Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
6
Favori
29.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana cevap geliyo bosyok mesajından sonra ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

TEBRIKLER KAMPANYADAN 20.00 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 10-20 ARALIK 2012 TARIHLERI ARASINDA KULLANABILIRSINIZ. BILGI:WWW.BONUS.COM.TR..
    akşam böyle sms geldi fakat bu kampanyadan mı yoksa bana özel 300tl harca 20tl kazan kampanyasından mı geldi anlamadım

kampanyadan gelmiş 20tl. bosyok yazip sms göndermiştiniz değil mi?
  • Banada 30 tl kazandınız mesajı geldi. 110tl akaryakıt almıştım
  • Kampanyaya katılıp migrostan 20 tl üzeri alışveriş yaptığımda slipte kazanılan bonusum yazmadı, mesaj olarak da gelmedi. Müşteri temsilcisine durumu bildirdim, bugün aradım sonucu öğrenmek için (kazazndığımız bonuslar garantiyi arama ücretine gidiyor zaten ). Müşteri temsilcisinin cevabına göre sadece 1 TL ile 10 TL ve üzeri kazanılan bonusların bilgisi veriliyormuş. 2-9 TL arası kazanılan bonusların bilgisi verilmiyormuş sistem tarafından. 10 aralıkta kontrol edip öğrenebilirmişim kazandığım miktarı
  • 5 alışverişimede 1 tl verdi pinti bonus :) Bakalım yılbaşında yine 100 tl verecekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

TEBRIKLER KAMPANYADAN 20.00 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 10-20 ARALIK 2012 TARIHLERI ARASINDA KULLANABILIRSINIZ. BILGI:WWW.BONUS.COM.TR..
    akşam böyle sms geldi fakat bu kampanyadan mı yoksa bana özel 300tl harca 20tl kazan kampanyasından mı geldi anlamadım

kampanyadan gelmiş 20tl. bosyok yazip sms göndermiştiniz değil mi?

evet bu kampanya için de sms göndermiştim, 300tl ye 20tl kampanyasına da, o yüzden karıştırdım hangisinden geldi diye eğer öyleyse 20 tl de yakıt kampanyasından ohhh 300tl lik alışverişe 60tl bonus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bana ne sms ne slip yazısı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

1 TL üzerinde Bonus çıkan arkadaşlar acaba siz kartı aktif kullanmıyormusunuz?

Bence Garanti işe fesat katıyor, kartını kullanmayanlara bu şekilde Bonus verip karta bağlamaya çalışıyor.

Bence de öyle yapıyor . Sürekli bonus kullanıyorum. 3 defa 1 lira, 1 defa da 3 lira verdi. 2 kez de hiçbir şey yazmadı. Bonusu çok az kullanan arkadaşıma dün ilk defa yaptığı 53 liralık Migros alışverişine 40 lira bonus geldi .

• 600 tl lik bir alışverişe 1 tl
    57 tl lik e 1 tl
    67 tl lik alışverişe de; 1 tl yollayın bu slipteki tutarı 2 ye bölelim diye yazı çıktı. Verdiğini geri istiyor.. Varmı bende o göz

• quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Bence Garanti işe fesat katıyor, kartını kullanmayanlara bu şekilde Bonus verip karta bağlamaya çalışıyor.

Bence de öyle yapıyor . Sürekli bonus kullanıyorum. 3 defa 1 lira, 1 defa da 3 lira verdi. 2 kez de hiçbir şey yazmadı. Bonusu çok az kullanan arkadaşıma dün ilk defa yaptığı 53 liralık Migros alışverişine 40 lira bonus geldi .

Anlayana.
    En başından belliydi Garanti'nin bunu yapacağı.

İyice gözümden düşüyorlar, GS Bonus alacaktım, yıl başı gibi, iyice vazgeçiyorum.

Millet kartları kapatmaya başladı, neredeyse bütün kartlarda kartı alana x kadar bonus kampanyası yapmış Garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 27 Kasım 2012; 17:58:10 >

• arkadaslar konuyla alakasi yok ama yardimci olursaniz sevinirim garanti yillik kart ucretini kesin aliyor mu yoksa otomatik odeme talimatiyla falan kurtulabilir miyiz yillik kart ucretinden,bjk bonus almayi dusunuyorum

• Kampanyadan 1 müşteri en fazla 5 ayrı harcamayla ödül
    kazanabilir ve toplam kazanılan bonus tutarı 45 TL'yi
    geçemez, geçse dahi aşan bonus hediye edilmez.

şu madde kötü olmuş, iki alışverişte 30 tl yi doldurduk zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

arkadaslar konuyla alakasi yok ama yardimci olursaniz sevinirim garanti yillik kart ucretini kesin aliyor mu yoksa otomatik odeme talimatiyla falan kurtulabilir miyiz yillik kart ucretinden,bjk bonus almayi dusunuyorum

Garanti kesinlikle iade etmiyor. Kartı kapatın blöfünü de yemezler. Anında kapatıyorlar. Kimileri sonra tekrar açmak için arıyorlar diyor ancak aramama ihtimalleri de var. Ben tüm bankalardan iade alıyorum ancak en yoğun Garanti kartımı kullanmama rağmen ücreti iptal ettiremiyorum. 2 senedir de iptal için artık uğraşmıyorum. Çünkü verdikleri hizmete karşılık bence bu tutarı hakediyorlar.

En basitinden müşteri hizmetlerini aradığımda 1 sn bile beklemeden birisi karşıma çıkıyor. Bu süre diğer bankalarda 10 dk ya kadar çıkıyor. Zaten kazandığım bonuslar bu ücretten kat be kat fazla. Her türlü alışverişte en çok puan kazandıran banka da Garanti. En yakın rakibi worldcard a baktığımda kampanyalar dışında world ün verdiği puanlar bonus a göre havada civa. Ne kadar harcarsanız harcayın hiçbir şey birikmiyor. Bu durum axess ve maximumda da aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 28 Kasım 2012; 13:25:32 >

• quote:

arkadaslar konuyla alakasi yok ama yardimci olursaniz sevinirim garanti yillik kart ucretini kesin aliyor mu yoksa otomatik odeme talimatiyla falan kurtulabilir miyiz yillik kart ucretinden,bjk bonus almayi dusunuyorum

ben de garanti bonus ve garanti bonus amex kullanıyorum. 2 kartımdanda 3 yıldır yıllık kart ücreti çekiyorlar ama garanti haklı müşteri hattını ararsan ve itiraz edersen 10 tl eksiğine bonus yüklüyorlar. örneğin bu sene 70 tl çektiler 60 tl bonus yüklediler. tabi kartın 1 yıl açık kalmak şartıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Garanti kesinlikle iade etmiyor. Kartı kapatın blöfünü de yemezler. Anında kapatıyorlar. Kimileri sonra tekrar açmak için arıyorlar diyor ancak aramama ihtimalleri de var. Ben tüm bankalardan iade alıyorum ancak en yoğun Garanti kartımı kullanmama rağmen ücreti iptal ettiremiyorum. 2 senedir de iptal için artık uğraşmıyorum. Çünkü verdikleri hizmete karşılık bence bu tutarı hakediyorlar.

En basitinden müşteri hizmetlerini aradığımda 1 sn bile beklemeden birisi karşıma çıkıyor. Bu süre diğer bankalarda 10 dk ya kadar çıkıyor. Zaten kazandığım bonuslar bu ücretten kat be kat fazla. Her türlü alışverişte en çok puan kazandıran banka da Garanti. En yakın rakibi worldcard a baktığımda kampanyalar dışında world ün verdiği puanlar bonus a göre havada civa. Ne kadar harcarsanız harcayın hiçbir şey birikmiyor. Bu durum axess ve maximumda da aynı.

İmza.

(1 kez kart aidatı karşılığında 50 TL bonus almışlığım var.)

• Bonus ve Bonus Amex bende de var. Hiç kart ücreti ödemedim. Maaş müşterisi olunca çok da sevimli bi banka kendisi Geçenlerde 21 TL harcadım 1 TL verdi. Bugün Migrostan ortak postan 22 TL bilerek çektirdim. Kart tipi: Diğer diyor fakat dakikasına mesaj geldi. Tebrikler 10TL kazandınız diye
  • Daha önce yaptığım 250 liralık akaryakıt harcamasında 1 TL veren bonus bugün 80 liralık migros market harcamasına 40 TL bonus verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Ben de çok yoğun kullanıyorum düne kadar hep 1 TL verdi ama bugün de migrostan 40 TL bonus verdi arkadaşım,bu durum sizin tezinizi çürütecek ama durum bu...Bence Migrosta bir keramet var

• Harcama yapmayan müşteriye çok bonus vermesi bence biraz hurafe bir açılım olmuş.

5 gün önce Migros tan 30 TL lik alışveriş yaptım Money Visa kartımla. (Çok sık kullanırım limiti doludur)
    Nedendir bilinmez Migros ta slip değil fiş çıktığı için kampanya/puan bildirimi olmadı.

Bende vazgeçip Petrol Ofisinden 20 TL lik benzin aldım ertesi gün kampanya kaydım için. 1 TL bonus verdi.
    Dünde yine Petrol Ofisi'nden 21 TL lik yakıt aldım bu sefer slipte 20 TL bonus kazandınız mesajı çıktı
    Bugünde 21.75 TL lik yakıt+çikolata aldım 40 TL lik bonus kazandınız mesajı çıktı

Daha ne olsun. 45 TL kazanabilme sınırı olmasaydı anlaşılan 100 TL ye yakın bonus beni bekliyor olacaktı.

• şu ana kadar çeşitli yerlerden 6 kere bonus kullanarak harcama yaptım. 6 alışverişin 3 ünde 1 tl yazdı diğer 3ünde hiç bir şey yazmadı.
    aynı gün bir sempteki shellden 20 liralık yakıt aldım slipde bişi çıkmadı.
    sonra başka shellden aldım 1 tl kazandınız dedi. sonra 1 tl kazandınız diyen shellden başka gün bir daha yakıt aldım slipte bişi yazmadı.

bu slipte bişi yazmayanlar için ne yapacağız?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.