Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok pahalı hocam kesinlikle kabul etmeyin.
  • Ereny96 E kullanıcısına yanıt
    zaten internette online işlemlerde 24 hız 75 kota artı telefon veya yalın internet 59.90 telefonla aradıklarında hep en az 5-10 lira yüksekten alt paketleri kitlemeye çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evropos

zaten internette online işlemlerde 24 hız 75 kota artı telefon veya yalın internet 59.90 telefonla aradıklarında hep en az 5-10 lira yüksekten alt paketleri kitlemeye çalışıyorlar.

Cok tesekkur ediyorum onerebileceginiz baska bir paket veya farkli bir firma var midir? Vodafone turkcell gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ereny96

quote:

Cok tesekkur ediyorum onerebileceginiz baska bir paket veya farkli bir firma var midir? Vodafone turkcell gibi

bizde araştırdık baktık adsl vdsl de türkcell ttnetin altına bilerek inmiyor rakip olmamak için bir Turknet var uygun oda taahütsüz olduğu için ödemeyi 1 gün geçiktir 24 tl açma kapamayı kitliyor anında onlarda öyle bulmuş yolunu günlük gecikme faizi değil yani gerisi hep ttnetin çoğunlukla üstünde fiber hariç en uygun uydunet kablotv oda varsa merkezi eski zengin semtler hariç yok taahüt yoks veya bitince imzalı kapatma verip kapatıcam deyince ttnet özel teklifler sunuyor çoğunlukla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evropos -- 11 Eylül 2016; 13:34:55 >

• aradım taradım daha iyisini bulamadım. birazdan arayıp 24mbit 75 gb akk 60 TL'ye kabul edeceğim mecbur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keremali69

17 eylülde ttnet internet aboneliğimin taahhütü doluyordu.1 aydır araştırıyorum.Doğru düzgün teklif alamamıştım.Bugün yeni bir kampanya başlamış.50 gb adil kotalı 16 mb hız ile 9 ay taahhütsüz 44 tl bir seçenek oluşmuş.Yetkili şu an fiyatlar yükseldi.Size seçim için zaman kazandırır dedi.Kabul ettim.Eğer ilginizi çekerse bunu özellikle isteyin.Her yetkili konuyu bilmiyor.Ev telefonunu da TTNet e taşımıştım.Onun içinde ayda 10 tl veriyorum.Her yöne 250 dakika hakkı var.(Kampanya adı ULTRANET LİMİTSİZ(50 GB)(ADSL)9 AY İNDİRİM TAAHHÜTSÜZ İKNA diye geçiyor.)

siz mi aradınız yoksa onlar mı sizi aradı bizimde 1 hafta içinde taahhüt bitiyor bizde bakıyoruz başka firma ve kampanya benzer durumdayız yani

Ben Telekom bölge müdürlüğüne gittim.Çok bilgili bir memurla karşılaştım.Bir süre kullanımımı inceledi.En doğru teklifi verdi.Çok tarife var.Bunlardan en uygunu bu dedi.Fiyatlar o zamana kadar normale girer,iyi bir seçim yaparsınız dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KayzerSozze

aradım taradım daha iyisini bulamadım. birazdan arayıp 24mbit 75 gb akk 60 TL'ye kabul edeceğim mecbur.

Turknet hariç yok gibi bundan iyisi ama 2 yıl taahhüt vereceksiniz modemi unutmayın 2 yıl kullanırsan ücretsiz geliyor 10 tl çarpı 24 ay önce biterse ve ttnetten ayrılırsan kalan ay çarpı 10 yapıyorlar
  • quote:

quote:

quote:

17 eylülde ttnet internet aboneliğimin taahhütü doluyordu.1 aydır araştırıyorum.Doğru düzgün teklif alamamıştım.Bugün yeni bir kampanya başlamış.50 gb adil kotalı 16 mb hız ile 9 ay taahhütsüz 44 tl bir seçenek oluşmuş.Yetkili şu an fiyatlar yükseldi.Size seçim için zaman kazandırır dedi.Kabul ettim.Eğer ilginizi çekerse bunu özellikle isteyin.Her yetkili konuyu bilmiyor.Ev telefonunu da TTNet e taşımıştım.Onun içinde ayda 10 tl veriyorum.Her yöne 250 dakika hakkı var.(Kampanya adı ULTRANET LİMİTSİZ(50 GB)(ADSL)9 AY İNDİRİM TAAHHÜTSÜZ İKNA diye geçiyor.)

siz mi aradınız yoksa onlar mı sizi aradı bizimde 1 hafta içinde taahhüt bitiyor bizde bakıyoruz başka firma ve kampanya benzer durumdayız yani

Ben Telekom bölge müdürlüğüne gittim.Çok bilgili bir memurla karşılaştım.Bir süre kullanımımı inceledi.En doğru teklifi verdi.Çok tarife var.Bunlardan en uygunu bu dedi.Fiyatlar o zamana kadar normale girer,iyi bir seçim yaparsınız dedi.

Bizde gittik ama bize bizi keklemeye çalışan işim bitse de gitse havasında olan memur geldi sanki millet aptal telefon dahil 60 olan pakete telefonsuz 55 alo konuş veya yalın paket dahil 65, 70 olana 75 dedi ekranında o yazıyormuş yani sallamadılar 2 sene öncede taahhüt yenilemede bedava modem yok dediler 2 senelik herkes modem almış bizde parayla vs yani araştırmazsan hiç ses çıkarmayıp kitliyorlar bizde bu durumda 2-3 gün sonra kapatıcaz ofiste var nasılsa 3 ay sonra da telin taahkütü bitiyor yoksa başka yere Turknete vs zıplardık olsun sabredecez kapatınca yüzde 50 indirimli taahütsüz vs size benzer olursa idare ederiz bir kaç zaman daha

• Max alabildiğimiz hıza nereden bakıyoruz acaba ?

Ek olarak tel+ tivibu +50gb akk 16mbit nete 60 lira veriyoruz ama önümüzdeki ay dolacak. İlla tivibu olmak zorunda değil, ne önerirsiniz ? Bizde fiber yok, adsl var sadece muhtemelen. Max hızı ondan sordum vdsl alabilir miyim diye öğrenmek için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KayzerSozze

aradım taradım daha iyisini bulamadım. birazdan arayıp 24mbit 75 gb akk 60 TL'ye kabul edeceğim mecbur.

Turknet hariç yok gibi bundan iyisi ama 2 yıl taahhüt vereceksiniz modemi unutmayın 2 yıl kullanırsan ücretsiz geliyor 10 tl çarpı 24 ay önce biterse ve ttnetten ayrılırsan kalan ay çarpı 10 yapıyorlar

evet modemi de istedim ama bayram tatili olduğu için gelmesi uzun sürer dediler. o arada da sıkıntı yaşayabilirmişim benim modem adsl modem olduğu için 1 hafta bekleyeceğim mecbur.
  • KayzerSozze kullanıcısına yanıt
    Kar kardır modem 4 gün falan sürüyor anca bayram sonrası gelir adsl modemle vdsl sıkıntı nasılsa 2 yıl kulanıcan 2 yılda modem sürdüğü için modem bedava gelir bize 2 yıl önce mevcut müşterilere vermiyolar demişlerdi isteyen sıkıştıran veya memuruna denk gelen herkes aldı nasılsa 2 sene taahhüt var para garantsi modemleri de yenilemek laızm vdsl ye geçenler kesin alıyorda adsl olanlarda almış
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Valla hepsine veriyorlar vdsl ye geçenlere özellikle istemesini bilen adsl olanlarda almış 2 yıl taahüt veriyorsun garanti para modem 4 gün falan sürüyor telefondan istiyorsun şuan bayilerde yokmuş müdürrlüklerde var taahütün açtığın gün anında telefondan iste ara konuş aynı anda bitsin bitiği zaman sakat olmasın 444 1 444 ara nasılsa 2 yıl kulanıcan 2 yılda modem sürdüğü için modem bedava gelir
  • EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    internette online işlemlerde 24 hız 75 kota artı telefon veya yalın internet 59.90 şuan en uygunu bu kapatmama ikna kampanyaları hariçhttps://siparis.vodafone.net.tr/Query/FiberAvailable buradan maks hıza bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Hocam bu modem olayı nedir? Bende zaman kazanayım diye yazlık internet yapmıştım bitti sayılır. 24mbit 75gb pakete geçicez mecbur. Buna telefondan arayınca modem de veriyorlar mı yoksa müdürlüğe mi gitmek gerekiyor? Birde yeni başvurlara veriyorlar mı? Eski müşteri mi olmak gerek?

modem kampanyası ayrı bir kampanya ama vdsl'e geçince otomatik olarak birleştiriyorlar.
  • 4 güne taahhütüm bitiyor ikna kampanyası için illa müdürlüğe mi gitmem gerekiyor ?
  • KayzerSozze kullanıcısına yanıt
    Sabit teliniz var ise bende aynı koşullarda sabit telefona 250 dk bedava da vermişti 61 tlye

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockbarist

Sabit teliniz var ise bende aynı koşullarda sabit telefona 250 dk bedava da vermişti 61 tlye

teşekkür ederim arayınca bir sorarım.
  • quote:

Benim de taahhutum 20 Eylül'de bitiyor. su an bana ciftetelli kampanyası uygun gibi duruyor. Yalın ücreti dahil hipernet adsl 24 mb 75 gb akk 60 TL (24 ay taahhutlu) - yalnız onumuzdeki yaza evden tasınma planımız oldugundan size verilen paket cok cazip geldi. MH'ni arayıp direk bunu isteme şansım var mıdır ?

http://www.speedtest.net/result/5633255954.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zizou20 -- 15 Eylül 2016; 15:09:55 >

• 21 Ekim'de taahhüdü dolan hattım için bugün arandım. Kullanmakta olduğum tarife ULTRALIMITSIZ 16 mbit 50 gb akn. Şu anda telefon ile birlikte 57 TL ödüyorum. Vdsl modem hediyesi ve 2 yıl taahhüt ile 49+tel (55 olacakmış) önerisi geldi. Daha iyisini bulabilir miyim? Yoksa arayıp kabul edeyim mi?

Not: fibernerede ve vodafone sayfasından sorguladığımda bilgiler doğruysa HALA sadece Adsl alabiliyorum. 😞

• schero kullanıcısına yanıt
    daha iyisi biraz zor gözüküyor. anca gidip ıslak imzalı iptal talebi verirsiniz belki.
  • 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.