Şimdi Ara

Euro Truck Simulatör 2 - Kasma Sorunu ÇÖZÜLDÜ . (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
180.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Far sorununa çözüm oluyor mu bu ?.

Onun çözümüne yardımcı olması gerekmez . Zaten o sorun çözüldü .
  • Oyunda gece olunca farlar yüzünden fps ciddi oranda düşüyor. Game booster yükledim iyileşme olduğunu gördüm.
    Fps olarak ortalama;
    En yüksek ayarlarda gündüz 20 fps den 24 fps ye, gece(farlar yanaken) 12 fps den 16 fps ye
    yüksek ayarlarda gündüz 30 fps den 40 fps ye, gece(farlar yanaken) 20 fps den 30 fps ye
    orta ayarlarda ayarlarda gündüz 40 fps den 50 fps ye, gece(farlar yanaken) 30 fps den 40 fps ye yükseldi.

oyunu acer aspire 5740g laptopta oynuyorum. ati hd 5650 1gb ekran kartı.
  • Oyun simdilik iyi ama ilerde cok rahatsiz olursam denerim. Bence bu konuyu ust konu yapalim[sm=

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP UP UP .

Başkalarına Yardım amaçlı Konunun üstte kalmasının yararlı olacağını Düşündüm .
  • Orijinalden alıntı: Anro

Merhaba Ets 2 Hayırlı Uğurlu Olsun Herkeze. Ama Bir Sorun Var Buda çoğu Sistemde Kasması. Resimli Anlatım Yapcam.

Gerekli Programlar:

Game Booster 3
    Euro Truck Simulator 2

Dostum anlattıklarını yaptım gerçekten işe yaradı daha önce düşükte hafif kasma var şuan yüksekte hafif kasma var, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlobaLife -- 16 Aralık 2012; 21:42:59 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 11 Mayıs 2015; 3:20:17 >
  • Arkadaşlar program bazılarında işe yaramış bazılarında ise yaramamış. Şimdi bu programın neye yaradığını bilerek kullanın. Bu program arkaplanda çalışan gereksiz programları, işlemleri kapatır. İşe yarayanların arkaplanda gereksiz programı çoktur ve bu oyunda yavaşlığa sebep oluyordur. Yaramayanların ise normaldir. Ondan işe yaramıyordur. Ekran kartı oyunu düşük ayarlarda oynatmaya yetenler yüksek ayarlarda oynayamaz. Çünkü her türlü iyi bir ekran kartı gereklidir. Bu programda ekran kartını arttırmadığına göre ya da ekran kartına overclock yapmadığına göre bir işinize yaramaz. Eğer ki işlemci ve ekran kartı yeterli seviyede ama oyundan istediğiniz performansı alamadıysanız muhtemelen sorun arkaplanda çalışan gereksiz programlardır. O zaman bu programı kesinlikle kullanın.
  • vallahi kardesim sağolasın öyle bir işime yaradı ki sorma
  • araç almak için galeriye gitmek istediğim zaman hata veriyor ve oyun kapanıyor ne yapmam lazım arkadaşlar
  • BEnimde kasıyor sistem

İşlemci İntel Core2 duo cpu e4500 @2.20GHz
    Anakart Asus P5KPL-VM
    Bios Ami SÜRÜMÜ 1003
    Görüntü birimi nVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS
    Hard Disk Samsung hd160JJ 160gb
    Ram 1GB DDR2 PC6400 800MHz
  • Ben denedim daha az kasıyor bir önceki mesajımdan sistemime bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 16 Mayıs 2013; 19:21:51 >
  • oyunu dün steam den demo olarak indirdim. denemeden almak istemiyorum.

i7 2.4 işlemci (tubo 3.4)
    8gb ram 1600mhz
    2gb GT650M ekran kartı

olan sistemimde full grafik yaptım, (herşey en yüksekte, %400 falan seçtim hep)

öyle bir kasıyor ki aman tanrım.

yamayla falan çözemediler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inci birinci

araç almak için galeriye gitmek istediğim zaman hata veriyor ve oyun kapanıyor ne yapmam lazım arkadaşlar

Aynen bendede öyle olmaya başladı ne yapcam bilemedim.
  • bendede samsung np350v5c-s0jtr model bir laptop var.

3. nesil Intel® Core™ i5-3230M 2.6 GHz Turbo Boost ile 3.2 GHz'ye 3 MB
    15.6
    HD
    1366x768
    2 GB - Paylaşımsız AMD Radeon HD 7670M
    6GB 1600 MHZ DDR3
    750 GB 7200 RPM
    2 USB 2.0 + 2 USB 3.0
    Windows 8 64bit

çoğu oyunda kasmalar oluyor. bu oyundada kasma oluyor. Görüntü ayarlarını ne kadar düşürsemde kasıyor. Öyle böyle değil yani. Mesela Farcry 3 ü en yüksek görüntüde oynarken ets2 de ayarları düşüre düşüre oynuyorum oda bi zaman sonra kasıyo zaten. Sorun Amd mi acaba ?
  • merhaba arkadaşlar bende de aynı sorunlar oluyor ama çözemiyorum

sistem:windows 7 64 bit
    intel pentium Dual CPU E2160@1.80 ghz 1,5 gb ram . radeon x1550 series ekran kartı

lütfen yardım edin
  • oyun sanırım şuan herkesde kasıyor. Geçmiş sürümlerde tabletimde İntel hd4000 kartla oynuyordum, şuan gt740m yemiyor sorun bence oyunda. Rig n Roll hd4000 (hariciyi görmedi) en yüksek ayarlarda çok rahat oynatıyor. oyunda hasar modellemesi bile var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

oyun sanırım şuan herkesde kasıyor. Geçmiş sürümlerde tabletimde İntel hd4000 kartla oynuyordum, şuan gt740m yemiyor sorun bence oyunda. Rig n Roll hd4000 (hariciyi görmedi) en yüksek ayarlarda çok rahat oynatıyor. oyunda hasar modellemesi bile var.

Su anda son surumde hd 4000 ile bazi ayaralar dusukte bazi ayarlar ortada oynuyorum

• amd a10 4600m apu ve 7660g+7670m dual graphics ile mediumda 10 fps alıyorum.oyunu oynamaktan sıkıldım artık bu sorun yüzünden.yok mu bunun bir çaresi bilgisayarım mı berbat ?
  • arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama benim problemim daha değişik. görüntü çok bulanık, yazılar okunmuyor bile

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.