Şimdi Ara

Yeni Golf 1.2 TSI Hakkında görüşleriniz (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
12
Favori
144.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eee sonuç ne oldu sımdı HUNDAI İ30 MU YOKSA GOLF 7 MI onerıyorsunuz anlayamadık. malum i30 da bu sene motor seceneklerı degısıyor ve makyaj goruyor hangısı sızce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipo60

quote:

Orijinalden alıntı: golfff

Bu arada kısa mesafe kullanıyorsanız aracınızı kesin alın.ben 4 yıl dizel kullandım aynı mesafede.1.2 tsi kullanıyorum 1 haftadır.Dakin kullanımla 0.5 litre fark var.ama sakin.Arabamın sessizliği uçak içinde gidiyormuşum hissi veriyor.Vw satıcılarının en çok sıra yazdığı araç.bulursanız hemen alın.ocak girmeden ben %7 indirimle aldım.

Arkadaşlar ben aracı şu şekilde istiyorum;

Volkswagen Golf 1.2 TSI Comfortline: 57,500 TL
    Donanımlar : 8.390 TL
    TOPLAM FULL ARABA : 65.890 TL

spor sürüş kolt : 1,160 TL
    18" durban jant : 1.900 TL
    Sürüş konfor paketi : 1.520 TL
    radyo mp3 v.s : 2.850 TL
    Işık Paketi : 460 TL
    renkli ekran : 500 TL

1-Bu araç BMT mi acaba?
    2-Donanımlarda metalik renk illa ekletmem gerekir mi?
    3-Composition Media Radyo mp3 v.s çok gereklimi normal teybinin usb girişi var mı yada cd?
    4- Bu aracın toplam üzerinden mi iskonto isteyelim alan arkadaşlar var mı?
    5- Araç piyasada yok ocak sonunda geldi diyelim o zaman belli olacakmış fiyatı? Şu an anlaşsak fiyat konusunda şu fiyata gelsin felan oluyor mu?

golfff sen nereden ve nasıl anlaştın acaba? % 7 indirim araçtan mı tüm donanımdan mı indirim aldın? Ve parayı ödedin mi bayiye gelince mi ödeyeceksin?

Teşekkür ederim ilgileriniz için

Ayrıca; Vw Golf 1,2 TSI Comfortline Beyaz, Composition Colour 5,8 , Bi Xenon Far, Işık Görüş Paketi, Sürüş Konfor Paketi ve Geri park kamerası ile beraber 60.300 TL ye aldım. Ekim'de sipariş vermiştim
    demiş birisi internette okudum iyi fiyata almış gerçektn

Araç BMT
    Metalik renk şart değil
    Normal medyada cd ve sd kart girişi mevcut
    Aracınızı teslim aldığınız gün fiyatı geçerli olandır. Zam 2015 modellere gelir, sizin fiyatınızda fark yaşanmaz.

Durban jant tek başına alınmıyor, spor süspansiyon veya DCC ile geliyor bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: pipo60

Bende golf almaya karar verdim herkes fena tavsiye ediyor...

midline ile comfortline arasında sadece elkt.direksiyon ve sis farı farkı var galiba..

Comfortline alacağım + ışık paketi(460tl) + Sürüş konfor paketi(1520tl)

Metalik renk almasak olur mu ki ? Opak çok mu kötü?
    14 yöne manuel ayarlanabilen ergoActive spor sürücü koltuğu :1160 bu nedir tam?
    Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı (Premium) : 500 tl bunda navigasyon var mı?
    "Keyless Entry" anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi :1100 bunada gerek yok bence

Vergisi nedir birde? Teşekkürler

Comfortline da bulunan spor koltuk midline plus da yok.

Yeni Golf 1.2 TSI Hakkında görüşleriniz

Ergo koltuk ise opsiyonla alınıyor;

ergoActive koltuklar Titanyum Siyah “New York” kumaş ve “Vienna” deri karışımı döşemeler ve sportif yan desteklerle birlikte sunulur.

Sürücü tarafı için 14 yönlü ayar imkanı sunan “ergoActive koltuklarda”, yükseklik, sırtlık açısı, minder uzunluğu ve koltuk başlığı yükseklik ayarları manuel olarak yapılırken, 4 yönlü bel desteği ayarı elektrikli olarak yapılabilmektedir. Sürücü koltuğu aynı zamanda, uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltan elektrikli bir masaj fonksiyonuna da sahiptir.

“ergoActive koltuklar”, Alman - Daha Sağlıklı Sırt ve Bel Hareketi “AGR - Aktion Gesunder Rücken” tarafından onaylanmış ve tavsiye edilen ürünler arasına alınmıştır.

• aracı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. 28bin km de aldım şu an 47 bin km. Araç inanılmaz atik ve güvenli. Sürüş esnasında verdiği güveni hiç bir araç vermemiştir(segmentleri için konuşuyorum hatta bir çok diğer segmentleri de katarak.)

Yakıt şehir içi 6 lt,Şehirlerarası 5.5 ortalama yakmakta. Çok iyi bence.

1.2 tsi midline plus manuel kullanıyorum ve otomatik vitese geçmek istiyorum o yüzden satışa sundum.

buyrunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-en-ucuz-boyasiz-sahibinden-2013-golf-7-1.2-tsi-185687391/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azntrl -- 7 Ekim 2015; 15:21:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: azntrl

aracı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. 28bin km de aldım şu an 47 bin km. Araç inanılmaz atik ve güvenli. Sürüş esnasında verdiği güveni hiç bir araç vermemiştir(segmentleri için konuşuyorum hatta bir çok diğer segmentleri de katarak.)

1.2 tsi midline plus manuel kullanıyorum ve otomatik vitese geçmek istiyorum o yüzden satışa sundum.

buyrunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-en-ucuz-boyasiz-sahibinden-2013-golf-7-1.2-tsi-185687391/detay/

Bende eşime sıfırını düşünüyorum , pasifik mavi .
    Midline plus 51800 fiyat aldım , comfortline için de 54000 , acaba bu farka değer mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

aracı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. 28bin km de aldım şu an 47 bin km. Araç inanılmaz atik ve güvenli. Sürüş esnasında verdiği güveni hiç bir araç vermemiştir(segmentleri için konuşuyorum hatta bir çok diğer segmentleri de katarak.)

buyrunuz.

Bende eşime sıfırını düşünüyorum , pasifik mavi .
    Midline plus 51800 fiyat aldım , comfortline için de 54000 , acaba bu farka değer mi ?

DEĞMEZ

• Şu 2. el piyasasında iki yaşında arabaları ikinci el alanların aklına yanarım .sıfır daha ucuzken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrMobile kullanıcısına yanıt
    Fiyati nerden aldiniz hocam cok iyiymis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfectcrime

Fiyati nerden aldiniz hocam cok iyiymis

Gebze Center Vw , isterseniz siz de yarın bir arayın fiyat alın .
    Buradan bir arkadaşta
    39600 tl liste fiyatlı polo 1.0ı 36950 ye aldı geçen gün .
    Varın siz hesaplayın .
  • perfectcrime P kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat aldınız mı güncel olarak Gebze Center'dan?
    Ben arayamıyorum Irak'tayım .
  • Almadım hocam su an arac almam mumkun deil cunku

• quote:

buyrunuz.

şehir dışı 5.5 yakan araç şehir içi 6 yakamaz

• Son gunlerde fiyat alan oldu mu? Tecrubelırnıze gore en ıyı fıyatı hangı ıl bayı verıyor

• Şehiriçi 6 litreyi tutturabileceğıne inanıyorsan hemen al.

• ffate F kullanıcısına yanıt
    aman hocam yakmaz mı hiç normal bir vwci 1.2 tsi golfle şehir içinde 1 litre yakıyor şehir dışında 1 litre üretiyor her 100 de
  • ist de 8-9 lt arasi kesinlikle yakar.

Eğer 6 lt ortalama yakacagini bilsem ilk isim araci satip kendimi dogus kuyruğu na sokmak olur.

• Dikkatli kullanınca yakalar bende 6.3 dsg confort arqcım işin komiği 1.4 yeni ksa fr manuel önceki aracım oda bı değerlerdeydi ekonomik bir araba ben sevdim çok rahat bisiklet gibi bir araba ayakla alakalı bir durum nasıl ve nerdr ne zaman basıcağınızı bilirseniz gayet düşük yakıtlar yakabilirsiniz. İyiki 1.4 diye kasmamışım kendimi

• Arkadaşlar benim bir türlü anlamadığım konu,

WV Opat mersin yetkili bayisi bana Golf 7 1.2 TSI Confort. modeli için 61.500 tl fiyat verdiler. Aralık ayı kampanyası için ama bu miktar yüksek geldiği için, ikinci ellere yöneldim. Sahibinden sitesinde aynı araca aynı modele baktığımda 10. bin ile 50 bin km arasında yapılmış temiz 2013 model araçlar için (ki temiz dediğimde çamurluk ya boya ya da değişmiş) 52 bin tl ile 58 bin tl arası fiyat istenmekte. Sıfıra yakın 2013 model için bu fiyat nasıl istenmekte, bu nasıl bir zihniyettir çözemedim, çözen birileri varsa akıl versin lütfen, zira edilecek küfür kalmadı bu fırsatçı yaratıklara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadOkhaN

Arkadaşlar benim bir türlü anlamadığım konu,

WV Opat mersin yetkili bayisi bana Golf 7 1.2 TSI Confort. modeli için 61.500 tl fiyat verdiler. Aralık ayı kampanyası için ama bu miktar yüksek geldiği için, ikinci ellere yöneldim. Sahibinden sitesinde aynı araca aynı modele baktığımda 10. bin ile 50 bin km arasında yapılmış temiz 2013 model araçlar için (ki temiz dediğimde çamurluk ya boya ya da değişmiş) 52 bin tl ile 58 bin tl arası fiyat istenmekte. Sıfıra yakın 2013 model için bu fiyat nasıl istenmekte, bu nasıl bir zihniyettir çözemedim, çözen birileri varsa akıl versin lütfen, zira edilecek küfür kalmadı bu fırsatçı yaratıklara..

Bu yüzden forumda anti vw ci grubu var ama onlarda çözemiyorlar bu sorunu
    Napalım sonuçta das auto

• TahtalıKöyünMarangozu T kullanıcısına yanıt
    Genel olarak tüm aracların ikinci eli yüksek. Alım gücümüz düşük fakat talep yüksek olduğundan bence. Vw de bu durumun zirve noktası. Fiyatları bu hale getiren bizleriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.