Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altaymobil

merhaba arkadaşlar dayım amerikaya gidiyor ve orada herşey ucuz olduğu için galaxy note 10.1 alacağım.
    Model olarak en iyisi hangisi?
    3g siz varmı? çünkü pasaport kaydına dayım kendine yapıyor

Hocam en iyisi diye bişey yok wifili veya 3Gli diye ayrım var ama özellik olarak aynı zaten. Dolayısıyla wifili olan modelini aldırabilirsiniz ancak fiyat olarak bildiğim kadarıyla 499$'a geliyor ve fiyat bana göre yüksek. Bu tableti yurt dışından alacaksanız 750-800 arası birşeye bulursanız avantajlı olur diye düşünüyorum. Ben en uygun fiyat olarak isviçrede gördüm şimdiye kadar.
  • quote:

merhaba arkadaşlar dayım amerikaya gidiyor ve orada herşey ucuz olduğu için galaxy note 10.1 alacağım.

öncelikte tablet alırken ihtiyaçlarını belirlemelisin ona göre tercih yapmalısın ben bu tableti alırken spen olması 4 cekirdekli işlemci ve 2 gb ram olması ve 3g olması beni cezbetti ki speni benim için 1 numaralı öncelikti almanyada arkadaşım vardı ucuza getirebileceğini söylemişti ama türkiyeye gemesi ilkbaharı bulacağı için türkiyeden teknosadan garantili aldım n8005 4.1.2 jb rom kurdum kullanıyorum kararını verdiysen bu tableti alacaksan n8000 oanını alırsın amerikadan zaten n8005 modeli türkiyey özel bir model yazılımla görüşme fonksiyonu iptal edilmiş versiyonu türkiyedeki gsm vergilerinden dolayı birde bu tabletin n8010 versiyonu var o versiyonda 3g yok ama tavsiyem almışken 3 g'li versiyonunu almandır büyük kolaylık oluyor zaten n8000 modelini alırsan kies üzerinden hiç root ve stok romla uğraşmadan güncellemeleri türkiye modelelrinden önce alırsın zaten suan almanya için 4.1.2 jb güncellemesi mevcut

tabi birde bu tableti almayıp başka cihazlarada yönelebilirsin spen senin için önemli değilse asus transformers pad modelleri senin için iyi bir alternatif olabilir klavye dock ile notebook gibi kullanabiliyorsun ve pil ömrünü uzatmışta oluyorsun bir diyer secenekte nexus 10 olabilir onunda enbüyük artısı 2 yıl android güncelleme garantisi ki bu bence büyük artı çünki diyer firmaların android güncellemesi sunacağına garanti veremezsin örnek vericek olursak lg nin telefon modellieri yada htc'nin yakın donanım özelliklerine sahip modelleriin çoğuna güncelleme gelmezken bazı modellerine gelmesi gibi

iphone'u secenekler arasına koymuyorum çünkü arttırılabilir hafızası yok ama ucuza amerikadan alınınca tercihte edilebilir sonuç olarak ihtiyaçlarını iyi belirlemelisin ve ona göre seçim yapmalısın ben bu tablette s pen olmasaydı alırmıydım almazdım asus yada galaxy nexus modeline yönelirdim birde tablet suan açil oolarak sana lazım değilse biraz daha beklemelisin yeni mobil işlemciler cıkıcak tegra 4 qualcom 800 Exynos 5 octa gibi benim tablet ihtiyacım acil olmasaydı beklerdim ama telefon alırken aciliyeti olmadığı için beklemede kalmayı tercih ediyorum ki yeni işlemcili modeller 2013 yılının ilk çeğreyinde en geç 2. ceğreyinde piyasada olucak ve tablet yada telefon alırken aciliyet sözkonusu değilse beklemek en mantıklısı diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: _Athelas_

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Orijinalden alıntı: kayl

quote:

Orijinalden alıntı: arce0706

quote:

Orijinalden alıntı: schneider1005041

slm arkadaşlar. Türkiye ithalatçı garantili n8000 almıştım 1 ay kullandım ota üzerinden kontrolümde bir güncelleme yoktu. üzerinde 4.0.4 sürüm vardı. dün güncelleme olmamasına rağmen kiese bağladım ve güncelleme mevcut dedi. yükledim. şu anda cihaz resmi 4.1.2 jelly bean de. ve bu sürüm inanılmaz iyi yapmış aleti. herkesin bilgisi olsun

Sanırım mevzusu gecti ama, ben de 8005 var, bunu nasıl 8000 modeline dönüştüreblrim? Garanti bozulurmu

Evet dostum garanti dışı kalır.

iki arkadaşında yanlış bildiği konuları düzeltmek isterim öncelikle schneider1005041'e cevap vereyim türkiyede resmi italatcı firma kanalıyla gelen galaxy note 10.1 tabletler n8005 kodlu ama paralel italat olarak n8000 almış olabilirsiniz ki buda samsungun türkiye garantisi dışında kaldığın gösterir ama istanbul bilişim gibi firmalar kendi garantilerini verip paralel italat ürünleri garantili satmakta sizin cihazda öyle olabilir yok ben italatcı firmanın getirdiği türkiye garantili n8000 cihaz aldım diye idda ederseniz garanti belgesini faturayı ve cihazın bilgilerindeki android sürümünü görmek isterim paylaşırsanız sevinirim şayet dediğiniz gibiyse nereden aldığınızı söylerseniz bundan sonra galaxy note 10.1 alacak tanıdıklarımı oraya yönlendireyim

arce0706 cihazı rootlayıp custom rom atarsanız sorun olmaz ben öyle kullanıyorum ve suan jb 4.1.2 yüklü samsungun almanyada dağıttığı jb 4.1.2 ile birebir aynı resmi jb 4.1.2 tanıtım videosundaki özellikler birebir aynı ayrıca cihazın rootunu kaldırıp eski orjinal n8005 sürümüne dönerseniz sorun olmuyor garantide android li telefonlarını rootlayıp custom rom yükleyen arkadaşlarım cihazı garantiye vermeden önce rootu kaldırıp eski orjinal roma döndüklerinde garantide sıkıntı yaşamadılar ayrıca bugün samsung türkiye cihazlar için n8005 için güncelleme yayınlasa bile telefon görüşme özelliği olmuycak ama rootlayıp custom room yaptığınızda bu özellik gelicek ve bence her halukarda custom rom kurmak daha iyi türkiye n8005 cihazlara zaten grantiden fedakarlık edip n8000 alanlar kies ile güncelleme alabilecekler

birde odin ile almanyada dağıtılan jb 4.1.2 romunu odinle 8005'e yüklemeyi deneyen ve başaran varsa bizimle paylaşırsa sevinirim çinkü odinle n8005 cihaza n8000 rom atmaya çalışırken cihazı açılamaz hale getirme durumu var

ayrıca burası önemli root yaparak custom rum yükleyerek cihazı n8000 yapsanız bile odinle 8000 romu atamazsınız n8005 olan tablete denemeyin cihaz açılmaz duruma gelebilir düşünceniz cihazı n8000 yapayım sonra pcye bağlayıp kies ile güncelleyeyim ise yapamazsınız yapılmıyor özellikle eski sürüm olan Android 4.0.4 IceCreamSandwich XXALI3 (deodexed) rom attım tablete denedim olmuyor bende Android 4.1.2 Jelly Bean XXCMA1 (deodexed) rom yükledim kullanıyorum samsungun gağıttığı güncellemeden tek farkı ilerde yeni güncelleme cıkarsa otomatik olarak alamıycak olmam oda benim için sorun değil netten bulurum rom atarım olur biter

Hocam güzel bilgiler vermişsin teşekkür ederiz

Öncelikle şunu belirteyim hocam Almanyadaki 4.1 firmware'I 8005'e kuramıyoruz,dün gece uyumadım,sürekli denedim,ama hiç olmadı kaldı ki orjinal firmware'e döncem diye göbeğim çatladı çok zor buldum o yüzden hiç bulaşmayın sakın derim,tablet tamamen kullanım dışım kalıyor...

İkincisi kullandığınız custom rom'u ve ROOT için kullandığınız programı lütfen bizle paylaşın ? ROM ROOT'la birleşik mi acaba böyleyse süper olur...

ROM ROOT'la birleşik olmuyor malesef root için SuperSU-v0.94 kullanıyorum

bu linktekini http://yesilcin.com/galaxy-note-101-root-3gwifi-note101-gtn8000-gtn8013gtn8010-t11660.0.html

rom olarakta Android 4.1.2 Jelly Bean XXCMA1 (deodexed) bunu kullanıyorum

birde Android 4.1.2 Jelly Bean XXCLL3 (deodexed) bu rom var ama XXCMA1 olanda artı olarak Security Fix / Update Exynos4 var ki bu samsungun işlemci den kaynaklanan güvenlik açığını düzeltiyor

birde root konusunda ExynosAbuse ile tek tuşla root yapma diye birşey var

http://yesilcin.com/galaxy-s3-exynos4-acigi-tek-tiklamayla-root-onemli-bilgiler-ve-cozumler-t13668.0.html;msg131331#msg131331 buda linki

birde nette jb 4.2.1 kuran omuş galaxy note 10.1 e videosu vardı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arce0706

quote:

Orijinalden alıntı: schneider1005041

slm arkadaşlar. Türkiye ithalatçı garantili n8000 almıştım 1 ay kullandım ota üzerinden kontrolümde bir güncelleme yoktu. üzerinde 4.0.4 sürüm vardı. dün güncelleme olmamasına rağmen kiese bağladım ve güncelleme mevcut dedi. yükledim. şu anda cihaz resmi 4.1.2 jelly bean de. ve bu sürüm inanılmaz iyi yapmış aleti. herkesin bilgisi olsun

Sanırım mevzusu gecti ama, ben de 8005 var, bunu nasıl 8000 modeline dönüştüreblrim? Garanti bozulurmu

Evet dostum garanti dışı kalır.

iki arkadaşında yanlış bildiği konuları düzeltmek isterim öncelikle schneider1005041'e cevap vereyim türkiyede resmi italatcı firma kanalıyla gelen galaxy note 10.1 tabletler n8005 kodlu ama paralel italat olarak n8000 almış olabilirsiniz ki buda samsungun türkiye garantisi dışında kaldığın gösterir ama istanbul bilişim gibi firmalar kendi garantilerini verip paralel italat ürünleri garantili satmakta sizin cihazda öyle olabilir yok ben italatcı firmanın getirdiği türkiye garantili n8000 cihaz aldım diye idda ederseniz garanti belgesini faturayı ve cihazın bilgilerindeki android sürümünü görmek isterim paylaşırsanız sevinirim şayet dediğiniz gibiyse nereden aldığınızı söylerseniz bundan sonra galaxy note 10.1 alacak tanıdıklarımı oraya yönlendireyim

arce0706 cihazı rootlayıp custom rom atarsanız sorun olmaz ben öyle kullanıyorum ve suan jb 4.1.2 yüklü samsungun almanyada dağıttığı jb 4.1.2 ile birebir aynı resmi jb 4.1.2 tanıtım videosundaki özellikler birebir aynı ayrıca cihazın rootunu kaldırıp eski orjinal n8005 sürümüne dönerseniz sorun olmuyor garantide android li telefonlarını rootlayıp custom rom yükleyen arkadaşlarım cihazı garantiye vermeden önce rootu kaldırıp eski orjinal roma döndüklerinde garantide sıkıntı yaşamadılar ayrıca bugün samsung türkiye cihazlar için n8005 için güncelleme yayınlasa bile telefon görüşme özelliği olmuycak ama rootlayıp custom room yaptığınızda bu özellik gelicek ve bence her halukarda custom rom kurmak daha iyi türkiye n8005 cihazlara zaten grantiden fedakarlık edip n8000 alanlar kies ile güncelleme alabilecekler

birde odin ile almanyada dağıtılan jb 4.1.2 romunu odinle 8005'e yüklemeyi deneyen ve başaran varsa bizimle paylaşırsa sevinirim çinkü odinle n8005 cihaza n8000 rom atmaya çalışırken cihazı açılamaz hale getirme durumu var

ayrıca burası önemli root yaparak custom rum yükleyerek cihazı n8000 yapsanız bile odinle 8000 romu atamazsınız n8005 olan tablete denemeyin cihaz açılmaz duruma gelebilir düşünceniz cihazı n8000 yapayım sonra pcye bağlayıp kies ile güncelleyeyim ise yapamazsınız yapılmıyor özellikle eski sürüm olan Android 4.0.4 IceCreamSandwich XXALI3 (deodexed) rom attım tablete denedim olmuyor bende Android 4.1.2 Jelly Bean XXCMA1 (deodexed) rom yükledim kullanıyorum samsungun gağıttığı güncellemeden tek farkı ilerde yeni güncelleme cıkarsa otomatik olarak alamıycak olmam oda benim için sorun değil netten bulurum rom atarım olur biter

Hocam güzel bilgiler vermişsin teşekkür ederiz

Öncelikle şunu belirteyim hocam Almanyadaki 4.1 firmware'I 8005'e kuramıyoruz,dün gece uyumadım,sürekli denedim,ama hiç olmadı kaldı ki orjinal firmware'e döncem diye göbeğim çatladı çok zor buldum o yüzden hiç bulaşmayın sakın derim,tablet tamamen kullanım dışım kalıyor...

İkincisi kullandığınız custom rom'u ve ROOT için kullandığınız programı lütfen bizle paylaşın ? ROM ROOT'la birleşik mi acaba böyleyse süper olur...

ROM ROOT'la birleşik olmuyor malesef root için SuperSU-v0.94 kullanıyorum

bu linktekini http://yesilcin.com/galaxy-note-101-root-3gwifi-note101-gtn8000-gtn8013gtn8010-t11660.0.html

rom olarakta Android 4.1.2 Jelly Bean XXCMA1 (deodexed) bunu kullanıyorum

birde Android 4.1.2 Jelly Bean XXCLL3 (deodexed) bu rom var ama XXCMA1 olanda artı olarak Security Fix / Update Exynos4 var ki bu samsungun işlemci den kaynaklanan güvenlik açığını düzeltiyor

birde root konusunda ExynosAbuse ile tek tuşla root yapma diye birşey var

http://yesilcin.com/galaxy-s3-exynos4-acigi-tek-tiklamayla-root-onemli-bilgiler-ve-cozumler-t13668.0.html;msg131331#msg131331 buda linki

birde nette jb 4.2.1 kuran omuş galaxy note 10.1 e videosu vardı

Çok sağol hocam eyvallah....

• Artık ben de aranızdayım n8005

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kego
    Herkese selamlar,
    Bugün Samsung shop'dan "silgili kalem" aldım. Nasıl birşey diye merak ediyorsanız, şuradaki ürünün aynısı:http://www.hizlial.com/u02.036.1271.0004/samsung-galaxy-note-101-silgili-kalem
    .....

Bu kalemden almayı düşünüyorum.Tam da böyle bir şey deneyen var mı diye soracaktım ki, mesajı gördüm.Ben bu tableti sırf kalemiyle kullanmak üzere aldım.(Tabletlerde kalem hastasıyımdır.Galaxy S3üm için bile stilus taşırım cebimde.)

Tam bana göre.Samsung bayiinde görmüştüm oradan alıcam.
    Ayrıca Lecture Notes programını denemiştim.Çok beğendim.Tamamiyle özelleştirilebilen harika bir dijital defter.Deneme sürümü sayfa ve defter kısıtlamalı.Henüz Google'den ücretli yazılım almayı bilmiyorum.Öğrendiğimde ücretlisini alıcam.

Ayrıca bir de benim Galaxy S3 de kullandığım Free Note isimli bir program var.Henüz Note 10.1'de denemedim ama ayarlar menüsünde gördüğüme göre dijital kalemle ilgili ayarları var.Bunu da tavsiye ederim.Yanlız "Lecture Notes" şahane bir şey,tablet için daha uygun gibi...

Şimdilik Galaxy Note 10.1in huyunu suyunu öğrenmeye çalışıyorum.Ardından yazılımını güncelleyip ,kendi programlarımı kuracağım.Halen kutudan çıkardığım yazılımsız haliyle kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokmanHekim -- 26 Ocak 2013; 17:20:41 >

• quote:

Ya arkadaşlar aklımda bi fikir var... !!

Samsung Türkiye'nin duvarına çöksek ? Herkes yazsa ne zaman gelecek diye ? Bakın burda dolanan kişilerin hepsi atarlı mesajlar atsa getirirler...yemin ediyorum...

vallah ben 4-5 mailimle devamlı mesaj atıyorum telefonlada aradım.Kore ye mail atın dedi oradaki kız, ozaman siz ne iş yapıyorsunuz dedim bende :))

Bu arada pazartesi hep beraber telefon trafiği yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayl -- 26 Ocak 2013; 15:19:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LokmanHekim

quote:

Herkese selamlar,
    Bugün Samsung shop'dan "silgili kalem" aldım. Nasıl birşey diye merak ediyorsanız, şuradaki ürünün aynısı:http://www.hizlial.com/u02.036.1271.0004/samsung-galaxy-note-101-silgili-kalem
    .....

Bu kalemden almayı düşünüyorum.Tam da böyle bir şey deneyen var mı diye soracaktım ki, mesajı gördüm.Ben bu tableti sırf kalemiyle kullanmak üzere aldım.(Tabletlerde kalem hastasıyımdır.Galaxy S3üm için bile stilus taşırım cebimde.)

Tam bana göre.Samsung bayiinde görmüştüm oradan alıcam.
    Ayrıca Lecture Notes programını denemiştim.Çok beğendim.Tamamiyle özelleştirilebilen harika bir dijital defter.Deneme sürümü sayfa ve defter kısıtlamalı.Henüz Google'den ücretli yazılım almayı bilmiyorum.Öğrendiğimde ücretlisini alıcam.

Ayrıca bir de benim Galaxy S3 de kullandığım Free Note isimli bir program var.Henüz Note 10.1'de denemedim ama ayarlar menüsünde gördüğüme göre dijital kalemle ilgili ayarları var.Bunu da tavsiye ederim.Yanlız "Lecture Notes" şahane bir şey,tablet için daha uygun gibi...

Şimdilik Galaxy Note 10.1in huyunu suyunu öğrenmeye çalışıyorum.Ardından yazılımını güncelleyip ,kendi programlarımı kuracağım.Halen kutudan çıkardığım yazılımsız haliyle kullanıyorum.

Lecture Notes seviyorsan onunla da tam uyumlu kalem. Silgi kısmını settings'de değiştirmeden direk silgi olarak algıladı; öteki tuşu da kesme işlemi için atadım, harika oldu. Ergonomisi de daha iyi olduğu, ele oturduğu için çok daha iyi iş görüyor.

Ben ücretlisini aldım. Üstüne yine ücretli Lecture Notes da aldım, şu anda tablet dünyasından bundan daha iyi çalışan bir ikili yok not konusunda diyebilirim.

• quote:

Amerikada sadece wifi modeli olan N8010 vardı (ya da N8013 mü?), N8000 yoktu en son. Mümkünse 3G'li olan N8000 daha iyi tabii ama diğeri de epey ucuz. Kullanımına göre karar verirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kego -- 26 Ocak 2013; 17:40:51 >
  • quote:

quote:

Amerikada sadece wifi modeli olan N8010 vardı (ya da N8013 mü?), N8000 yoktu en son. Mümkünse 3G'li olan N8000 daha iyi tabii ama diğeri de epey ucuz. Kullanımına göre karar verirsin.

Alıntıları Göster
    <<<<<<<< Yanlışlıkla fazla gitmiş, silinebilir >>>>>>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kego -- 26 Ocak 2013; 17:40:07 >

• Arkadaşlar, N8005 için Root yapma dosyası var mı acaba ? Biraz baktım ama bulamadım. ROM atmadan önce kendi orjinal yazılımının yedeğini almayı düşünüyorum, o yüzden lazım.

Edit: Anasayfadakini yapsam olur değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 26 Ocak 2013; 17:45:33 >
  • almayı düşünüyordum gerçi hala kararsızım ama çok eksiği var bu tabletin de bu da beni caydırdı. fakat başka bir seçenek goremiyorum cunku benim icin s pen on planda fakat

tabletin fiyatı duser mi sizce beklemeli miyim ya da eksikliklerin giderildigi bir tablet cikar mi cikar sa ne zaman cikar??

• quote:

Orijinalden alıntı: aliwwtdd

almayı düşünüyordum gerçi hala kararsızım ama çok eksiği var bu tabletin de bu da beni caydırdı. fakat başka bir seçenek goremiyorum cunku benim icin s pen on planda fakat

tabletin fiyatı duser mi sizce beklemeli miyim ya da eksikliklerin giderildigi bir tablet cikar mi cikar sa ne zaman cikar??

eksiksiz mükemmel bir ürün çıktığı zaman haber verin biz de alalım

şu anda ekran harici hiçbir eksiği yok, donanım üst seviye, işlemci olsun ram olsun pili olsun piyasanın en iyilerinden biri. artısı olarak da kalemi var ve çok başarılı. eğer bu tip bir cihaza gereksinim varsa alınacak tek tablet.

ama yok benim için görsellik ve ekran çok önemli diyorsanız, o zaman ipad falan doğru seçim olacaktır.

• aliwwtdd Haklısınız.Sonuçta yeni ve gelişmekte olan bir teknoloji bu.Kusursuz nokatada değil kesinlikle.Dokunmatik ekran,android işletim sistemi,s-pen şu an baştan çıkarsa da mevcut eksikler insanda daima bir tereddüt oluşturuyor.

Tabii ki gelişim sürüyor.Her zaman daha iyileri çıkacak.Sürekli yeni donanımlar geliştirilecek.Bu işin sonu yok.Eksiği olmayan teknolojik aygıt zaten pek mümkün değil.Mümkün olsa da böyle bir ürünü piyasaya asla sürmezler.Daima birşeyler eksik kalacak,daima insanlar bir sonraki çıkanı bekleyecek.Daha iyiyi arzulayacak.Bu bir pazarlama taktiği ve gayet güzel işliyor.Eksiklerin tamamen giderildiği bir ürün asla çıkmayacak.

Bir sonraki üründe şu anki eksik olarak gördüğümüz noktalar giderilmiş olacak ama bu kez de bambaşka eksikler ortaya çıkacak.Bu iş hep böyle.

Fiyatlar mutlaka düşer.Ama ne zaman? Yeni ürünler boy göstermeye başladığı zaman.Eş değer ürünler belirdiği zaman.Şu anda maalesef bunun eşdeğeri bir alet yok.Bu yüzden fiyatın düşmesi gecikecektir ama illa ki düşecektir.

Önemli olan ihtiyacı belirleyebilmek.Gerçekten ihtiyaç duyulacak bir şey mi onun kararını vermek.Benim kriterim yeni bir şey alırken ben bunu önümdeki iki yıl boyunca kullanabilir miyim? olur.Tabii ki bu herkese göre değişir.Birine göre bu altı ay olur birine göre beş yıl.Tamamen beklentiniz ve kullanım tarzınızla alakalı.Bu sınırı koymayınca insan aldığı şeyden mutlu olmak bir yana hep bir pişmanlık,hep bir tatminsizlik duygusu yaşamaktan kurtulamıyor.Hep bir sonra gelen baştan çıkarıyor.Binbir zorlukla kazanılan paralarımız havalara uçuşuyor.Evlerimiz hızla teknoloji çöplüğüne dönüşüyor.(allahtan ikinci el siteleri var...)

Bence bundan daha iyisi windows8 li ,kalemli tabletler olacaktır.Fakat onlar da beraberinde başka problemler,giderilmesi gereken eksikler getirecektir.(ısınma,batarya ömrü,ağırlık vs...)

Defterlere,bloknotlara,kağıtlara her konuda notlar alıp bunları arşivlemeyi seviyorum.Mesleğim gereği yeni kaynaklar okumam gerekiyor.Notlar alıyorum.Bir süre sonra defterler,sayfalar,klasörler,dosyalar birbirine karışıyor.Bilgisayarda not almayı deniyorum.Office one note bu açıdan çok kullandığım bir program.Ancak bir yerden sonra mutlaka kalemle yazmam bir şeyler çizmem gerekiyor.Klavye yetmiyor.İşte bu yüzden s-pen benim için önemli.Bu tarz ihtiyaca cevap veren çözümler şimdilik bir elin parmaklarını geçmiyor.Ama kısa bir süre içinde alternatifler çoğalacak.Pastadan herkes nasiplenecek.Rekabet olacak fiyatlar düşecek.

Eğer ihtiyacınız acil değilse.Acele etmeye gerek yok.Ama kullanım alanınız varsa.Bir şeyleri erteliyorsanız fazla kafanızı takmayın.Alın kullanmaya başlayın ve keyfini çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokmanHekim -- 26 Ocak 2013; 18:34:05 >

• quote:

quote:

Ya arkadaşlar aklımda bi fikir var... !!

Samsung Türkiye'nin duvarına çöksek ? Herkes yazsa ne zaman gelecek diye ? Bakın burda dolanan kişilerin hepsi atarlı mesajlar atsa getirirler...yemin ediyorum...

vallah ben 4-5 mailimle devamlı mesaj atıyorum telefonlada aradım.Kore ye mail atın dedi oradaki kız, ozaman siz ne iş yapıyorsunuz dedim bende :))

Bu arada pazartesi hep beraber telefon trafiği yapabiliriz.

Hocam valla ben Samsung Türkiye'ye habire yazıyom face.den... mesaj atmışlar formu doldurun diye bi daha altına fırça kaydım...

• arkadaşler bir de n8005 te mesaj atabiliyor muyuz orjinal haliyle .

• bir de yine n8005 in wifi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: aliwwtdd

arkadaşler bir de n8005 te mesaj atabiliyor muyuz orjinal haliyle .

Ben bugün sim kartı takttım ve atıyorum, mesajlar bölümü menüde var görmüşsündür belki, bu iş için işe yarıyor ;)
  • Ne zaman çıkacak bu güncelleme ya.
  • ben satıyorum tabletimi 3g ve wifi var genpa garantili alcak olan varsa pm atabilir arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.