Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (826. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim, iyi forumlar, keyifli oyunlar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Teşekkürler kaçırmamak lazım busefer

4 saat kısa ama en azından deneyebilme şansı bulabileceğiz,2 tane deste koymuşlar Kuzey ve Vahşi Av destelerini.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    O şekilde hareket ettiğini biliyorum. Ama ben normal şekilde sadece yürümesini, sol çubuğa bir kere basınca koşmasını istiyorum, yani klavyedeki gibi ctrl ile yürüme kapama açma olayını sol çubuğu basılınca yapmaya çalışıyorum.

O şekilde hafif ittirme olayı kaçıyor bende, sıkıntı oluyor...
  • Öncelikle herkese iyi günler dilerim , oyunda Witcher setleri oluşturmak için "Dimerityum plaka" isminde nesne istiyor bu nesne nerelerde bulunur ? oyun içerisinde , bir diğer diğer sorum ise Witcher setleri arasında en iyisi hangisidir ? , son olarak Viper set olarak geçen set şemaları oyunda haritada nerede bulunur teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperV

Öncelikle herkese iyi günler dilerim , oyunda Witcher setleri oluşturmak için "Dimerityum plaka" isminde nesne istiyor bu nesne nerelerde bulunur ? oyun içerisinde , bir diğer diğer sorum ise Witcher setleri arasında en iyisi hangisidir ? , son olarak Viper set olarak geçen set şemaları oyunda haritada nerede bulunur teşekkürler.

O dirementiyumun ben.....

Sen ne zamandır oynuyorsun oyunu? Muhtemelen 38 40 lvl olman gerekiyor ve bu levele gelene kadar oyunu çözmüş olman lazımdı. O bileşenleri yine işleme menüsünde en altta bulabilirsin. Direk satın almak çok pahalıya mal oluyor.

Viper seti haritada yok. Bir görev sırasında sahip olma şansın var o kadar.

En iyi set diye bir şey yok. Oynama stiline göre sana uygun olanı seçmen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 27 Eylül 2016; 11:03:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu ikinci defa bitiriyorum ana oyunu tabi ki ilk oynayışımda Ciri ölmüştü bu sefer Ciri witcher olarak yoluna devam etti. NG+ bitirdim oyunu bu sefer. Trisle Kovire yerleştik ve Trissin parasıyla yaşamaya başladık :) Radovid psikopatı Nilfgard Ordularını bozguna uğrattı ve diyarın hakimi oldu. Emry e üzüldüm doğrusu hem kızın öldü diye yalan attım hemde adamı kendi halkı boğazladı. İlk oyunda görmediğim için Baronun kendini asması beni bir hayli şaşırttı. Ayrıca Keira Metz'in öldürülmeside beni şaşırttı. Seçimlerimin hikayede önemli rol oynadığını biliyordum fakat bu kadar zincirleme reaksiyona girmesini beklemiyordum.

Genel olarak Ana hikayeyi NG+ da 83 levelde bitirdim. Şimdi sıra dlclerde ve de bir sürü soru işaretinde :)

Oyunun gerçekten bende özel bir yeri oluştu bütün seçimleri nerdeyse kendim yaptığım için Gerelt la bütünleşmemek neredeyse imkansız bu oyunu özel kılan etmenlerden birisi bence. Tabi ki hikayesi çok güzeldi.Yan görevler olsun, kontratlar olsun, hazine avları derken muhteşem bir yapım ortaya çıkmış. Ayrıca yamada emeği geçen arkadaşlara da teşekkür etmek istiyorum onlar olmasaydı bu oyuna belki de hiç başlamayacaktım.

• HyperV H kullanıcısına yanıt
    Viper hos görevlerinde var ama başlamadan önce bak. Ben gümüş kılıcı kaçırmışım, tabak kırılınca takımı bozulan annem gibi üzülmüştüm

• Hazır resmi Türkçe gelmişken alıp oynamak istiyorum.Fakat önceki oyunları oynamadım.Keyif alır mıyım?
  • Kubilay S. kullanıcısına yanıt
    Alırsın ama öncekilerle keyfini katlarsın. En azından kolaya alıp hikaye için kısa sürede bitir

• Yaza kadar bilgisayardan uzak kalacagim insallah gwenti mobil platforma uyarlarlar yoksa hazirana kadar beklicez

• Gwent Standalone ile ilgilenen arkadaşlar 4 saatlik Kill The Server etkinliği saat 9 da başlıyor ve saat gece 1'e kadar devam edecek.Aşağıdaki linkten Gog üyeliğinizi girerek indirebilirsiniz ayrıca Gog Galaxy yüklü ise bilgisayarınızda Gog Galaxy ile de indirebilirsiniz.

https://www.playgwent.com/en/killtheservers
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

The Witcher 3 MultiPlayer Konsept :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Şimdi çıktım oyundan. Açıkçası Witcher oyunu içindeki gibi zevk vermedi bana nedense. Oyundaki Socia gurubu kartı nedir öyle kombo üstüne kombo çekiyor elemanın biri nal toplattı bana resmen 7-8 oyun yaptım genelde milletin bağlantısı kopuyor sanırım server kaynaklı sorunlar halen devam ediyor. 3 win ancak alabildim
  • Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim Witcher 3 oyunu ana hikayesini oynayıp bitirdim , tüm hazine görevleri ve yan görevleride tamamladım (Gwent görevleri ve soru işaretleri hariç) seviyem 36 , lakin bir çok Witcher setleri ve üst kademeleri zırhçıda üretmeye hazır gözükmesine rağmen , eksik olan şemalar var , örneğin "Gelişmiş kedi zırh eldiveni" bunun bir üstü olan "Ustaca yapım kedi zırh eldivenleri" bile varken zırhçıda bu "Gelişmiş kedi zırh eldiveni" çıkmamakta haliyle bir üst kademesini üretememekteyim ,bunun şeması hazine görevlerinden düşmüyormuydu , yoksa harita üzerinde kendimizmi bulmamız gerekiyor teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 27 Eylül 2016; 22:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Şimdi çıktım oyundan. Açıkçası Witcher oyunu içindeki gibi zevk vermedi bana nedense. Oyundaki Socia gurubu kartı nedir öyle kombo üstüne kombo çekiyor elemanın biri nal toplattı bana resmen 7-8 oyun yaptım genelde milletin bağlantısı kopuyor sanırım server kaynaklı sorunlar halen devam ediyor. 3 win ancak alabildim

Hocam oyunu şekil olarak beğendim ama bende zevk alamadım 4 deste var,4 deste olması da iyi olmuş ama hep aynı kart geliyor arkadaş,Vahşi Ava hep Avallac'h geliyor,Scoia'tael hep birbirini destekleyecek kartlar geliyor,Skellige ve Kuzey içler açısı halde,Kuzeye hep altın yapma kartı geliyor oda Bronz yoksa bir işe yaramıyor bir keresinde bana 5 kez geldi elimde bronz kartta yok sinirlerim bozuldu.Benim favori destem The Witcher 3 de Kuzeydi sebebi de çok fazla ajan kartına sahip olmasıydı destem de 4-5 kart kalana kadar kart çekebiliyordum ve altın kartları da iyiydi.Gwent Standalone ya 1 kez ya 2 kez Stennis geldi başka ajan kartı gelmedi,The Witcher 3 de Vahşi Av da hiç ajan kartı yok(Avallac'h hariç) The Witcher 3'e inat o desteye hep Avallac'h geliyor adamlar kart çekiyor,ben Kuzey olarak ajanlar diyarı olarak ajan çekemiyorum sinirlerim bozuluyor.Benim en çok rahatsız eden nokta ise Vahşi Av net en güçlüsü rakibi yok,Eredin geliyor 15 mezardan da çekemiyorsun,Avallac'h geliyor 2 kart alıyor,saha da kartı kalabiliyor,canavarlar soğuğa dayanıklı ve çok güçlüler resmen yenilmez olmuşlar.Oyunun çıkması daha süre var bu tip şeyleri düzelteceklerini ve yeni şeyler ekleyeceklerini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 27 Eylül 2016; 22:46:32 >

• CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Bağlantı kopmuyor hocam oyun çok çöküyor.Ben daha bir el bile atamadım sürekli crashing alıyorum

Bide oyun alanı çok kasıntı duruyor neden değişikliğe gitmişler ki direk w3 deki sahayı koysalar güzeldi geniş geniş kartları görüyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 28 Eylül 2016; 0:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bağlantı kopmuyor hocam oyun çok çöküyor.Ben daha bir el bile atamadım sürekli crashing alıyorum

Bide oyun alanı çok kasıntı duruyor neden değişikliğe gitmişler ki direk w3 deki sahayı koysalar güzeldi geniş geniş kartları görüyorduk.

Adı Kill The Server olan bir etkinlikte bağlantı problemi yaşamamak anormal olurdu ve oyun Alpha düzeyinde olduğundan oyunlar genelde kendini tekrar ediyor ve crashlar oluyor,ben crash almadım ama bir arkadaşım aldı oda oynayamadı sizin gibi.Etkinlik oyunu görmemiz için iyi bir fırsat oldu ama 4 saat çok kısaydı en azından 2 gün olmalıydı bence.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Birkaç gündür varmış ama ben yeni farkettim.Çıkış tarihi filan belli mi oyunun acaba?
  • Aranızda oyunu 4K çözünürlükte oynayan varsa pm atabilir mi? Merak ettiğim bir kaç bi şeyi sormak isterim kendisine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Birkaç gündür varmış ama ben yeni farkettim.Çıkış tarihi filan belli mi oyunun acaba?

Bir kaç gündür yoktu,23 Eylülde saat akşam 5'den 9'a kadardı bir de 27 Eylülde saat akşam 9'dan gece 1'e kadardı yani toplam da 8 saatti.Mail gelmişti ben oradan öğrendim.
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.