Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
12
Favori
58.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sennheiser cx 300-II Precision ile Razer Hammerhead pro arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? Önceliğim film ve müzikten alacağım sesler ikinci önceliğim oyunlarda alacağım sesler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Bütçe: Fark Etmez
    -Ağırlıklı Olarak Bişey Dinlemiyorum. Değişiyor.
    -Dengeli Tercihimdir.
    -Telefon Ve Laptop'da Kullanacağım.
    -Kulaklığın Kablosu Kumaş Kaplama Olsun. Bide Kablo Üzerinden Şarkıyı Değiştirme Durdurma Gibi Özellikleri Olsun. Mikrofonu Olsun. Şimdiden Teşekkürler.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Şuan kulaklığım yok ve acil olarak değerli tavsiyelerinizi bekliyorum :)

-300TL veya "kesinlikle şunu almalısın" diye önerirseniz 400TL ye kadar çıkabilirim(2. el önceliğim.)
    -Ağırlıklı olarak Rock-Metal müzik dinlerim.
    -Dengeli bir kulaklığın uygun olacağını düşünüyorum. Seslerin boğulmaması ve net olması çok önemli. Shure SE215'imi bu yüzden sattım.
    -Cowon J3 ile dinleyeceğim.

İyi forumlar
  • Rock müzik dinliyorum genelde ama arada karışık dinlediğim oluyor.. Tizleri ve başları iyi cikartabilen max 120 TL'lik kulaklık arıyorum..

S'leri T'leri yani tiz sesleri iyi çıkartan bir program kulaklık arıyorum çoğunda bass iyi oluyor zaten

• Merhaba kulaklık arıyorum özellikler;

300 TL bütçe
    rock
    kulakiçi
    mikrofonlu ( gelen aramaları cevaplayabilmeliyim )
    bulunabilir bir kulaklık olmalı stoklarda olmayan tercih etmiyorum

bakmış olduğum modeller
    1-)http://www.vatanbilgisayar.com/bt9000016603-beats-urbeats-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-kirmizi.html?stk=True#genel-bakis
    2-)http://www.vatanbilgisayar.com/cx-200i-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-siyah.html?stk=True

teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar.
    Sony Xperia z1 ile kullanacağım, rock, elektronik müzik ağırlıklı bir kulakiçi arıyorum. Marshall minor, Akg k 350 arasında kaldım. Başka önerilerede açığım. Bassların çok gümbür gümbür olmasına gerek yok kaliteli bass versin yeter. Midlerin tizlerin net kaliteli olmasını istiyorum. Teşekkürler şimdiden.
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/sennheiser-cx-500-kulakici-kulaklik-siyah-148602920 sanki fiyatının 200 lira olması gerektiğini düşündüğüm için sahte çıkarsa diye korkuyorum korkularımın üstüne gitmelimiyim beyler yardım
  • Selam Gencler,Note 4 Telefonda kullanmak icin (konusma yapabilecegim ) kaliteli bir kulak ici kulaklik tavsiyesi istiyorum baslar tizler corba olmasin temiz ve guzel bir kulaklik olsun.
    Kulaklik olayina yabanci biri degilim,ama madem konu acilmis tavsie alayim belki bilmedigim bir sey cikar ortaya.
    Kulak ustu olarak Sony XB600,Samsung Level Over ve skullcandy rocknation kullaniyorum,kulak ici olarak t-jays 3 ve creative aurvana 100 kullaniyorum bu ikisindede telefon ile kullanim ozelligi yok,sevgiler..
  • Mağlum kulaklık alırken deneme gibi bir şansımız olmadığı için tavsiye istiyorum xperia z2 deki 150tl lik kulaklığı kullandım arkadaştan bassları çok güzel tizleri pek tatmin etmedi bu ikisini verebilen kulaklık arıyorum bass önemli bass için tizden vazgeçebilirim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBeyaz -- 15 Nisan 2015; 12:41:44 >
  • Arkadaslar bugun vatan gercek magazadan sennheiser cx300 II yi 119tlye kardesime hediye olarak aldim. 2 yil once kendime 150 tlye almistim. Telefonundan, mp3-4 calarindan daha yuksek ve kaliteli ses almak isteyenler bence kacirmasinlar. Fiyat cok iyi cunku 2-3 ay once teknosadan 190 tlye bir arkadasima hediye almistim.

• D&R ve media markt internet sitelerinde 99 tl gozukuyor. Ben pahali almisim ama bulundugum yerdeki media marktlarda urun yok, d&r lardada oldugunu sanmiyorum.

• noldu bu başlık öldü mü. artık dışarıdan mı öneri soruyoruz???

herkes öneri sormuş kimse cevaplamamış, genel forumda onlarda tavsiye başlığı var.
  • Arkadaslar bütçem 150 en fazla 200 tl.
    Agirlikli olarak rock ve metal dinliyorum.
    Telefonum samsung galaxy note 2 n7100.
    Yurt dısından alamiyorum ve kolay
    buluna bilicek bir kulaklik oluraa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uagoktug -- 26 Mayıs 2015; 22:48:13 >
  • 350 tlye kadar, electro house müzik dinleyebileceğim. telefondan, bilgisayardan ve müzik setinden müzik dinleyebileceğim, yalıtımının çok iyi olması şart değil ama çok da dışarı ses vermemesi gerekir. Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Ayrıca ingiltereden 350 tlye kadar da getirme imkanım olabilir bunu da göz önünde bulundurarak tavsiye edebilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vespapa41 -- 21 Haziran 2015; 18:51:35 >
  • 150-200 tl arasi logitech g230 mu razer kraken usb mi

• Max 250 fakat bu çok iyi derseniz 300e çıkabilirim
    -genel olarak klasik ve opera tarzı dinliyorum
    -sesin temizliği ve tizleri önemsiyorum
    -Xperia z2 ile kullanacağım

• Hardstyle rawstyle hardcore dinlicek birisi icin ne tavsiye edersiniz suan yurt disindayim ve beats tour 270 tl ama arkadas kulak icine o kadar verme daha iyinleri var diyor bass icin cks ve pionner tavsiye eden oldu ama bilemedim

• Arkadaşlar ben de iki kulaklık arasında çok tereddütdeyim. Benim için yüksek ses gücü önemli. Sizce hangisi
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_SMS-AUDIO-21022-STREET-by-50-Over-Ear-Siyah-Mikrofonlu-Kulaküstü-Kulaklık,103452,504956,1935521.html?langId=-14
    http://www.hizlial.com/marley-stir-it-up-kulak-ustu-kulaklik-harvest-em-fh013-ha/10683805

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagamor -- 13 Ağustos 2015; 0:21:34 >

• sagamor kullanıcısına yanıt
    yüksek ses ve yüksek seste düzgün bas performansı için kulaklık amfisi kesin çözüm. bu bilgiyi her yere yazsalar keşke, "kısık seste kullanın" gibi ucuz ifadeler yerine... spesifikasyonlar birşey ifade etmiyor 90 küsür db'li yüksek sesli kulaklıklar çıkıyor 100-110 db yazan kısık sesli kulaklıklar var. kulaklık amfisi aldın mı sorun sonsuza dek çözülüyor, kafayı kırmana gerek kalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.