Şimdi Ara

SAMSUNG SES YÜKSELTMEK D500/D900/E250/U700 VE TÜM MODELLER İÇİN. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
5
Favori
902.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ELcordobes

peki faruk bişey sorucam bende d900 varda bu kulaklık sesini artırma yöntemi zil sesini arttırmada etkilimi yani yapılabilirmi çünkü bazen kalabalıkta hiç duyulmuyor sesi

hayır arkadaşım onun için mp3 lerin sesini yükselterek yapabilirsin onun için program istiyorsan gogle den mp3gain diye arat çok güzel basit bir program ve çok etkili
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

peki faruk bişey sorucam bende d900 varda bu kulaklık sesini artırma yöntemi zil sesini arttırmada etkilimi yani yapılabilirmi çünkü bazen kalabalıkta hiç duyulmuyor sesi

hayır arkadaşım onun için mp3 lerin sesini yükselterek yapabilirsin onun için program istiyorsan gogle den mp3gain diye arat çok güzel basit bir program ve çok etkili

saol teşekkür ederim faruk ben itunesta öle bi deniyodum o m4a formatına çevirdi telefon çok feci bağırıo sesi baya bi arttı bu formattada bu arada ben 1 haftadır d900 de kulaklık ayarlarını kullanıyorum mükemmel çalışıyor

• quote:

quote:

ses ne kadar yükselirse yükselsin çalma sesi olarak yükselmio ama bi koruma var galiba o sınırı aşmıo mp3 olarak dinlerken feci yüksek zil sesi olarak isa hayal kırıklığı yaratıo galiba bi koruma var

• quote:

quote:

quote:

x 700 de d 820 d 500 d 600 ve çoğu samsungta yükseldi demekki d 900 de koruyucu bir kalkan var herhalde
    ses ne kadar yükselirse yükselsin çalma sesi olarak yükselmio ama bi koruma var galiba o sınırı aşmıo mp3 olarak dinlerken feci yüksek zil sesi olarak isa hayal kırıklığı yaratıo galiba bi koruma var

• quote:

quote:

quote:

quote:

x 700 de d 820 d 500 d 600 ve çoğu samsungta yükseldi demekki d 900 de koruyucu bir kalkan var herhalde

Yok yok senin dediğinle mp3 ü değiştirince oldu çok teşekkür ederim faruk

• arkadaslar bunu E900 de yapamazmıyız
  • quote:

Orjinalden alıntı: qaradavut

arkadaslar bunu E900 de yapamazmıyız

hayır arkadaşım e 900 de olmuyor onda mp3 lerin sesini yükselterekte verim alabilirsin
  • ya ben d900 a yaptım arkadaşlar kulaklık sesi acaip oldu baslarda cok cızırtı yapıyor ben bunu nasıl düzelticem yardım lütfen.. şimdiden de teşekkür..
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmitcarsi

ya ben d900 a yaptım arkadaşlar kulaklık sesi acaip oldu baslarda cok cızırtı yapıyor ben bunu nasıl düzelticem yardım lütfen.. şimdiden de teşekkür..

arkadaşım çok olduysa 14 yap sesler bozulmaz eski ayarına getirmek istersen 10 yap bukadar basit yada format atman yeterli dediğim gibi sorun olmaz ses yükselmesinde
  • soruldumu bılmıyorum ama e900 de sorun oluyor mu bunları yapsam. sımdı durup dururken telefonun ayarlarını bozmayalım. yapılsa bıle nasıol bı ses cıkıyor. mp3 sesı demıssınız ama o nasıl bısı olacak anlatabılırsen sevınırım farukk arkadasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 4 Ocak 2007; 15:06:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: unal.korkmaz

soruldumu bılmıyorum ama e900 de sorun oluyor mu bunları yapsam. sımdı durup dururken telefonun ayarlarını bozmayalım. yapılsa bıle nasıol bı ses cıkıyor. mp3 sesı demıssınız ama o nasıl bısı olacak anlatabılırsen sevınırım farukk arkadasım

e 900 de olmuyor arkadaşım deneme
  • of of ne dertli başım varmış ya. telefon alırız sesi çıkmaz telefon alırız kamerası iyi çekmez iyi bi telefon söyleyin abicim bana ya

(e900'ümden vazgeçiremezsiniz beni)
  • ya bunun tam detaylarını d 900 icin yazsan bu iss kulaklık bide normal kulaklık falan var hoparlar ayarları falan tam ayarları söleseniz yapsak olurmu acaba..
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmitcarsi

ya bunun tam detaylarını d 900 icin yazsan bu iss kulaklık bide normal kulaklık falan var hoparlar ayarları falan tam ayarları söleseniz yapsak olurmu acaba..

tam ayarları ıss kulaklık olanı onun ayarını değiştireceksin
  • arkadaşlar ben d 900 de dediginiz gibi yaptım ayarları ama maalesef çogalmadı ses bilen bir arkadaş detaylı yazrsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim
  • Çok sağol @farukkk abi.
  • Abi normal mp3 dinliyoz ya kulaklıksız olarak dinlerken de yükseltemez miyiz sorun mu çıkartıyor?Çünkü neredeyse kulaklıkltan çıkan sesle normal çıkan ses aynı
  • arkadaştada d500 var *#8999* yaptıktan sonra rakamlar ----- bu şekilde çıkıyor ne yapabiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: atorce

arkadaştada d500 var *#8999* yaptıktan sonra rakamlar ----- bu şekilde çıkıyor ne yapabiliriz?

evet öyle çıkacak zaten menüye öyle giriyor yukardaki ayarları yap menü zaten bu şekilde açılıyor sorun yok yani *#8999* ----

Black_Wolf14 Tarih 9 Ocak 2007; 19:24:29
    Abi normal mp3 dinliyoz ya kulaklıksız olarak dinlerken de yükseltemez miyiz sorun mu çıkartıyor?Çünkü neredeyse kulaklıkltan çıkan sesle normal çıkan ses aynı

mp3 lerin çalarken sesini yükseltmekte istersen mp3gain programını kulalanara sesini yükseltebilirsin ayarlarla çalan dışarı verilen ses değişmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 10 Ocak 2007; 12:10:58 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: atorce

arkadaştada d500 var *#8999* yaptıktan sonra rakamlar ----- bu şekilde çıkıyor ne yapabiliriz?

evet öyle çıkacak zaten menüye öyle giriyor yukardaki ayarları yap menü zaten bu şekilde açılıyor sorun yok yani *#8999* ----

Black_Wolf14 Tarih 9 Ocak 2007; 19:24:29
    Abi normal mp3 dinliyoz ya kulaklıksız olarak dinlerken de yükseltemez miyiz sorun mu çıkartıyor?Çünkü neredeyse kulaklıkltan çıkan sesle normal çıkan ses aynı

mp3 lerin çalarken sesini yükseltmekte istersen mp3gain programını kulalanara sesini yükseltebilirsin ayarlarla çalan dışarı verilen ses değişmiyor

Ok sağol peki bu program sesi yükseltirken bir kalite kaybı yaratıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.