdayım 4 tablet markası değiştirdim hala karar veremedim :) Almak istediğim de piyasada yok :)

hocam cube ürünlrei ile ilgileniyor musunuz ? ben astronun kaldırılmasından sonra cube ugt30 gt ürününe sardım iyice. aşırı bir şekilde video incelemesi yapılmış lakin hepsi yabancı ama kaliteli videolar insama bir çok şeyi gösteriyor. ama kafamı karıştıran bir şey var nerecen alacağımı bilmiyorm türkiye distiribütöreünden mi alsam yoka bir internet sitesinden mi alsam karar veremiyorum :S :S

hocam sizce ilgilendiğiniz ürünleri yazarsanız benim için çok iyi olur açıkçası.

linkler : :

http://www.51cube.com.tr/urun/2-cube_u30gt_10.1_inc.html

http://www.ucuzcity.com/asp/product/26579/Cube-U30GT-10-1-inc-10-1-inc-IPS-ekran-Dual-Core-CPU-Quad-Core-GPU-16Gb-1280x800-Beyaz-Renk

aslında şu ürünede bazen gözüm kaymakta :S

http://www.ucuzcity.com/asp/product/25693/Artes-9-7-ARTES-D9702-IPS2-16GB-Bluetooth-Android-4-1-JellyBean-KILIF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cennterr -- 17 Şubat 2013; 12:54:52 >

• Samsung un dediğim tableti bu mediamarkt larda biraz daha kampanyalı sanırım 120 liralık kılıf falan veriyorlar.

http://www.electroworld.com.tr/p/samsung-p5110-galaxy-tab-2-10.1/

şu an bir de aşağıdaki tableti gördüm ilgimi çekti sony. Daha ucuzu bulunur bu teknosa ve taksitle alınabilir buna da bakıyım eğer inca bulamazsam :)

http://www.teknosa.com/urunler/125042845/sony-sgpt121trs-ceu-tablet-pc

Bir de beliritim bu tabletleri daha yeni gördüm yani hiç bir özelliğini falan bilmiyorum bilen arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olurlar belki

• Ayrıca şu konudaki tablet de çok güzele benziyor bakabilirsin. İkimiz de not tutacağız ve not tutmak için en ideal tabletlerden biri. Keşke nakitim olsa da biraz indirimle bunun aynısından alabilsem :)

http://forum.donanimhaber.com/m_70801637/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayn01 -- 17 Şubat 2013; 21:52:27 >
  • quote:

Ayrıca şu konudaki tablet de çok güzele benziyor bakabilirsin. İkimiz de not tutacağız ve not tutmak için en ideal tabletlerden biri. Keşke nakitim olsa da biraz indirimle bunun aynısından alabilsem :)

çok para hocam ne yazıkki çok para bin lirayı bir tablte vermem için hiç bir neden yok. hele ki bu kadar hızlı ilerleyen bir sektörken beklemek gerek şuanda yeni yeni çıkan yani ülkemizde yeni adı duyupan 4 çekirdekli ürünler çok geçmez 6 aya yüzüne bile bakılmaz hale gelir. lakin işime acil yaramayacak olsa tablete hiç bulaşmam bile o yüzden en en en fazla 600 tl veririrm bu da zor bir ihtimal. tabiki isteyen istediği ürünü alır bu noktada denecek söz yok :)

• quote:

quote:

Ayrıca şu konudaki tablet de çok güzele benziyor bakabilirsin. İkimiz de not tutacağız ve not tutmak için en ideal tabletlerden biri. Keşke nakitim olsa da biraz indirimle bunun aynısından alabilsem :)

çok para hocam ne yazıkki çok para bin lirayı bir tablte vermem için hiç bir neden yok. hele ki bu kadar hızlı ilerleyen bir sektörken beklemek gerek şuanda yeni yeni çıkan yani ülkemizde yeni adı duyupan 4 çekirdekli ürünler çok geçmez 6 aya yüzüne bile bakılmaz hale gelir. lakin işime acil yaramayacak olsa tablete hiç bulaşmam bile o yüzden en en en fazla 600 tl veririrm bu da zor bir ihtimal. tabiki isteyen istediği ürünü alır bu noktada denecek söz yok :)

Ben de sizinle aynı düşüncedeydim yani şu piyasadaki 4 çekirdekli ürünlerin güncellemesi gelmiyor. Yarın bir şey çıktığında ona uyum sağlayamıcak ee sonra çöp. Yani eğer bi şekilde rom falan yazanlar olur ama biz yapamayız ikimiz de :) Siz de not tutmak için ben de not tutmak için istiyorum. O zaman 1000 liraya kıyıp taksitle alıcaz başka yolu yok. Yoksa 600 lirayı 1 yıl için çöpe atamam. Baştan beri bana söylenen şu: Dark gibi cihazları alıcaksan tablette performans tutkunu olucaksın basıcaksın oyun oynucaksın 1 yıl sonra yenisi çıkınca bu sefer onu alcan. Bizim gibi düşünenlerin hepsi Samsung ya da Apple ve bunlar da uzun ömürlü. Benim tahminimce ben S-Pen özellikli bir tane Galaxy alıp en az 2-3 yıl kullanırım çok da rahat. 3 yıl için 1000 tl vermek var bir de yılda 600 tl :) Hocam siz para biriktirmeye başlayın benim gibi :)

• Arkadaşlar tüm özellikleri birebir aynı olan sadece pili biraz daha düşük olan hi-level hly t1001w(6800mah) modeli hakkında ne düşünüyorsunuz. Aradaki fiyat farkı neredeyse 200 tl (hb ınca astro fiyatını yükseltmeden önce 150 tl idi)

sizce 200 tl lik bir fark vermeye değecek ne artısı var bu cihazın ??

Edit: link sayfanın düzenini bozduğu için köprüledimHepsi Burada hi-level linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esayar07 -- 18 Şubat 2013; 16:16:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

Arkadaşlar tüm özellikleri birebir aynı olan sadece pili biraz daha düşük olan hi-level hly t1001w(6800mah) modeli hakkında ne düşünüyorsunuz. Aradaki fiyat farkı neredeyse 200 tl (hb ınca astro fiyatını yükseltmeden önce 150 tl idi)

Hocam servis garantisi diyebilirim ben sana. Daha cihazı almadım ama ne olduğu belirsiz bir cihaz almak yerine gider İnca Astro alıp siteye tableti kaydettiririm servis sıkıntım olmadan cihazın keyfini sürerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

Arkadaşlar tüm özellikleri birebir aynı olan sadece pili biraz daha düşük olan hi-level hly t1001w(6800mah) modeli hakkında ne düşünüyorsunuz. Aradaki fiyat farkı neredeyse 200 tl (hb ınca astro fiyatını yükseltmeden önce 150 tl idi)

Hocam bu durumda dikkat etmeniz gerekn nokta wifi çekim gücü !

Astro da gayet başarılı wifi mevcut ...Hı Level hakkında bilgim yok forumda konu vs bulursanız wifi si hakkında bilgi toplayın ve servisini araştırın :...Yani özellikleri aynı cihazlarda farklılıgı servis yapar ..Yada dediğim gibi tabletlerde olmassa olmazı olan wifi kalitesi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

Cro@oan hocam bu ürünlerin özelliklerini gösteren bir proğram falan varmı ? yada ayarlar kısmında bakma imkanımız varmı adlığımızda kaç miliamper olduğunu görebilir miyiz yani ? ? ?

Benimde aklıma geldi bu ..Hatta bulabilseydim konuda özelliklerini paylaşacaktım ...

Böyle bir yazılımdan haberi olan varsa konuda paylaşırsa bakıp ss atarım konuya ...

gocam incanın kılıflarını buldum tesadüfen gezinirken gold bilgisayarda mevcut bakmak isterseniz.

http://www.gold.com.tr/UrunListeleme.aspx?urungrupid=54198&markaid=1124

• quote:

quote:

quote:

Cro@oan hocam bu ürünlerin özelliklerini gösteren bir proğram falan varmı ? yada ayarlar kısmında bakma imkanımız varmı adlığımızda kaç miliamper olduğunu görebilir miyiz yani ? ? ?

Benimde aklıma geldi bu ..Hatta bulabilseydim konuda özelliklerini paylaşacaktım ...

Böyle bir yazılımdan haberi olan varsa konuda paylaşırsa bakıp ss atarım konuya ...

gocam incanın kılıflarını buldum tesadüfen gezinirken gold bilgisayarda mevcut bakmak isterseniz.

Eyvllh Hocam bakalım bakalım neler varmışş

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvllh Hocam bakalım bakalım neler varmışş

Cro@oan hocam demin pasifik bilgisayarı aradım adma inca astro 32 gb modelinin pilinin 6000 mi 8000 mi olduğunu söyledim adam 8000 olduğunu dedi. uykudan kalkar kalkmaz aradım şaun uyku sersemiyim :D acaba tam iştirak edemedim mi diye düşünmeye başladım şimdi birazdan tekrar arayacam uykum biraz açılsın

• http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/lenovo-vodafone-smart-tab-ii-1o-quot-16gb-3g-sim-kar-77091631

Bu haftasonu kesinlikle artık birini sipariş edeceğim son araştırmalarımı yapıyorum fakat şu cihaz dikkatimi çekti.

http://www.youtube.com/watch?v=P_ORf0ZwN7k

• quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/lenovo-vodafone-smart-tab-ii-1o-quot-16gb-3g-sim-kar-77091631

Bu haftasonu kesinlikle artık birini sipariş edeceğim son araştırmalarımı yapıyorum fakat şu cihaz dikkatimi çekti.

iyi bir cihaza benziyor..ekranı ıps mi açıklamalarda göremedim..cihazda yok yok..dediğim gibi ekran kalitesi iyiyse ıps varsa hemen al derim..

• quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/lenovo-vodafone-smart-tab-ii-1o-quot-16gb-3g-sim-kar-77091631

Hocam fikrine karışmak istemem ama o fiyata bu cihazı alırsan hata yaparsın bence...
    Artık Çift çekirdekliler eskidi gibi

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YAME

quote:

Kılıflar apple kılıfı ...Zaten servisden apple kılıfı sattıklarını söylemişlerdi .. Bunları ınca ya uydurabılırmıyız acaba .. Kmera falan önemli değil..Kılıfa oturmassa uğraştırır..

arkadaşım ben deri sektöründeyim.kendim artes 9702 kullanıyorum.kılıfımı kendim yaptım.9702 konusunda resimlerini koymuştum.incaya göre kılıf yapıcam buraya resmini koyucam.isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım.saygılar

Eyvallh Hocam ..Şimdi konuya kılıf aldım diye gireyim dedim sizin msjı gördüm ..

Siz bir çalışma yapıp ss paylaşırsanız konuda yine bakarız ..Hatta almak isteyen arkadaşlarda olabilir ...

az önce aşagıdaki koruma kılıfını aldım ..ucuz ve sadece taşıma koruma amaçlı ...şimdilik işimi görecek gibi...
    Addison 300710 Siyah/Kırmızı 10.1" Tablet Kılıfı

Cumartesi elimde olur sanırım fotoğraf paylaşırım ...

hocam tableti kargoya verdiler saat 1 de. şimdi kılık almalıyım siz ne kadar aldınız kılıfı ? link verebilir misiniz ? haa unutmadan size de bir mesak atmıştım ona da bakabilirseniz çok mutlu olurum

http://www.hepsiburada.com/liste/addison-300710-siyahkirmizi-101-tablet-kilifi/productDetails.aspx?productId=bs40394&categoryId=60000818

Bunu aldım Hocam ...Kullandıgım zaman kılıf olmasada olur biyere taşırken yada evde bırakdıgımda kılıfsız olmuyor .. Daha sonra ihtiyaç olursa daha kullanışlı bişi alırım artık ... Kargoya vermişler yarın elimde olur konuda paylaşırım ...

pme bakıyorum ...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.