Şimdi Ara

ANTHEM MRX SERİSİ AVR RECEIVER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
10
Favori
23.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim gibi pazarlıktan hoşlanmayan veya anlamayan saf müşterileri bekliyor sanırım o internet fiyatları ama ısrarla tıklamıyorum, almıyorum :)
  • joven kullanıcısına yanıt
    İyide pio 921 nere anthem 710 nere, burda merak edilen bende dahil 710 un pio lx yada onkyo nun üst serilerine karşı ne durumda olduğu. Daha önce de yazmıştım anladığım kadarıyla tek artısı kalibrasyon olarak görünüyor, bunun dışında ne güç ne ekstra bir özellik var. Hatta fiyatı eğer 6.000 civarı ise pio nun flag ship lerini de sollamış gitmiş..
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aslında fiyat konularına girmeyi pek sevmem ama bugüne kadar mrx710 için 7.000tl fiyat alan yada u fiyata satın alanı duymadım.
    Genelde yaklaşık 8.000tl civarı telaffuz ediliyor. alanların genelide o civarlara almış buna bende dahilim.
    Bu arada birkaç gün önce sertacı kablo vs. için fiyat almak adına aradığımda mrx710 ve mrx510 ile ilgili bir kampanya yapmayı düşündüğünü yakında açıklayacağını söylemişti. fiyatları hangi seviyelere çeker bilmiyorum ama bekleyip görelim derim.

7000 tl ye mrx710'u aldım diyen varsa oda çıkıp açıklasın derim.

Saygılar.
  • SertaçS kullanıcısına yanıt
    Aynen Hocam bende Onkyo 5010 ile kıyasını sordum ama bir cevap veren olmadı ona bakarsan 921 den bemim Onkyo 818 de iyi.Burada önemli olan Pionun üst serileri ve Onkyo 5010 ile olan kıyasıdır.Bana cihazın diğer markaların üst segment cihazlarına nazaran daha hafif oluşuda bir garip geldi zira bir 5010 25kg.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanomete kullanıcısına yanıt
    Src mesaj atıp kampanya ve fiyat sordum,, dediğiniz gibi ise kampanyayı beklemekte fayda var..
    Bu konu artık canlı kalsın arkadaşlar,,anthem sahipleri pio ve onkyo üst serilerinden ses kalitesi hariç eksiklerini anlatırlar ise
    Bu konuda yetersiz olan benim gibi arkadaşlarda bilgilenir hem de konu canlı kalır
  • Benim LX 86 yı aldığım arkadaş 8.500 TL gibi bir rakama aldı büyük ihtimal 710 modelini...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

Aynen Hocam bende Onkyo 5010 ile kıyasını sordum ama bir cevap veren olmadı ona bakarsan 921 den bemim Onkyo 818 de iyi.Burada önemli olan Pionun üst serileri ve Onkyo 5010 ile olan kıyasıdır.Bana cihazın diğer markaların üst segment cihazlarına nazaran daha hafif oluşuda bir garip geldi zira bir 5010 25kg.

hocam,

bunu defalarca yazdım ama yeniden yazayım.
    benimde bir dönem avr lerde kilo takıntım vardı ve anthemin ilk çıkardığı mrx700 avr nin yüzüne bile bakmayıp pioneer lx86 almıştım.
    1,5-2 yıl kullandım.
    bir gün tamamen şans eseri izmite gittiğimde src den mrx510 dinledim ve sese hayran kaldım ama kilo takıntımdan dolayı ikna oldunmu derseniz olmadım.
    ertesi hafta lx86 yı arabanın bagajına atıp soluğu src de aldım ve saatlerce aynı mekanda aynı hoperlörlerle sök çıkara lx86 ile mrx510 u test ettik.
    ben o gün sonuca inanamadım mrx510 bile lx86 nın inanılmaz üzerinde bir performans sergiledi ve hiç tereddüt etmeden sertaca bana acilen mrx710 getiriyorsun dedim ve çıktım.

Arkadaşlar,

bu işin en doğrusu üşenmeyeceksiniz kullandığınız avr yi kucaklayıp src ye giderek kıyaslamayı yapacaksınız.

size en son kullandığım 3 avr yi söyliyeyim.

1-DENON AVC-A11XVA
    2-SONY 5300ES KISA SÜREDE 5400ES
    3-PİONEER LX86

bunlardan öncesi ve arada satın almadan evde deneyip dinlediklerimi saymıyorum bile.

saygılar.

Bilgiler için teşekkürler hocam..bu soğuk havada içimizi ısıttın..kampanya yı bekleyelim bakalım..
    710 dediğin gibi ise 4-5 bin verip üst seri pio lardan alacağıma bunu alıp son noktayı koyarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 7 Ocak 2015; 14:41:47 >
    Dolar yuzde 15 yukarı gitti belki burda. Biraz fark eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam,

Ev ortamında 9.1, dolby atmos yada pre-power gibi maceralara girmeyi düşünmüyorsanız AVR olarak mrx710 bana göre son nokta.
    Test edildi ve onaylandı.

Darısı başınıza.
    Gidişat öyle görünüyor hocam,
    Dolby atmos küçük odalarda bir artı getirmez bana göre, işi bilen arkadaşlarda öyle söylüyor..
    Sinema salonları çok geniş olduğundan tavana konacak hop. Fark yaratır tabıki. Ama evlerde o paraları vermek bana göre anlamsız..
    Hi def man ne diyor,, o paraları ses kalitesine yatırın,çok doğru bir tespit..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanomete

quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

hocam,

bunu defalarca yazdım ama yeniden yazayım.
    benimde bir dönem avr lerde kilo takıntım vardı ve anthemin ilk çıkardığı mrx700 avr nin yüzüne bile bakmayıp pioneer lx86 almıştım.
    1,5-2 yıl kullandım.
    bir gün tamamen şans eseri izmite gittiğimde src den mrx510 dinledim ve sese hayran kaldım ama kilo takıntımdan dolayı ikna oldunmu derseniz olmadım.
    ertesi hafta lx86 yı arabanın bagajına atıp soluğu src de aldım ve saatlerce aynı mekanda aynı hoperlörlerle sök çıkara lx86 ile mrx510 u test ettik.
    ben o gün sonuca inanamadım mrx510 bile lx86 nın inanılmaz üzerinde bir performans sergiledi ve hiç tereddüt etmeden sertaca bana acilen mrx710 getiriyorsun dedim ve çıktım.

Arkadaşlar,

bu işin en doğrusu üşenmeyeceksiniz kullandığınız avr yi kucaklayıp src ye giderek kıyaslamayı yapacaksınız.

size en son kullandığım 3 avr yi söyliyeyim.

1-DENON AVC-A11XVA
    2-SONY 5300ES KISA SÜREDE 5400ES
    3-PİONEER LX86

bunlardan öncesi ve arada satın almadan evde deneyip dinlediklerimi saymıyorum bile.

saygılar.

Hocam bu cihazın görüntüsünden zaten anlaşılıyor profesyonel bir cihaz olduğu , her yönüyle sade tasarım , kaliteli giriş - çıkış portları ve fiyatı.... yurtdışında nasıl fiyatları bu cihazın bilginiz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 7 Ocak 2015; 15:39:03 >

• Aynen bende katılıyorum.

dolby atmos için bir sürü kriter var.
    tavan yüksek olacak oda hacmi büyük olacak vs.
    birde benim gibi sistemi evin salonuna kurduysanız sıkıyorsa tavana hoperlör koyacam deyin bakalım.
    iç işleri bakanı savaş çıkarır heralde.

he birde hoperlörlerin üzerine koyulan ve tavana bakan küçük kolonlar çıkarmışlar bununda hikaye olduğunu söylüyorlar. tamamen satış&pazarlama taktiği dolby atmos gibi.
    güldürdünüz beni.. iç işlerini fazla zorlamamak lazım,elindekinden de olursun..
    Benim içişleri bakanı beni salmış kendi halime, pek karışmıyor , bir odam var ona istediğimi yapabiliyoruz..
    Kendisi korku filmi sever arada ona korku filmi izletip suçuma ortak ediyorum
  • Ben kabul ettirene kadar biraz uğraştım. hoperlör sistemi zor olmadı çünkü evlenmeden öncede hobimi biliyordu ama projeksiyon ve perde epey ter attırdı ama şimdi benden fazla meraklı.
    Kadınlar işte,, evde reis olmayı severler..
    İzmit'e yakınmı oturuyorsun, src test gittiğine göre..
  • İstanbul da oturuyorum.
  • Src den cevap geldi ilerleyen günlerde 510 -710 modellerde kampanya çalışmaları devam ediyormuş..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.