Şimdi Ara

Neden Siyah? Neden Beyaz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tercihiniz beyaz olursa çizilme olaylarında daha şanslı olursunuz. 4 kullandım siyah ve çizikler anında belli oluyordu. 4S beyaz aldım süper. Ayrıca iP5 siyah çizilme olayı da cabası çok canınızı sıkabilir. Beyazdan vazgeçmeyin derim
  • öncelikle beyaz da siyah da güzel beyaz ekran açıkken vede arkadan çok güzel gözüküyo.. beyazı bozan ise ekran kapalıyken iphone 4 serisindeki alt ve üst alandaki aşırı boşluk oysa ki önden beyaz s3 kusursuz gözüküyo bu eksiklik beyaz iphona ekran kapalıyken oyuncak hissi veriyo.

Neden Siyah? Neden Beyaz?

oysaki siyah da bir bütünlük var ekran kapalı iken de kusursuz gözüküyo ..yani beyaz bir telin önden her şekilde iyi gözükmesi için lg optimus 4x s2 s3 gibi alt üst boşlukların iyice daralması gerekmekte bence.bunlar haricinde seçim sizin.bence 4 serisinde siyah iphone .ama iphone 5 te her 2side seçilebilir.

Neden Siyah? Neden Beyaz?

• Abimden siyah istememe ragmen beyaz almis

Att full paid beyaz 16'yi faturasi ile birlikte olmak kaydiyla yine att full paid siyah 16 kapali jelatinli kutu ile degistirebilirim belki, beyaz almak isteyip de stok durumundan dolayi siyah alan varsa.

Ne yapsam bilemedim

Saolsun almis oldugu icin son derece memnunum.
    Ancak aklimda istedigim siyah diye kurmustum. O yuzden biraz degisik oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 28 Ekim 2012; 16:41:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben alacagim sirada beyaz bulamadigim icin ve bende beklemeyi sevmedigimden siyah

• Çok zor bir soru. İlk kez iPhone alacağım 5'in Turkcell'e gelmesini bekliyorum. iPad 3 alırken hiç düşünmeden beyaz almıştım ve çok memnunum iyi ki beyaz almışım diyorum. Fakat iPhone 5'te durumlar farklı. Siyah çok şık ve ağır duruyor. Beyaz da güzel ama siyahın ağırlığı farklı. Ama siyahın çok kolay çizilmesi kafamı çok kurcalıyor iPhone 5'te. Sırf kulaklık beyaz olduğu için ve telefonumu kılıfsız kullanmak istediğim için beyaz alacağım sanırım. Ah siyahı bu kadar kolay çizilen malzemeden yapmamış olsalardı kesinlikle hiç tereddütsüz siyah derdim. Maalesef mevcut şartlar altında beyaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu soruyu gordukce cinlerim tepeme cikiyor

• Siyahın karizması hiçbir renkte yoktur.
  • Sırf garantisi iyi olsun diye siyah almak zorunda kaldım beyaz yoktu, içimde kaldı

Ayrıca ne var ki bu konuda? İnsanlar fikirlerini söylüyorlar işte, tabi zevk meselesi zaten kimsenin tartıştığı falan da yok yani. Sakin olun

• Normalde siyah istiyordum ama beyaz denk geldi ve hiç pişman değilim. Özellikle arka kısmı müthiş, telefonun ince oluşu ön tarafında da bir ekran bütünlemesi oluşturmuş.
    4S siyah kullanmıştım, beyaz ne çizik belli ediyor ne de parmak izi; ikide bir silmek gerekmiyor.
  • Ozellikle beyaz almistim iphone'u bir hafta sonra siyahiyla degistirmek istedim.

Beyaza kilif bulmak mesele, kenarlari kir toplayinca cok belli oluyor. Film izlerken dikkat dagitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neoorog

Ozellikle beyaz almistim iphone'u bir hafta sonra siyahiyla degistirmek istedim.

Beyaza kilif bulmak mesele, kenarlari kir toplayinca cok belli oluyor. Film izlerken dikkat dagitiyor.

Tamamen aklımdakileri yazmışsın.

Beyaza uygun duvar kağıdı bile (bana göre) zor bulunuyor. Koyuyorum kilit ekranına falan yakışmıyor. Kılıf zaten dert. Sanki önce siyah üzerinden yapıyorlae ondan sonra beyaza yapıyorlar (özenmeden).

• quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Bu soruyu gordukce cinlerim tepeme cikiyor

Başina ne geldi anlat dinliyoz

• Sirayla Bi siyah bi beyaz alinmali bence. İkiside cok hos duruyor. 3GS'im siyahti 4S'i beyaz alacagim

• tercihimi beyazdan yana kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Bu soruyu gordukce cinlerim tepeme cikiyor

Başina ne geldi anlat dinliyoz

Hemen anlatayim

Forumda ve google da yuzlerce ayni konudan gormem

Ana konu olarak anketli halinin bile acilip defalarca cevaplanmasi ek olarak renk tercihi zevke kalmis bir durum biri beyaz biri siyah vs

Tekrardan ayni konuyu gorunce ne bileyim sinir oldum.He tabiki sanane girme konuya diyebilirsiniz ama halikaten renk secenegi cok sacma degil mi?

Galaxy alicam hangi renk diye veya samsung alicam hangi renk diye bir konu gormedim daha iphone a ozel bir soru sanirsam bu.Sebebini anlamadigim bir sey.goze hangisi hos gelirse onu alirsin olay kapanir.Cizik muhabetini dusunurseniz eger beyaz cizik daha az gozukur.

• 4 ve 4s te beyaz güzel ama 5. nesilde siyah diyorum
  • iphone 5 siyahı gördüm tek kelime ile bayıldım full siyahlık daha da karizma olmuş fiyatları 2000 altına ne ara düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

iphone 5 siyahı gördüm tek kelime ile bayıldım full siyahlık daha da karizma olmuş fiyatları 2000 altına ne ara düşer

Baya sonra düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenWind

quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

iphone 5 siyahı gördüm tek kelime ile bayıldım full siyahlık daha da karizma olmuş fiyatları 2000 altına ne ara düşer

Baya sonra düşer.

Seneye bugun falan ozaman

• neden mi siyah cok asil ve agirligi var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.