Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (685. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.641
Cevap
137
Favori
685.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tmykrkmz

Acemilik KASTAMONU-gölköy olanlar yazabilir mi,liste oluşturalım.

güzel yer erken gidersen 5.bölüğe girebilirsin orası daha iyi diyolar ilk gidenler 5,4,3,2,1 diye dağıtılır ben birdeydim kütüphanesi,sineması fırını var serçelerle kahvaltı ve öğle yemeği yiyebilirsiniz. ciddiyim arada bi fırının önüne gittik ufak ekmeklerden işte fırıncıdan çok güzel ve sıcak olur tavsiye ederim ilk gittiğiniz gün sizin için kurban kesilecek

arkadaşlar orada size verdikleri kağıtları ezberlemeye çalışın ilk verdiklerinde ezberlemeye çalışın ötelemeyin son güne kadar denetlemeler olabiliyor ve devamlı siz jandarmanın tanımı neydi g3 menzili falan sıkışmayın bazen çarşıya çıkmada bile faydası olabiliyor.
  • Tercih: Kısa Dönem
    Statü : Kısa Dönem Er
    Acemi : Manisa
    Meslek : Makine Müh
    Yas : 26

Beyler kısa istedim kısa geldi simdiden hayırlı teskereler herkese içim rahatladi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarz_delikanli

Sahil Güvenlik Komutanlığı
    Kısa Dönem Er
    1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI
    İSKENDERUN HATAY

Varmı ARkadaşlar ?

ben varım
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi MEBS Okl. ve EM K.lığı
    MAMAK ANKARA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 28'inci Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. K. Yrd. Top. Tb. K.lığı
    ÇANKIRI
  • quote:

Orijinalden alıntı: xako

quote:

Orijinalden alıntı: BULENT2514

T.C. Kimlik Numarası
    Aday Numarası
    Adı ve Soyadı BÜLENT BOZKURT
    Baba Adı
    Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi SERİNYOL 121'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/HATAY
    SERİNYOL HATAY
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/MERSİN
    MERSİN İÇEL
    DİKKAT En geç 12 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar SERİNYOL 121'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/HATAY ( SERİNYOL / HATAY ) NA KATILINIZ.

Kütk erzurum ikametgah ankara sınava katılış tarihi 01.04.2013 sabah saat 7:45 Zırlı bilikler komutanlığı.Sınavdaki soruları zik zak yaparak işaretledim,sonrasında uyudum.Bizden sonraki arkadaşlara bilgi mahiyetinde olup,serinyolda haberleşmek tanışmak dileğiyle...Allaha emanet olun...

yazın yanacaksın kardeş :D

kardeş mersinliyim yazın üzerinden yürürken bile bir kova su çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhucan

quote:

Orijinalden alıntı: tanaykut

quote:

Orijinalden alıntı: tanaykut

Merhaba tertip hayırlı olsun. Nerede ikamet ediyorsun..Samsundaysan Manisaya belki denk gelir beraber gideriz

samsundayım tertip aldım bileti. manisaya samsundan direk araba yok metro dan aldım turgutluya ordan minibüsle manisa . perşembe akşam 18.00 arabası 14 numara :D 1 de 27 numara var kalan haberin olsun :D

Cok hızlısın tertip :D Ben yarın bakacam inşallah bilet bulurum. Yine haberleşelim buradan.iyi geceler

tamam tertip iyi geceler. bulursun sıkıntı yok :) Allah rahatlık versin yarın uğrayacağım haberleşiriz.
  • Acemi: Shr. Shh. Okl. ve EM K.lığı SAMSUN
    Usta Birliği: TSK Sağ. K.lığı Shh. A. K.lığı KEÇİÖREN/ANKARA

Ankara hakkında bilgisi olan var mı? neresidir burası?
  • usta birlik olarak konya akşehir çıkan yok mu tertipler? bu arada çoğu kişinin olduğu gibi benim acemilik de manisa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnturkoglu

quote:

Orijinalden alıntı: koçari

quote:

Orijinalden alıntı: mdf__18

Kuvveti Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI
    İSKENDERUN HATAY
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından belirlenecektir.
    - -
    DİKKAT En geç 12 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI ( İSKENDERUN / HATAY ) NA KATILINIZ.

hoş geldin aramıza denizci kardeş.

AYDIN TÜRKOĞLU
    Baba Adı SUHAT
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI
    İSKENDERUN HATAY

hoş geldin kardeş
    http://forum.donanimhaber.com/m_73833281/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73836943
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhnds_muratt

quote:

Orijinalden alıntı: Chepni_61

quote:

Orijinalden alıntı: slhpasha

arkadaşlar yedek subayların yemin töreni kaç gün sonra oluyodu bilen varmı?

Meslekçiysen 18, Normal kd isen 75 gün sonra

meslekci olup olunmadıgı neye göre belli oluyor ki?

Kardeş Branşın karşısında kendi mesleğin yazıyorsa Meslekçisin. Kol. Km gibi askeri terimler yazıyorsa normal Kd yedek subay oluyorsun.
  • 16 Eylül 2013 ' e kadar Diyarbakır da askerliğimizi alnımın akıyla yapıp geleceğim. Bakımcı çavuş olacağım gerçi ne yapacağımı bilmiyorum ama en iyi şekilde layıkıyla yapmak dileğiyle. Diyarbakır 24. Mühimmat birliğine düşen arkadaş varsa iletişime geçelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert günay

Usta Birliği buralara çıkanlar ücretsiz olarak askeri birliklerine katılacaklar;

1-Bingöl,
    2-Diyarbakır,
    3-Elazığ,
    4-Hakkari,
    5-Mardin,
    6-Siirt,
    7-Tunceli,
    8-Van,
    9-Adıyaman,
    10Bitlis,
    11-Muş,
    12-Batman,
    13-Şırnak

Vay arkadas icim iyice karardi..usta birligim Elazig...Kutuk Diyarbakir, ikamet Istanbul ve Elazig a gonderildim...kutukle cok da alakasi yokmus gordugunz uzere..
  • arkadaşlar sınıfı bakım olanlar ne iş yapar benim acemi manisa 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı sonrası için KTBK Loj. Des. Gr. Bkm. Tb. 2'nci Bkm. Bl. K.lığı
    KIBRIS yazıyor şimdi iyimidir nasıldır pek bilemedim bu kıbrıs artısı eksisi ne olabilir dedeler neredeler bakımcı ne iş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: drademxxx

quote:

Orijinalden alıntı: mehmin

Arkadaşlar benim

Acemilik: Mamak Ankara

Usta Birliği: Narlıdere İzmir

Aynı yer çıkanlar varsa tanışalım, görüşelim.

ikisi de ayni bende

Tertip ben Bursa'dan geliyorum. Cuma gününe bileti almak üzereyim. 14.15'te Ankara'dayım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnturkoglu

quote:

Orijinalden alıntı: koçari

quote:

Orijinalden alıntı: mdf__18

Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı
    İSKENDERUN HATAY
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından belirlenecektir.
    - -
    DİKKAT En geç 12 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI ( İSKENDERUN / HATAY ) NA KATILINIZ.

hoş geldin aramıza denizci kardeş.

AYDIN TÜRKOĞLU
    Baba Adı SUHAT
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı
    İSKENDERUN HATAY

Merhaba. Hayırlı olsun tertibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torpilsiz

Adı ve Soyadı GÖKHAN YAŞAR TİMUR
    Baba Adı YILMAZ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri KTBK Top. A. K.lığı
    KIBRIS
    gokhan.y.timur@facebook.com 5393790709

GÜNEŞ KREMIMI ALDIM GIDIYORUM.....tutmayın benı

Bnmde aynı yer manisa topçu

ama usta birliği tekirdağ
  • quote:

Orijinalden alıntı: memed64

arkadaşlar sınıfı bakım olanlar ne iş yapar benim acemi manisa 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı sonrası için KTBK Loj. Des. Gr. Bkm. Tb. 2'nci Bkm. Bl. K.lığı
    KIBRIS yazıyor şimdi iyimidir nasıldır pek bilemedim bu kıbrıs artısı eksisi ne olabilir dedeler neredeler bakımcı ne iş yapar

Su bakim sinifi olayini ben de ogrenebilirsem sevinicem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkntprlkgn

Kütük: Sinop
    İkametgah: Sinop
    Lisans: KTÜ - Sosyal Blgiler Öğr.
    Tercih: Kısa Dönem
    Sınava girdiği yer: Samsun Sahra Sıhhiye (2.gün)

Hepimiz ve vatanımız için hayırlı uğurlu ve gönlünce olması dileği ile arkadaşlar. Listeye beni de ekleyin.

sinopun neresi ?
  • Arkadaşlar usta birliği IĞDIR ÇIKAN EKLESİN BENİ LÜTFEN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARA_33

Hayırlı olsun kardeş,çıkarız o zaman beraber mersınden..perşembeye otogardan.
    sen istiyor muydun komando olmayı.

Teşekkür ederim, seninde aynı şekil kardeşim. Ben malesef Elbistan'dan gideceğim ailem burda, yoksa çok iyi olurdu:( İstemedim komando ama fiziğim gayet iyidir, futbol hakemliğide yapıyordum Mersin'de, bölümde Bilgisayar Mühendisliği benim.
  • 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.