Şimdi Ara

iPhone5 pismanliktir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
6.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sıkıntınız var da garanti bakmadı mı, burda ağlayanların cogu yurtdışı, biz enayiyiz ya garantili aldık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektronik birazda şans işi ama iphone 5 lerde sorunlu cihaz cok fazla bunu kabul edin sizin cihazınızda sorun cıkmamışsa şanslısınız ben 10dan fazla 4 ve 4s goturdum turkıyeye hiçbirinde ölü piksel cıkan veya boyası cızık cıkan duymadım bu sorun iphone 5 te var kendime beyaz iphone 5 aldım kutudan cıkardıgımda kenarında küçük bir çizik gördüm 2mm kadar onemsemedim nasıl olsa alıcısı cıkıcak trde:) birtanede siyah 32 gb aldım ekranında ölü piksel çıktı ırakta garanti olayı olmadıgı için 4.nesil ipadle degiştirdim trye 3-4 tane iphone 5 gonderdim birtanesi ekranında siyah leke oldugunu soyledi ne oldugunu tam olarak bilmiyorum.acıkcası iphone 5'ten buz gibi oldum 5s i bekleyip bakıcam ondada bu sorunlar cıkmaz inş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet çok pişmanım...bu zamana kadar niye iphone kullanmadım diye çok pişmanım...kendime kızıyorum açıkçası...vallahi ben çok memnunum iphone 5'imden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinziri

İphone için şaşalı yıllar geride kalabilir..
    apple ios u günceller ve işlevsel bir hal aldırırsa orasını bilemem.. her geçen gün İphone rekabet gücünü kaybediyor.. bunun nedeni sıkıcı ve işlevsel olmayan işletim sistemi ve cihazların pahalı olması.. bu duruma rakip yazılım ve donanım firmalırının gelişim süreçlerini eklediğinizde iphone için tehlike çanları çalıyor demektir.

Tam tersine bence iphone işletim sistemi tercih nedeni.En azından benim için öyle.

Zaten piyasada donanım olarak daha iyi cihazlar var ama ios'un verdiği stabiliteyi sağlayamıyor yinede

Apple İp5 de kasa ve ekran olarak ciddi bir değişime gitti. Sorunların olması normal.

5S de (eğer çıkarsa) bunların tamamen yok olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teger99

quote:

apple ios u günceller ve işlevsel bir hal aldırırsa orasını bilemem.. her geçen gün İphone rekabet gücünü kaybediyor.. bunun nedeni sıkıcı ve işlevsel olmayan işletim sistemi ve cihazların pahalı olması.. bu duruma rakip yazılım ve donanım firmalırının gelişim süreçlerini eklediğinizde iphone için tehlike çanları çalıyor demektir.

Aynen abi ben burda ne diyorum iphone en gec 3 yil sonra olcek bunu anlamayanlar agir fanboy zaten

Iphone olur ya da olmez o bizi yani kullanicilari baglar. Sen android kullandigina gore sana gore hava zaten hos. Bu konuda, bu bolumde ne isin var anlamak mumkun degil. Andorid bolumune gec, nerden rom bulursun, nasil kernel atarsin sen bunlara kafa yor. Iphone u cekememek neden. Paramiz var aldik paramiz var uygulamayida aliyoruz. Sen sag biz selamet.

• ipad ve iphone kullanan ve çıktığı gün alan biri olarak söylüyorum iphone 5 şarj süresi yüzünden pişmanlık yaratabilir.birileri çıkıp olur mu 1 gün nette dolaşıyorum gibi şeyler söylemesin 3 cihaz var hepsi bu yüzden bezdirdi.yazılım ile düzelse ve yarı yarıya artsa bile vasat kullanım süresi var.ipad gibi daha gelişmiş bir batarya kullanmadılar ve en büyük hata bu oldu.

• İphone 5 %100 hatalı üretimdir hepsi sorunludur demiyo zaten kimse tabiki sorunsuz iphonlar daha fazla ama iphone5 te şikayetler arttı sebebi iphone 4-4s'e gore hatalı urun oranı daha fazla 5s te umarım bu oran düşer yabancı forum sitelerindede cok tartısılıyo ölü piksel olayı ve cok kolay ciziliyor kenarları iki yıldır iphone 4 kılıfsız kullanıyorum ve cok dikkat etmem çizik yok bunların hepsi 5s de duzelicek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam iphone bitmiş,almayız.
  • suç bu telefonu yapan gerizekalı apple da bence yapıcaksın s3 gibi en kalasından daha çok yerin açılcak. performansını yükselticeksin öküzleme birde batarya koyucaksın. vericeksin insanların eline. sen ne diye ergonomi diye uğraşır ince hafif hızlı bi telefon yaparsınki onlar çünkü her türlü şiddeti uygulayıp bozulmamasını isterler para verdiler ya 2 bin lira muhakkkak bozulmaması lazım. binanın en üst katından atıcaksın bozulmucak... burdaki ana problem bence bu telefonu ıkına tıkına parası olmadan alan insanların alırken büyük beklentileri.. ferrari aldım kaza yaptım dağıldı madem dağılcaktı şahin alırdım dercesine konuşan insanlar gerçekten bayıyorlar. 2000 tl = 2000 bin gün bozulmucak cihaz 1000 tl = 1000 gün mantığı galiba bu. piyasada kalas gibi su geçirmeyen telefonlar bile var sizleri onlarla buluşturalım. bukadar gerilmemin en büyük sebebi 200 ml ayran tepeleme döküldükten sonra sabahına çalışan iphone5 im var benim. daha ne yapıcaklar yani. günde 3 kere yere düşüyor telefonum sorunsuz çalışıyor. ha bir gün çalışmasa sızlanırmıyım yada bataryası ses yapsa sızlanırmıyım tabiki hayır. olucaktır böyle şeyler. kendinize emanet duran mallar temin etmekten vazgeçin artık 96 ay taksitle yada çekle senetle futbolcu kağıtlarıyla telefon almayı bırakın. lüks ürünler kullanıyorsanız narin olcaktır. incesini hafifini tercih ettiyseniz elbette sorunlar olcaktır ki bence şu ana dek iphone 5 ciddi sağlam olmuş.

• Bu ios android kavgası hiç bitmez.

Bu yüzden ben ios'u Fenerbahçe'ye benzetiyorum
    İos------------> Fenerbahçe
    Android-------> diğer 17 takım
    Symbian------>PTT Ligi
  • bence satın siz ayfon beşinizi, çünkü işi bilenler iphone 5 kullanır arka cebinde telefonun üstüne oturup yamuldu kırıldı çamura battı diyenlerin değil..
  • bence şarj sorunu dışında hiç bir sorun görünmüyor.sırf bu kasa kalitesi ve hafifliği ,görünüşü için alınabilir.
    Bazıları iphone 5'i sadece teknosa yada başka marketlerde görüyor sonra gelip ölümüne savunuyor.arkadaş para alsa bu kadar savunmaz.
    Iyi yönleri savunalim fakat bataryası vasat bunu da kabul edelim.

• Birader Belçikadan 3 adet iphone 5 getirdi. 2 tanesi 32 gb bir tanesi de 16 gb. Üçü de siyah olan bu telefonları 2 aydır kullanıyoruz. Maşallahı var ne bir çizik ne bir ölü piksel sorunu ne de bir başka sorun yaşamadık. 3 kişide aldığımız iphone 5'lerden son derece memnunuz. Bilemiyorum millet mi çok şanssız biz mi çok şanslıyız anlamadım .
  • bence erken biraz pişmanlık için...
  • ben daha elimi sürmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

quote:

Aynen abi ben burda ne diyorum iphone en gec 3 yil sonra olcek bunu anlamayanlar agir fanboy zaten

Iphone olur ya da olmez o bizi yani kullanicilari baglar. Sen android kullandigina gore sana gore hava zaten hos. Bu konuda, bu bolumde ne isin var anlamak mumkun degil. Andorid bolumune gec, nerden rom bulursun, nasil kernel atarsin sen bunlara kafa yor. Iphone u cekememek neden. Paramiz var aldik paramiz var uygulamayida aliyoruz. Sen sag biz selamet.

cahilliğime ver ama android kullandığımı nerden çıkardın onu anlamadım.. zaten konu başlığında iphone kullananlard girsin diye bir uyarı görmedim..
    burda benem amacım kötülemek yada demegoji yapmak değil.
    benim byazdıklarımda kötü bişey yok., sadece durum tespiti.. iphone 4 ilk çıktığında bu forumda sadece bu cihazı bekleyen insanlar yüzlerce safyayı doldurdu.. zaten aynı bekleyiş ve heyecan kimsede yok.. bunu görmemek için fanboy olmak lazım..
    iphone kötü cihaz dır diyende yok.. ama artık rakiplerinin olduğunu bilmesi lazım.. aynı arayüz aynı aynı kullanıcı deneyimleri ile bir yere kadar olur bu işler..

ben bu forumda 2008 yılında nokia ile ilgili bu tür bir yorum yaptığımda aynı tepkileri almıştım... ama aradan geçen seneler beni haklı çıkardı..

iphone aynı arayüzle diretir ve rakiplerinin olduğu anlamazsa eski günlerini çok arar..

• quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Bir sıkıntınız var da garanti bakmadı mı, burda ağlayanların cogu yurtdışı, biz enayiyiz ya garantili aldık..

Aynen katiliyorum ayrica herzamanki gibi eski telefon kullanicilari da karalamaya baslamis zaten adam gibi sorunsa garanti kapsaminda degisiyo tek sorun cizilme o da normal kasada degil yanlardaki parlak ince kisimlar ki onlar icin de boyayarak kapatma kalemleri gibi cozumler cikti cok dert edenlere. Diger aliminyum olan bolgeyi bicak vb bi maddeyle cizmedikce cizilmez ki bunu cam kapakli iphonelara yapsan onlar da cizilir. Bi anlamadigim konu da sikarsam icine gocucek diyenler arkadasim bu telefon neden sikarsin o zaman 4s i sık cami tuzla buz olsun mantiga gel. Asil sorun sıkınca degil yere dusurdugunde telefonun durumudur biri dustu mu tuzla buz oluyo digerinde bir kac cizik. Tabi siz mazosist oldugunuz icin telefonlari daglara kayalara firlatiyosunuz aliminyumu gocuyo apple ayip etmis sizleri dusunmeyerek . Begenmeyen de almasin zorla satmadilar cok 4s ozlemi ceken varsa versin 5i ben ona tertemiz 4s veriyim.

• güzel cihaz ama çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

Ne guzel is be adamlar milyonlarca uretsin 1-2 adama sorunlu urun gelsin iphone u bitirsinler git garantiye degistirsinler bi dersin varsa.

aynen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

quote:

cahilliğime ver ama android kullandığımı nerden çıkardın onu anlamadım.. zaten konu başlığında iphone kullananlard girsin diye bir uyarı görmedim..
    burda benem amacım kötülemek yada demegoji yapmak değil.
    benim byazdıklarımda kötü bişey yok., sadece durum tespiti.. iphone 4 ilk çıktığında bu forumda sadece bu cihazı bekleyen insanlar yüzlerce safyayı doldurdu.. zaten aynı bekleyiş ve heyecan kimsede yok.. bunu görmemek için fanboy olmak lazım..
    iphone kötü cihaz dır diyende yok.. ama artık rakiplerinin olduğunu bilmesi lazım.. aynı arayüz aynı aynı kullanıcı deneyimleri ile bir yere kadar olur bu işler..

ben bu forumda 2008 yılında nokia ile ilgili bu tür bir yorum yaptığımda aynı tepkileri almıştım... ama aradan geçen seneler beni haklı çıkardı..

iphone aynı arayüzle diretir ve rakiplerinin olduğu anlamazsa eski günlerini çok arar..

Android kullaniyorsunuz diye size yazmadim. Sizin mesajinizin uzerine yazan Teger isimli uyeye itafen yazdim, ki onun mesajini alintilayarak yazdim. Elbet tabi herkes girebilir, ama ios kullanmayan ve kullananlara "zuppe" diyen, "android kraldir" diye gezen Teger isimli kullanicinin kasti ortada. Ogrenmeye, bilgilenmeye vb girmiyor, sadece efedersiniz b.k atmaya giriyor. Gidip android bolumunde android kullanicilarina laf cakmaya calisanlara karsi oldugum gibi buraya gelip laf cakanlarada karsiyim. Hepsi bu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.