Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shellden vazgeçmem hangi marka olursa olsun shell nitro kullanın derim çok iyi yakıt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot'nun bayi sayısı sürekli azalıyor.

Hayra alamet değil.

Benimki sadece düşünce ama ülkeden çekilme ihtimalleri olabilir.

301 ve ticari dışında sıfırlar nerdeyse.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Hocam Renault, Fiat, WV ve Ford' dan sonra en çok piyasada görülen araba Peugeot bence Hyundai ile öyle bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum daha bir çok marka var çok daha az satış yapan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastic_angel

Şehir efsanesi ama peugeot motoru için Shell öneriyorlar.

Nedendir bilmem aracı alali bir sene oldu shell disinda yakit almadim.

• Clasic edition da otomatik cam açma var mı?
    Grip controlü deneme fırsatı olan var mı?
    Viraj aydınlatmayı nasıl çalıştırıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bobera10 -- 1 Eylül 2016; 23:00:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bobera10

Clasic edition da otomatik cam açma var mı?
    Grip controlü deneme fırsatı olan var mı?
    Viraj aydınlatmayı nasıl çalıştırıyoruz?

Kumandadan cam açma yok ama içeriden diyosanız 4 camda tam otomatik çift sevyeli tuşlar bir hareketle kendi kalkıyor sonuna kadar tutmaya gerekyok yani.
    Grip kontrolü ben aracı ilk gün tarlaya çamura soktum herkezin yapmayacagı iş denedim bence başarılı kışın kardada bol bol deniyecegim
    Viraj aydınlatmada yok bunlarda malesef...

• Bugün aracı test ettim. Şartlar uygun olunca kesinlikle alacağım bir araç. Öncelikle çok şık araç. Süspansiyon ları eski kasa 308 ime göre konforlu buldum. Test aracı 1,2 eat6 110luk aracın çekişi gidişi gayet güzel tüketim sanırım 6,5-7 civarı bana yeterli ayrıca benzinli aracı özlemişim sesini. Mtv vergi fiyat ı avantajlı. Ben beğendim inşallah alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

Bugün aracı test ettim. Şartlar uygun olunca kesinlikle alacağım bir araç. Öncelikle çok şık araç. Süspansiyon ları eski kasa 308 ime göre konforlu buldum. Test aracı 1,2 eat6 110luk aracın çekişi gidişi gayet güzel tüketim sanırım 6,5-7 civarı bana yeterli ayrıca benzinli aracı özlemişim sesini. Mtv vergi fiyat ı avantajlı. Ben beğendim inşallah alırız

Makyajlı kasada 1.2 110hp EAT6 kombinasyonunun gerçekten başarılı olduğunu tahmin ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.!
    Bende yaklaşık 1 hafta araştırma sonucunda makyajlı kasa 1,6 e-HDİ manuel vites Allura paket tekno gri 2008 için 77.500 tl fiyat üzerinden bayi ile anlaştım. araç salı günü bayi'ye gelecek muhtemelende Çarşamba - Perşembe bana teslimatı yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirwana

Merhaba.!
    Bende yaklaşık 1 hafta araştırma sonucunda makyajlı kasa 1,6 e-HDİ manuel vites Allura paket tekno gri 2008 için 77.500 tl fiyat üzerinden bayi ile anlaştım. araç salı günü bayi'ye gelecek muhtemelende Çarşamba - Perşembe bana teslimatı yapılacak.

Hocam hem 308 e hemde 2008 e sahibim.
    Yüksek sürüş gibi bir zevkiniz yoksa 308 Classic edition diye paket kampanyalı olarak satılıyor.Hem daha dolu bir araç hem 115 hp hemde 5k gibi daha düşük fiyatta.Manuel seçim yaptığınız için bunu değerlendirin bence.
    92 hp olanın fiyatı çok daha düşük

• 2008 seçmemdeki en önemli faktör aracın biraz daha yüksek oluşuydu. dediğiniz gibi 308'i de inceledim ve gerçekten çok beğendim ama seçimim 2008 oldu.
  • hangi bayide kampanya vardir. modeli ve fiyat teklifini alan arkadaş varsa söylerse sevinirim.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat.tikir

hangi bayide kampanya vardir. modeli ve fiyat teklifini alan arkadaş varsa söylerse sevinirim.

teşekkürler

ben çorlu-lüleburgaz-edirne fiyat aldım. (1,6 dizel manuel allure paket tekno gri araç) çorlu 80,000'den aşağı inmedi. lüleburgaz baştan 79,000 en son 78,000 verdi. edirne de önce 79,000 en son 77,500 dedi anlaştık. pek bi para tutmasalarda ekstradan paspaslar,motor koruma ve showroom cilası yapacaklar.
  • ilker484 kullanıcısına yanıt
    Şu an için değil zaten hocam daha çok uzun dönem için düşünüyorum.

Bi global kriz ya da durgunluk olursa sıkıntı çıkabilir.

Otomobil işinde fazla kar yok o yüzden bazı pazarlardan tası tarağı toplayabilirler
  • 2008 de direksiyon simidinin konumunda sorundan bahsediyor bazı test videolarında youtube da.
    Direksiyondan ön hız ve devir göstergelerini görememe tarzı bir durumu varmış o videoda böyle deniyordu.
    Acaba gerçekten böyle bir ergonomi sorunu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shener

2008 de direksiyon simidinin konumunda sorundan bahsediyor bazı test videolarında youtube da.
    Direksiyondan ön hız ve devir göstergelerini görememe tarzı bir durumu varmış o videoda böyle deniyordu.
    Acaba gerçekten böyle bir ergonomi sorunu var mı?

Kesinlikle öyle bir sıkıntı yok dreksiyonu kendinize göre ayarladığınızda göstergeler sıkıntısız birşekilde görünüyor.. bunların hepsi hurafe oturma pozisyonununa göre ayar yaparsan göstergelerin hepsi net birşekilde görünüyor. Koltuk ve dreksiyon ayarını yap nasıl görünmüyomuş anlamadım...

• kirwana K kullanıcısına yanıt
    Ben salı günü ankara göral pejodan 1.6 manuel classic edition siparişi verdim cam tavan 66.500 lira. pek çok şubeyi arayıp fiyat kıyaslamsı yapak istedim ancak classic edition bulamadım, aktiv ve alllure da ise göral açık ara ucuz satıyor.
  • dantes_577 D kullanıcısına yanıt
    Göral Cam tavanlı beyaz olanı 65 bin demişlerdi geçen hafta..

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    demek kime ne kitlerlerse 20 bin 0 faiz de kullandım bu arada
  • yeni kasalarda indirim yapmiyorlar
    demekki fazla. astra bile ilk çıktığında 4 bin lira indirim yapmıştı liste fiyatindan.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.