Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: postacik

quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu
    Hocam bahsettigim sesi telefon menusu uzerinde ayari yok sadece cagri esnasinda ses + yada - ile artirip azaltabiliyoruz

Bazen başka uygulamalar içinde +/- tuşlarına basmak telefon ahize sesini azaltıp, artırabiliyor.

Doğru bir test yapabilmek için yatmadan önce birini arayın, ses ayarı yapın ve sabah tekrar kontrol edin.

Son ses ayarını yaptıktan sonra +/- tuşları ile oynamadığınıza emin olun.

Hocam dediklerinizi bi uygulayip deneyecegim degerli fikurleriniz ve paylasimdan kacmadiginiz icin ne kadar tesk etsek eksik kalir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Resmi sürüm hala çıkmadı ama, çıkınca yükleyecek arkadaşlar için bir hatırlatma yapayım.

KDZ'yi PC Suite Version Hacker ile yükleyecekseniz, işleme başlamadan önce şarjınızı mutlaka %100 yapın.

Ben 10F'ye şarj %60'lardayken geçmiştim. İlk 3-4 gün şarjım hızlı tükendi, sonra toparladı.

10H'den 20A'ya %100 şarjla geçtim, şarjla ilgili bir problem yaşamadım.

Şarj %100'de iken yapılan güncellemenin, yeni sürümün kalibrasyon hatası yapmasını engellediğini düşünüyorum.

Not: Bu hipotezimin doğruluğunu destekleyecek kendi tecrübem dışında başka bir kanıtım yoktur lakin LG PC Suite de güncelleme öncesi şarjı %100 yapmanız konusunda uyarıyor diye hatırlıyorum.

Evet galiba kalibrasyon gibi birşey yapıyor. ben %50 şarjda update yaptım ve ilk hafta delirdi resmen.

• arkadaşlar şu jb gelsinde ilk syfaya bi el atalım, s3ün anakonusu cok fena yaw adam yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

arkadaşlar şu jb gelsinde ilk syfaya bi el atalım, s3ün anakonusu cok fena yaw adam yapmış

Konuyu başlatan arkadaşımız sanıyorum artık ilgilenemiyor.

Bu işlerden anlayan bir gönüllü yeni bir konu başlatsın, baştan 2-3 mesajı da rezerve etsin.

Yazmaya oradan devam edelim.
  • quote:

quote:

arkadaşlar şu jb gelsinde ilk syfaya bi el atalım, s3ün anakonusu cok fena yaw adam yapmış

Bu işlerden anlayan bir gönüllü yeni bir konu başlatsın, baştan 2-3 mesajı da rezerve etsin.

+1. Aynı fikirdeyim ilk sayfanın düzenlemesi lazım

• quote:

quote:

biri hazırlasa ana syfayı konubaşlatan arkadaşa gondersede uygun olur aslında, senin pcsuit hacker uygulaman falan aralarda kaynadı hep, bircok kişinin işini gormesne ragmen bi cok kisinin de haberi yoktur ,forum içinde kayboldugu için

• quote:

quote:

Postacık oylama yaptık seni seçtik istersen sen aç ne tür yrdım istersen ben yaparım elimden geleni.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

quote:

Postacık oylama yaptık seni seçtik istersen sen aç ne tür yrdım istersen ben yaparım elimden geleni.

Özür dilerim, ben boş kaldıkça yazmaya çalışıyorum; bu tür bir yükün altına giremem.

Ayrıca yazacak olsaydım tazetaze.com isimli blog'umda bir başlık altına yazardım, daha kalıcı olurdu.

Burada herşey sabun köpüğü gibi çünkü herkes sadece son sayfayı okuyor.

• quote:

quote:

quote:

erken seçime gittik

bendende 1oy

• birde arkadslar yeni konuyu ceptelfonu ve aksesuar bolumune acmıyalım, android telefonlar bolumune acalm, daha cok kişiye hitap ederiz o şekilde

• quote:

quote:

quote:

quote:

Özür dilerim, ben boş kaldıkça yazmaya çalışıyorum; bu tür bir yükün altına giremem.

Ayrıca yazacak olsaydım tazetaze.com isimli blog'umda bir başlık altına yazardım, daha kalıcı olurdu.

Burada herşey sabun köpüğü gibi çünkü herkes sadece son sayfayı okuyor.

Zaten hepimiz boş kaldıkça yazıyoruz konu sahibi uzun süredir ortalarda yok istersen kendi bloğuna yaz orayada geliriz ama sadece bilenler gelir diğerleri faydalanamaz buraya açmak daha mantıklı ve bu işi sizin yapmanız konusunda ısrarcıyız

• quote:

birde arkadslar yeni konuyu ceptelfonu ve aksesuar bolumune acmıyalım, android telefonlar bolumune acalm, daha cok kişiye hitap ederiz o şekilde

Haklısın

• Sayın potascık blog gayet güzelmiş emeğinize sağlık bu arada lg pc suite hacker programıda var programlar bölümünde program soran olursa baksın derim. saygılar
  • quote:

quote:

birde arkadslar yeni konuyu ceptelfonu ve aksesuar bolumune acmıyalım, android telefonlar bolumune acalm, daha cok kişiye hitap ederiz o şekilde

Haklısın

ideos x5 ime yaptıgım romları android telefonlar bolumune yapıp ,yaklasık romumu 500 kisiyi aşkın download sayısı oluyordu cok kullanılan telefon olmamasına ragmen , tabi xda nın da bu işte payı var

• Takıyorum haa kabloyu. Takim mi?

Bakın arkadaşlar Jelibon çıktı da benden gizliyorsanız bozuşuruz Çetem aşağıda,Bayağı da kalabalığız haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROSSHAIR -- 26 Mart 2013; 14:33:34 >

• Ben önemli gördüğüm konuları imzama ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: xcage2

selamlar arkadaşlar 3.defa soruyorum biri lütfen cevap versin ekranı uyandırmak için en üstteki tuş dışında herhangi bir yol varmı yoksa sadece bu tuşumu kullanmak zorundayız ki eğer böle ise uzun süre dayanmayacak gibi bir his veriyor bu tuş

Bu konu ile ilgili daha önce cevaplar verildi.

bende bulamadım

Neyi bulamadığınızı ve kimi dövdüğünüzü anlamadım.

Eğer ekranı uyandırma yöntemlerinden bahsediyorsanız elbetteki tek yolunuz power tuşudur. Başka bir uyandırma tuşumuz bulunmadığı için başka bir yol da yok. Fiziksel home tuşumuz yok ki home ile uyandıralım.

Ayrıca eğer kapaklı bir kılıf kullanırsanız onlarca kere yazdığım mesajlarım vardı. O mesajlara bakabilirsiniz.
    Link çok uzun olduğundan, forum düzenini bozmamak adına code olarak girdim. Aşağıdaki code bölümündekileri işaretleyip kopyalayıp, yeni bir browser sekmesine yapıştırarak mesajları görebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=smart+cover&m=66724328&criteria=AND&forumid=445&timeframe=%253E&timefilter=0&author=&topicreply=both&message=both&language=single&top=1000&minrank=0&submitbutton=%2BTamam%2B 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 26 Mart 2013; 14:41:25 >

• quote:

quote:

quote:

Haklısın

ideos x5 ime yaptıgım romları android telefonlar bolumune yapıp ,yaklasık romumu 500 kisiyi aşkın download sayısı oluyordu cok kullanılan telefon olmamasına ragmen , tabi xda nın da bu işte payı var

Bende kullandım ideox x5 1.5 sene ondada hacı yolu bekler gibi rom beklerdik bizim kader yine değişmedi güncelleme konusunda bilinen en sağlam 2 firmayla çalışmışız LG ve Huawei

• quote:

Resmi sürüm hala çıkmadı ama, çıkınca yükleyecek arkadaşlar için bir hatırlatma yapayım.

KDZ'yi PC Suite Version Hacker ile yükleyecekseniz, işleme başlamadan önce şarjınızı mutlaka %100 yapın.

Ben 10F'ye şarj %60'lardayken geçmiştim. İlk 3-4 gün şarjım hızlı tükendi, sonra toparladı.

10H'den 20A'ya %100 şarjla geçtim, şarjla ilgili bir problem yaşamadım.

Şarj %100'de iken yapılan güncellemenin, yeni sürümün kalibrasyon hatası yapmasını engellediğini düşünüyorum.

Not: Bu hipotezimin doğruluğunu destekleyecek kendi tecrübem dışında başka bir kanıtım yoktur lakin LG PC Suite de güncelleme öncesi şarjı %100 yapmanız konusunda uyarıyor diye hatırlıyorum.

Güncellemelerin wipe işlemleriyle birlikte yapılmasının sayısız yararları haricinde, sizin de belirttiğiniz gibi şarjının da %100 olmasının pil ömrü açısından yararları vardır. Kanıt olarak 2,5 seneyi gösterebilirim. Bu yüzden, ben her zaman şarj %100 iken ve wipe işlemlerini yaptıktan sonra güncelleme yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: xcage2

selamlar arkadaşlar 3.defa soruyorum biri lütfen cevap versin ekranı uyandırmak için en üstteki tuş dışında herhangi bir yol varmı yoksa sadece bu tuşumu kullanmak zorundayız ki eğer böle ise uzun süre dayanmayacak gibi bir his veriyor bu tuş

Bu konu ile ilgili daha önce cevaplar verildi.

bende bulamadım

normalde telefonu root yapıp daha sonra sistem ayarlarını değiştirip yapabiliyorsunuz daha önceki telefonum atrix te bu şekilde kullananlar vardı ama ben hiç kullanmadım .

şöyle bişey yapabilirsiniz . markette lock screen widget diye arattırın bir sürü widget çıkacaktır onları kullanabilirsiniz. Telefonu uyandırmak için değil ama en azından ekranı kapatmak için tuşu kullanmamış olursunuz tuşun ömrü direk olarak uzamış olur

Ses tuşunu denedinmi

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.