Şimdi Ara

pazar günü açık iddaa bayii? (ikramiye için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, pazar günü ikramiye alabileceğim açık bir bayii bulunur mu?
    edit: ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan9999 -- 11 Kasım 2012; 0:22:06 >

• iddaa bayileri pazar günleri de açık olur.
  • Ohooo sabırsızlanmış bile. Pazar günü İddaa Bayiilerinin kapalı olması kendi zararlarına sonuçta. Çoğu %95 açık alır.
    Ben bi kere denk geldim kapalı olduğuna oda bir yere gitmişti, sonrada geldi galiba
  • bütün maçlar pazar günü nerdeyse niye kapalı olsun hey Allahım
  • iddaa yı bile herkesin oynamaması lazım :)
  • Kazanmanın coşkusuyla açılan bir başlık :D varsa yarın için bankoları alalım...
    benim yarın ki banko maçım;
    470 Montpellier - Paris St Germain : 2
  • C.tesi - pazar kapalı olur mu?
  • Arkadas reklami icin acmis konuyu.
  • saçma saçma konuşma birader. ne reklamı. sabah sabah her büfe ikramiye vermiyor. kasasında para olan yer aradığım için forumdan yardım istedim. ki düşündüğüm gibi de oldu, 6 7 yer dolaştıktan sonra bi yer yandaki yerden borç alarak parayı verebildi. acele etmemin sebebi de vardı, halloldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

saçma saçma konuşma birader. ne reklamı. sabah sabah her büfe ikramiye vermiyor. kasasında para olan yer aradığım için forumdan yardım istedim. ki düşündüğüm gibi de oldu, 6 7 yer dolaştıktan sonra bi yer yandaki yerden borç alarak parayı verebildi. acele etmemin sebebi de vardı, halloldu.

Parayı verebilcek bayi demekle açık bayi varmı demek aynı şeymi senin aklınca?
  • ilk mesajı okuyup "...ikramiye alabileceğim açık bir bayii ..." sözcüklerinden para verebilecek bir bayii aradığımı anlamak çok mu zor senin için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

ilk mesajı okuyup "...ikramiye alabileceğim açık bir bayii ..." sözcüklerinden para verebilecek bir bayii aradığımı anlamak çok mu zor senin için?

Sende haklısın ya. Zaten sadece ben kendi söylediğim gibi anlamışım. Herkes senin söylediğin gibi anlamış.

Sende haklısın :)
  • güzel kardeşim, yazmak için yazma. önce bi ilk mesajı oku, başlığa da yazmışım ne için sorduğumu. yardımcı olacaksan yaz eyvallah, olmayacaksan gölge yapma. senin aklının hesabını da ben yapacak değilim ya. soru açık, net. te ellaam. pazar pazar ergen kafası hiç çekilmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.