Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk defa yurtdışı alışveriş yaptım kuru olduğu gibi çevirir sanıyordum ama 3.0411 olan $ kurunu 3.0561 olarak almış. Yani üstüne bir miktar koymuş. Ben olduğu gibi alacağını sanıyordum. Neyse sonradan bir düzeltme olacak mı(paypal nakitte olduğu gibi) yoksa hep böyle mi kalacak?
  • Merhabalar, yeni başvuranlar için hediye gönderiyorlar mı halen ? Eskiden Scrikss kurşun kalem, not defteri vs hediye ediyorlardı
  • Drakoid D kullanıcısına yanıt
    normal bir olay tüm bankalar böyle yapıyor. kurdan ufak ufak geçiriyor. hatta diger bankalar daha fazla geçiriyor enpara bu konuda daha insaflı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

normal bir olay tüm bankalar böyle yapıyor. kurdan ufak ufak geçiriyor. hatta diger bankalar daha fazla geçiriyor enpara bu konuda daha insaflı.

Nasıl ya? Ben olduğu gibi çeviriyo sanmıştım. Hatta sorduğumda da o zamankı merkez bankasının kuru neyse direk ona göre işlem yapıyoruz demişlerdi! İnternet alışverişi için almıştım bunu. Paypal nakitten sonra düzgün bir kart yok mu yani kur almayan?
  • Paclobutrazol kullanıcısına yanıt
    Kalem ve not defteri hediye ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 tl nakitim var ve en para, nuvo ve cepteteb hesaplarım var parayı hangisinde tutmamı tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    hepsi aynı . miktar da kucuk oldugu için pek bir fark ayrıcalık olmaz. istediğinizi seçebilirisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

1000 tl nakitim var ve en para, nuvo ve cepteteb hesaplarım var parayı hangisinde tutmamı tavsiye edersiniz?

ceptetep 9,25 veriyor günlükte.
    enpara 8,5 veriyor günlükte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

1000 tl nakitim var ve en para, nuvo ve cepteteb hesaplarım var parayı hangisinde tutmamı tavsiye edersiniz?

Bu akşamki Almanya-Çek Cumh. maçına
    Almanya kazanır 1,25 orandan gir

3 senede alacağın faizi tek gecede alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 8 Ekim 2016; 14:08:08 >
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Ben Ing eturuncu hesap actirdim. Gunlukte %12 veriyor. 1 yil ucretsiz diyor. Sonra kapattiracagim.

• Arkadaşlar chipli kart başvurusunda bulundum 1 hafta oldu halen gelmedi ne zamana gelir tahmini ilçede oturuyorum + chipli kartı alırken herhangi bir ücret ödenmiyor değilmi kargo parası vs ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caryting

Arkadaşlar chipli kart başvurusunda bulundum 1 hafta oldu halen gelmedi ne zamana gelir tahmini ilçede oturuyorum + chipli kartı alırken herhangi bir ücret ödenmiyor değilmi kargo parası vs ?

27 Eylül'de yeni kartınız basılmıştır şeklinde mesaj gelmişti. Hala bekliyorum. Evim de izmit'te merkez bir yerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: caryting

Arkadaşlar chipli kart başvurusunda bulundum 1 hafta oldu halen gelmedi ne zamana gelir tahmini ilçede oturuyorum + chipli kartı alırken herhangi bir ücret ödenmiyor değilmi kargo parası vs ?

chipli kartmı varmış enparada ?
    chipli olunca ne farkı oluyorda acaba ? neticede kredi kartını da kopyalıyorlar ?
  • az önce enpara hesabımdan 200 tl çekilmiş microsoft store dublin tr yazıyor para yoktu hesapta ekkarttan alınmış , müşteri hizmetlerini aradım kartı kapattılar form yollayacağız dediler , mesaj ile onay almadan habersiz işlem yapılıyor bankanın güvenliği baya düşmüş bu ara çok şikayet var bu konuda. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avanos1988 -- 11 Ekim 2016; 23:01:34 >
  • avanos1988 kullanıcısına yanıt
    Kartı internet alışverişine kapatın kullanmadığınız zamanlar da benimde 117 lira var yarın nuvo ya yollayım bari.

Ek kart olayı nedir bende yok onu sizmi tanımladınız? Ek para sanırım dediğiniz?

• evet olayın şoku ile ekpara diyeceğime ekkart yazmışım. Hiç aklıma gelmezdi böyle bir şeyin olacağı bilgilendirme için teşekkürler yeni kart gelecekmiş kullanmadığım zamanlarda internet alışverişine kapatırım artık.
  • avanos1988 kullanıcısına yanıt
    Parayı geri alabilecek misiniz?
  • -Online alışverişlerde bu aralar sıklıkla onay dışı harcama olayları dönüyor Türkiye'de. Enpara'ya has bir durum değil. Maalesef bir çok banka kullanıcısı mağdur oluyor. Teknosa.com.tr için bahsi geçti yakın zamanda. Bir de boyner.com.tr için vardı sanıyorum. İşin içinde bir işler var ama gün yüzüne çıkmadı daha. O yüzden özellikle hızlı alışveriş imkanı için web sitelerinin sunduğu kart bilgilerini kaydetme seçeneğini kullanmayın. Onun dışında da internet alışverişlerine kapamak en mantıklısı.

-Manyetik şeritten, bilgiler o tek harekette geçirirken okunuyor malum, aynı şekilde cüzdan ebadında aletlerle tek bir hareketle kopyalanmaları, chiplere göre çok daha kolay.
  • arkadaşın dediği gibi enpara ile alakası yok bunun, çoğu kişinin başına geliyor bu olay son günlerde. şöyle bir konu var hatta

https://forum.donanimhaber.com/m_120991069/tm.htm

tabi n11 ile alakası da yok büyük ihtimal, sanal pos altyapısında büyük bir sıkıntı var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Ekim 2016; 1:26:40 >
  • Arkadaşlar isimsiz karti aldim bugün isimli ve cipli kart almak ucretlimi

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.