Şimdi Ara

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÜCRETSİZ KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİ FIRSATI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
6
Favori
43.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen öyle cuma açıklanacak zaten forumda yazıldığı gibi bi kaç kişi aramıştı cuma açıklanacak demişler ve bu arkadaşa 9 saat önce geldiğini söylüyosun sence inandırıcımı bence hiç değil ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senta34

quote:

Orijinalden alıntı: aykut5500

olumsuz da olsa bi mail göderirlerdi zannımca

sonucları bu saate kadar bırakanlardan gercekten boyle bır maıl beklıyomusun hocam :D cok iyimsersin valla :W iyimser olmak zorundayız ama :W

atacakları mail bilgisayar üzerinden hazır bi metin olacağı için çok zorlanacaklarını düşünmüyorum. Temenni işte ne bileyim
  • Bu arkadaş ilk mesajlarında şöyle bir mail geldiğini yazmıştı KOPYALA-YAPIŞTIR yaparak "T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitimine 28 Ocak – 2 Şubat 2013 Tarihleri arasında yapılacak Grup Liderliği Eğitimine ön kabulünüz yapılmıştır. Aşağıdaki linki 25 Ocak 2013 Tarihi Saat 12.00 a kadar tıklayarak kesin kabulünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Eğer müracaat şartlarınız değişmişse veya eğitime katılmak istemiyorsanız lütfen hiçbir işlem yapmayınız "

1-Print screen yaptığı resimle bu mail uyuşmuyor
    2-Bu kadar anlatım,yazım ve dil kuralları bozuk bir maili Kpss'den en az 90 alıp atanmış koskaca Bakanlık çalışanları yapıyorsa artık milletimizin hali içler acısı. Örnek: " T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitimine..." den sonra cümledeki anlatım bozukluğuna bir bakın cümle bağlanabilmiş mi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *EKSeLaNS* -- 25 Ocak 2013; 0:55:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Bu arkadaş ilk mesajlarında şöyle bir mail geldiğini yazmıştı KOPYALA-YAPIŞTIR yaparak "T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitimine 28 Ocak – 2 Şubat 2013 Tarihleri arasında yapılacak Grup Liderliği Eğitimine ön kabulünüz yapılmıştır. Aşağıdaki linki 25 Ocak 2013 Tarihi Saat 12.00 a kadar tıklayarak kesin kabulünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Eğer müracaat şartlarınız değişmişse veya eğitime katılmak istemiyorsanız lütfen hiçbir işlem yapmayınız "

1-Print screen yaptığı resimle bu mail uyuşmuyor
    2-Bu kadar anlatım,yazım ve dil kuralları bozuk bir maili Kpss'den en az 90 alıp atanmış koskaca Bakanlık çalışanları yapıyorsa artık milletimizin hali içler acısı. Örnek: " T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitimine..." den sonra cümledeki anlatım bozukluğuna bir bakın cümle bağlanabilmiş mi? :)

damımm buyuksunn aynen yazdıklrı ıle maıl uyusmuyo sozde kopyala yapıstryapmıstıı

ıulann gece gece bızı yedı bura adam yaa

• baba bi sonuc acıklancak die burda ne entrikalar dönüyo yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironicix35

baba bi sonuc acıklancak die burda ne entrikalar dönüyo yahu

Ben açıklansa da,çıksa da gitmicem artık. Afedersiniz ama bu işin b.ku çıktı :)
  • ya bi kişinin yüzünden milletin sinirleri bozuluyo abi gerek yok böyle şeylere .
  • arkadaşlar açıklanmadı yarın gün içerisinde açıklanacak ben gençlik hizmetleri dairesi başkanlığı zamanından beri bu kurumun içerisinde gönüllüyüm. eğitimler de 28 şubat tarihinde başlayacak bilgilerinize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn380

arkadaşlar açıklanmadı yarın gün içerisinde açıklanacak ben gençlik hizmetleri dairesi başkanlığı zamanından beri bu kurumun içerisinde gönüllüyüm. eğitimler de 28 şubat tarihinde başlayacak bilgilerinize :)

hocam 28 inde baslayacak sa genel bi sarkma mi olacak tarihlerde. bilgin var mi. mesela 24 undeki grup 28 ine atildi ise

27 sindeki ne zaman atildi ornegin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber verdigin icin eyv hocam

• ankarada kimse yok mu ya bakanlıga bır gıde de sora... valla ben gelecem soracam
  • 0312 596 60 00 dahili 6710 açarlarsa telefonu sorarsın :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: akubilay26

arkadaşlar yazdığım mesajla print screnn farklı evet.. çünkü linki onayladıktan sonraki maili print yapıp göndermişim. artık sizi inandırmak gibi bi gayem de yok.. telefonunuzla gençlik spor bakanlığını arayıp sorabilirsiniz bazı arkadaşlarıma çıktı sonuçlandı mı? diye. alacağınız cevabıda buraya yazarsanız sevinirim..

3hocam inanmiyorum size... bugun belli olcak ins. dogru soylyp soylemdgnizi

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

quote:

Orijinalden alıntı: akubilay26

arkadaşlar yazdığım mesajla print screnn farklı evet.. çünkü linki onayladıktan sonraki maili print yapıp göndermişim. artık sizi inandırmak gibi bi gayem de yok.. telefonunuzla gençlik spor bakanlığını arayıp sorabilirsiniz bazı arkadaşlarıma çıktı sonuçlandı mı? diye. alacağınız cevabıda buraya yazarsanız sevinirim..

3hocam inanmiyorum size... bugun belli olcak ins. dogru soylyp soylemdgnizi

telefonla aradınız mı bakanlığı?
  • http://prntscr.com/qccm7

Buda beenim mail
  • quote:

Orijinalden alıntı: axix

http://prntscr.com/qccm7

Buda beenim mail

hocam sana da mı cıktı yoksa

maılın benım bılg acılmadı okuyamadım da
  • o halde bıze kesın cıkmadı :)

• beyler şimdi aradım ilk gruplar açıklanmış sadece
  • emre ben zaten ilk grup tercıhı yapmamıstım... acaba bu 24 unde baslayacak grup mu kı
  • quote:

Orijinalden alıntı: axix

http://prntscr.com/qccm7

Buda beenim mail

hocam sizinn ılk tercıhınız 24-30 arası olan lıderlık egıtımı mıydı kı
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.