Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
42
Favori
68.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube da 1 saattir Hanzee'nin ölüm sahnesini atıyor ama bulamıyorum ilk sezonda öldürüldüğüne emin misiniz ?

• Ben Hanzee'yi göremedim. Ayrıca Imdb'de ilk sezonda Hanzee'nin ismine baktım yok. Hatırlayamıyorum ilk sezonu. Buraya emir alıp Hanzee'yi öldürmeye mi gitti acep ?

• bende karakterleri pek hatırlamıyorum ama olayları doğru anladıysam ilk sezonda ki moses tripoli = hanzee (videoda grubun önünde yürüyen kişi

• Fargo, Malvo'nun peşine düşünce Malvo da onların peşine düşüyordu emir aldıysa bile dizide göstermediler. Belki Milligan emir vermiştir.

• milliganın ilk sezonda olduğuna dair hiç bir gösterge yok. Bu sadece bir varsayım.

• Doğrudur bir gösterge yok ama ihtimaller dahilinde. 2.sezonda o adamı boşuna kenara almadılar, 3.sezonda gözükmesi lazım.

• Aslında 3. sezon 1. sezon ile 2. sezonun arasında geçse çok güzel olur. Hem malvoyu, hem hanzee yi hem de milliganı aynı anda görme şansımız olur. Expendables gibi :D
  • 2x10

Finalini baya sönük buldum. Ancak dizi, sezon içinde gerçekten kalitesiyle fark atıyor diğerlerine. Anlamadığım bir şey var;

Lou'nun ayağı sakattı ilk sezonda ve Sioux Falls katliamında oldu diyordu. Hatta bu bölümde bir pozisyonda Peggy'nin bıçağı, onun bacağına saplayacağını düşündüm ama olmadı. Hani yaralanıyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie James Dio

Ben Hanzee'yi göremedim. Ayrıca Imdb'de ilk sezonda Hanzee'nin ismine baktım yok. Hatırlayamıyorum ilk sezonu. Buraya emir alıp Hanzee'yi öldürmeye mi gitti acep ?

Kapıdan çıkan adamların en önündeki at kuyruklu uzun ceketli olan sanırım Hanzee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak.t001 kullanıcısına yanıt

hayır direk patron hanzee. yüz ameliyatı lazım diyor ya hatta finalde. imparatorluk kurucam falan diyo. hatta orda şakalaşan 2 tane çocuk da ilk sezondaki fargodan gelen polis tipli adamlar. biri dilsiz biri de sığır
  • quote:

Orijinalden alıntı: samwellreyis

hayır direk patron hanzee. yüz ameliyatı lazım diyor ya hatta finalde. imparatorluk kurucam falan diyo. hatta orda şakalaşan 2 tane çocuk da ilk sezondaki fargodan gelen polis tipli adamlar. biri dilsiz biri de sığır

zaten benim dediğim adam o hocam.Moses Tripoli

• 1.sezonu tekrar izleme durumu doğdu galiba.

• 3.sezon ne zaman başlayacakmış bir bilgi varmı beyler

• burak.t001 kullanıcısına yanıt
    2017

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada tv de denk gelirse bu diziyi izliyorum. İzlerken acayip bir şey dikkatimi çekti. Bilmiyorum filmle alakasız bir şeydi.

Bir bölümde çatışırlarken birden uzay aracı birinin üzerine geldi geri gitti Kafam karıştı, dizi ile bu şey ne alaka hiçbir şey anlamadım. Yani dizi bilim kurgu değil, neden böyle bir şey oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

2017

• 2017'de görüşmek üzere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lorne Malvo'nun hasreti büyük...
  • Sönük bir final olmuş ama baştan sona büyük emek verilen bir dizi. Senaryosu , oyunculuklar , sanat yönetimi her açıdan 4x4 . Böyle işler kolay kolay yapılmıyor. 1 yıl bekletmelerinin sebebi de bu zaten , her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyorlar. Yoksa bu kadar iyi bir iş ortaya konamaz .
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.