Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Orijinalden alıntı: Burak Duran

Almayi dusunuyorum kararsiz kaldim bu tipte baska onerebileceginiz arac varmi bide onlara bakim

Sınıfında en iyisi bence.

Rakipleri Renault Captur,Opel Mokka,Nissan Juke...vs.

dediklerinin hepsine baktım hocam dediğin gibi sanırım yeni arabam 2008
  • Guncel

Baya sessiz konu.

Var mi son gunlerde alanlar,bakanlar??

Gerci fiyati yukseldi almayan da hakli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Guncel

Baya sessiz konu.

Var mi son gunlerde alanlar,bakanlar??

Gerci fiyati yukseldi almayan da hakli

fiyatları yeni 308 den daha yüksek.nasıl bir iş bu anlamadım
  • Altın oldu...İkinci eli benim sıfır aldığımdan pahalı...

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    bu kadar çok zam + birde vergi yükü gelirse olacağı buydu zaten 2013 te alanlar karlı çıktı bu işten yıl içinde daha iyi fiyatlara gelecektir ama şu an gerçekten de fiyatlar neredeyse tüm otomobillerde uçmuş durumda 2013 e göre
    bu arada kolçakla ilgili bir gelişme alan arkadaşlardan ses seda çıkmadı hala ??
    artık bir süredir araçları kullandığımıza göre memnuniyet olarak ve de yakıt sarfiyatı olarak yorum yazma zamanı gelmiştir diye düşünüyorum
    bir başka konu hangi akaryakıt markasını öneriyorsunuz farklı markaları deneyenler fiyat performans temizlik sessizlik gibi konularda yorumlarını yazarlarsa hem konu canlanır hem de taze bilgi sahibi oluruz aynı zamanda alacak olan arkadaşlara da daha fazla bilgi vermiş oluruz
    ben en kısa zamanda yazacağım inşallah...
  • Benimde son güncellemelerden önce (!) araç ilgi alanımdaydı. Özellikle kasası ve grip controlun arazi performansı hoşuma gitmişti. Ama şimdi fiyatlar uçmuş. Aradaki fiyat farkı resmen bir senelik birikim potansiyelimi geçmiş. O yüzden eski emektarla yola devam kararı aldım. Hayırlısı olsun.

Aracı alan arkadaşlar bol bol içten ve dıştan fotoğraf paylaşırlarsa ve dağa, ava, pikniğe gidenler grip control hakkında yorum yaparsa memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez pejo kullandım ve aldım hatta test etmeden gittim aldım aracın iç plastiğinden hiç memnun değilim iç aksamdan gelen seslere önceden kafa takmıyordum ama şuan çekilmez bir hal aldı,servise gittim tek tek belirttim ellerine 2-3 değişik sprey alıp oraya buraya sıkıp tamam dediler 1 hafta sonra yine aynı sesler başladı 1-2 yerden gelse kafaya takılmayacak ama çok sayıda ve durmayan sesler var.

Gripcontorlu bir kaç yerde denedim çok kırıcı bir yol olduğundan arabayı ezmek istemedim.yakıt konusunda ise 90 km hızı geçmeden 185 km yaptım ama 5.2 lt den aşağı düşmedi.karma ise halen 6.6-7 lt arasında geziniyor.
  • Ben alura 2013 dizel manuel aracımı 2014 2 ocak teslim aldım.5040 km ye geldi.Adana şehir içi kullanıyorum full depo 950 km civarı yol yapıyor.ortalama ekrana 4.7 geliyor.sa.
  • xperia07 X kullanıcısına yanıt
    Yol bilgisayarını sıfırlayıp tekrar denermisiniz?Aracınız dizel ise bu değerlerde bir yanlışlık var.(90 sabit 5.2 mümkün değil)
  • alura dizel manuel
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

• Ben çarşamba günü active dizel oto aldım tokat reşadiye arası 90 km 4.1 e kadar düştü ilk gün için iyi değer bence . Önceki arabam insigniaydı 180 hp. Yakıtım yarıya düştü galiba . Bugün mazot düşmüşdü 4.46 dan depoyu doldurdum baya bir süre benzin almam heralde.

• Elessar60 E kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun.Allah hayırlısıyla binmeyi nasip eylesin. (Bugün mazot düşmüşdü 4.46 dan depoyu doldurdum baya bir süre benzin almam heralde.) inşaallah hiç benzin almazsınız.mazota devam
  • Mazota yeni geçtik dilimiz alışacak iyi dileklerin için saol

• hayırlı olsun Allah güle güle kullanmak nasip etsin
  • arkadaşlar 4,6 ile 4,9 lt arasında değişiyor şu an 4,7 lt de yaptığım uzun yol ise bursa yenişehir havalimanı ile uludağ arasında idi.kullanması zevkli konforlu bir araç bence hele direksiyon mest ediyor insanı bursa otobanında 190 km gördüm gayet iyi bir gidişi var uludağ yolunu bilen bilir çok virajlı ve dik yol tutuşu gayet iyi tahminimden daha da iyi virajlarda hiç espye bile gerek duymadan yol aldım.araçtan ses gelmesine dair bir arkadaşım rahatsız olduğunu söylemiş şu ana kadar böyle bir sıkıntı görmedim ben. cruise controlü şehir içi dahil sık kullanmanızı tavsiye ederim hem kullanımı kolay hem de yakıt sarfiyatını minimum da tutuyor . ben aracı aldığımdan bu yana bpden mazot aldım dün itibariyle ilk defa total den aldım mazotu gezdiğim forumlarda bp ve peugeot nunda tavsiyesi olan total öne çıkıyor bakalım hangisinden memnun kalıcam bu arada lt/4,42 tl olarak biraz da olsa kardayız yani.

bu arada kolçakla ilgili hiç ses seda çıkmadı hala kolçak olarak konumlandırılmış hazne işe yarıyormu kesinlikle yarıyor.yalnız bence öyle bir kolçak olmalı ki haznenin kullanılabilirliğini bozmadan orjinal gibi görünmesi lazım acaba armster markanın farklı araç marka ve modelleri için üretimiş olanlar biri uyumlu olurmu ?

deneyen veya araştıran var mı bilmiyorum ama smeg te tv video ve/veya smart mirro özelliği gibi cep telefonunu yansıtan var mı
    bir soru daha farlarında normal ampul yerine aynı boyut ve özellikte led ampul araştıran var mı
    son olarak orjinal veya birebir uyumlu kauçuk paspas hakkında bilgi verebilecek olanlar da cevap yazarsa sevinirim...

• Thomassee kullanıcısına yanıt
    Beni de eklermisin active dizel oto 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar60 -- 24 Mart 2014; 21:44:01 >
    Ekledim hocam.

Hayırlı olsun güle güle binin
  • Arkadaşlar arabanın ağırlığı broşürde 1170 kg yazıyor ama ruhsatta 1350 falan hangisi doğru acaba virajlarda nasıl ben daha uzun yola çıkmadım

almadan önce viraj konusunda bende tereddüt etmiştim yalnız virajlarda yol tutuşu gayet başarılı herhangi bir şekilde yoldan çıkma yaşamadım. virajına göre hız limitini zorlayıp dönüyorum hiç kayma sapma yaşamadım ben memnunum. birkaç gündür havanın sıcak gitmesiyle araç içinde 34 dereceyi görünce klimasını denemiş oldum çekiş konusunda motoru hiç zorlamadı, yığılmıyor, eco modunda dahi soğuk üfleyemeye devam ediyor start stopla gayet uyumlu çalışıyor yakıta etkisi olabildiğince azdı gözüm sürekli anlık tüketimdeydi
  • @lpgir@y @ kullanıcısına yanıt
    dizel otomatik karma tüketimde 850 km yol gidiyorum 3 aydır böyle
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.