Şimdi Ara

SAMSUNG SES YÜKSELTMEK D500/D900/E250/U700 VE TÜM MODELLER İÇİN. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
5
Favori
901.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Biohazard

d900 de yaptıgınız ses yükseltme ayarlarını yazarmısınız?teşekkürler

faruk'un dediği gibi ıss kulaklık ayarına girdim ordan kulaklık sesi 13 onu 15 yaptım .
  • quote:

Orjinalden alıntı: serrrrro

quote:

faruk'un dediği gibi ıss kulaklık ayarına girdim ordan kulaklık sesi 13 onu 15 yaptım .

d900 de Yaw ben de yaptım bi değişiklik olmadı; orda bi ıss kulaklık var bi de 2.sırada kulaklık var,hangisi arttırlacak,telefonu aç kapa da yaptım gene bi değişiklik olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinanovski

quote:

quote:

d900 de Yaw ben de yaptım bi değişiklik olmadı; orda bi ıss kulaklık var bi de 2.sırada kulaklık var,hangisi arttırlacak,telefonu aç kapa da yaptım gene bi değişiklik olmadı

ISS KULAKLIK ıss kulaklık ordan kulak kazancı AYARINI DEĞİŞTİRECEKSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 21 Ekim 2006; 14:50:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: sinanovski

quote:

quote:

ISS KULAKLIK ıss kulaklık ordan kulak kazancı AYARINI DEĞİŞTİRECEKSİN

Evet arkadaşım aynen dediğin gibi yaptım.
  • faruk selam haci namını duydum bende bişi sorcem ama sen büyük bi ihtimalle servise git dicen bende d500 var ve karşı tarafın sesi gelmio..bi gelio bi gidio..mp3 dinlerkende öle oluo..ses bi gelio bi gidio ve tel e vurmak zorunda kalıom..sence nolmuş olabilir ....teşekkürler...bu dediğiin ayarları filan da yapmadım.yani resetli hlinde oldu..
  • bide faruk bu d500 de en güsel fotoları hangi ayarları yaparsak cekebiliris ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: admiradmir

bide faruk bu d500 de en güsel fotoları hangi ayarları yaparsak cekebiliris ..

servise git çünkü kulaklığında bir problem olmuş olabilir kulaklıktan ses gidip gelmesi normal değil d 500 de en iyi fotoyu 1280*1024 nokta odağı kapalı ayrlarda çekebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 1 Aralık 2006; 9:26:14 >
  • kardeş bunu d 520 i için olanı yok mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkancanan

kardeş bunu d 520 i için olanı yok mu

hayır arkadaşım d 520 için bu kodlar olmaz d 520 kodları çok farklı
  • oki faruk sağol. sürgülü kapağında problem varmış telefonun.. tekrar sağo ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: admiradmir

oki faruk sağol. sürgülü kapağında problem varmış telefonun.. tekrar sağo ;)

ÖNEMLİ DEĞİL ARKADAŞIM SÜRGÜLÜ KAPAGINA ÜZÜLDÜM
  • saolasın cillop gibi oldu arkadaşım ya
  • arkadaşlar bu ayarları e900 de deneyen varmı yada bu ayarlar olurmu?
  • d900 için konuşuyorum burda bir sürü özellikler var burdan şey yapabilir miyiz mesela tuş sesi açık olunca bütün sesler açık oluyo ya sadce bikaçını isterdiklerimizi açık bırakıp diğerlerini kısmayı falan yapılıyodur bunlar olabilir mi böle bişey?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gambler777

d900 için konuşuyorum burda bir sürü özellikler var burdan şey yapabilir miyiz mesela tuş sesi açık olunca bütün sesler açık oluyo ya sadce bikaçını isterdiklerimizi açık bırakıp diğerlerini kısmayı falan yapılıyodur bunlar olabilir mi böle bişey?

arkadaşım o ayarları fazla kurcalama diğer ayarlarıda yapabilirsi
    n ama bence uğraşma ben çok denedim çünkü
  • bu ayarları herhangi bi şekilde geri alabiliyor muyuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gambler777

bu ayarları herhangi bi şekilde geri alabiliyor muyuz?

aynı şekilde geri alabilirsin yada format atarsan geri alabilirsin
  • peki faruk bişey sorucam bende d900 varda bu kulaklık sesini artırma yöntemi zil sesini arttırmada etkilimi yani yapılabilirmi çünkü bazen kalabalıkta hiç duyulmuyor sesi
  • ya tüm forumları gezdim internette araştırdım ama D520 için kod yok yaa faruk sen biliyor musun bu konuyla ilgili bir şey
  • quote:

Orjinalden alıntı: *-*L_A_Z_R_A_İ_L*-*

ya tüm forumları gezdim internette araştırdım ama D520 için kod yok yaa faruk sen biliyor musun bu konuyla ilgili bir şey

d 520 kodları farklı olduğu için diğer samsunglardan onun için yok bende bilmiyorum malesef
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.