Şimdi Ara

YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
48.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sandero nun dizel versiyonunu alan arkadaşlar içeri gelen motor sesi hakkında yorumlarını paylaşabilirler mi? Dİğer dizel motorlu araçlara yada tce 90 benzinli sanderoya göre motor sesi seviyesi nasıldır?
  • ARKADAŞLAR, DİKKATİNİZİ ÇEKTİ Mİ BİLMİYORUM. Dacia'nın sitedeki stepway resimleri ile piyasada satılan stepwaylar arasında bariz farklılıklar var. Far yapıları, hatlar, kasa yapısı vs. Sitedeki stepway daha keskin hatlara sahip, farlar daha kısa ufak, araç daha oturaklı görünüyor. Piyasada satılan (özellikle websirelerinde) araçlar stepwaya hiç benzemiyor.

Fikri olan var mı?
  • Hamdi0555 H kullanıcısına yanıt
    Bunlarda 2014 yada 2015 modellerine mutlaka eklenecektir ancak fiatıda ona göre şekilllenecektir. @Hamdi0555
  • melangee M kullanıcısına yanıt
    Performance. nickli arkadaş!!!! bu para bu arabaya verilmez mesajının üstünden 08.ay geçmiş! şimdi bu senin ağır eleştirdiğin bu arac 36.000tl' oldu,
    arz talep olayı? pekii sence bu kadar talep eden insan hiç bir şeyden anlamıyormu? Benim babam senin babanı döver muhabbeti çok çocukça,ALLAH herkese kazasız belasız araç kullanmayı nasip etsin. @melangee
  • Arkadaslar bende sandero lauretta var ve su urunu almak istiyorum.Urunun on tarafi biraz genis gibi ama yinede emin olamiyorum acaba siz tecrubeli arkadaslar yorumlarmisiniz bu benim arac teybi yerine uyarmi?
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=161072138196&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

aracimin fotorafida icten cekilmis hali
    http://img683.imageshack.us/img683/9877/362020100325233820235da.jpg
    Su an afganistandayim ve arac yanimda olmadigi icin olcum ayapamiyorum ancak sizlerde Sandero severler oldugunuz icin yardim edermisiniz gelirken alip getirmek istiyorum.Resimleride ekledim.
     YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI) YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI) YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI) YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI)

• Arkadaşlar araçlardan hiç anlamadığımdan ve alacağımızdan dolayı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bize bu araç için 24 bin TL fiyat verdiler. Sizce fiyat uygun mudur?

Ayrıca bu aracı önerir misiniz?
  • Su aralar daciaya o paralar verilmez, fiyatları sisirdiler biraz bekleyin yeni modeller geldikce fiyatlar ucuzlayacak en az bi 6 ay bekleyin hyundai i10 (ayten) i turkiyede uretmek icin buyuk yatirimlar yapti beklerseniz zarar etmezsiniz piyasa renaultun elinde oldugu icin fiyatları cok sisirdi, o arabalara o paraları verip yazik etmeyin bence bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desperado4040

Su aralar daciaya o paralar verilmez, fiyatları sisirdiler biraz bekleyin yeni modeller geldikce fiyatlar ucuzlayacak en az bi 6 ay bekleyin hyundai i10 (ayten) i turkiyede uretmek icin buyuk yatirimlar yapti beklerseniz zarar etmezsiniz piyasa renaultun elinde oldugu icin fiyatları cok sisirdi, o arabalara o paraları verip yazik etmeyin bence bekleyin.

Arkadaş agustos ayında 24 bin fiyat almış. Şu an liste fiyatı 26 bin aynı aracın. Bekleye bekleye böyle oluyor.
    Bunu bilen satıcılarda yavaş yavaş zam yapıp duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamdi0555 H kullanıcısına yanıt
    Tum marrkalarin kampanys donemleri var o donemde almak en mantiklisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sandero almayı düşünüyorum, sizce ne kadar daha beklemek gerekli? Aralık ayında filan bir indirim gelebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.