Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
5
Favori
260.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi süre pesedit oynadım. güzeldi fakat. yeni yama keşfettim. tek cümleyle 10 numaraaa. bi göz atın hak vericeksiniz :)
    http://jenkey1002.blogspot.jp/search/label/PESJP%20Patch%202013
  • PESEdit 2013 Patch 3.6 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

PESEdit 2013 Patch 3.6 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.

3.5 ten ne gibi farkı var?
  • konaminin son resmi güncellemesi 1.4 dlc 5.00 içinde barındırıyor.
  • torrent linki bekleniyor.
  • torrent linki bozuk.
  • TORRENT link çalışmıyor
  • Torrent ile indirn arkadaşlar seed leyelim lütfen bizden sonra indirecek arkadaşlar için
  • Torrent linkini düzeltebilirmisniz ? Açılmıyor !!!
  • Torrent linki bozuk
  • windows 8 yada nod32 version 6 ile sorun yaşayan var mı?

Evdeki bilgisayar win7 ve eset5. Sorunsuz oynuyorum ama işyerindeki pc'de pes'e tıklayınca hiç tepki vermiyor?
  • Torrent Link yenilendi kusura bakmayın.
  • torrent linki güncellendi arkadaşlar sorunsuz çalışıyor deta53 arkadaşa teşekkürler
  • pesedit 3.5 yamasını daha yeni kurdum, gayet güzel oldu.. 3.6 ya gerek yok şimdilik!!!

tek şikayetim var, o da bizim ligi eklemişler iyi olmuş ama 3 büyüklerin yeri değişmiş, pes editor ile tezahürat "relink" yani yeniden tanımlama yapıyorum
    ama olmuyor çünkü sistem içinde farklı bi takımın yerine koymuşlar.. gel de çık işin içinden
  • http://imageshack.us/photo/my-images/62/adszgcz.png/

Ben yamayı kurdum lig secerken böyl bir hata alıyorum yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duqo41

http://imageshack.us/photo/my-images/62/adszgcz.png/

Ben yamayı kurdum lig secerken böyl bir hata alıyorum yardım ederseniz sevinirim

oyunu ve yamaları silip yeniden kurmayı dene.. sorunsuz bir kurulum gerçekleştiğinde öyle bir hata vermiyor.. yama sorunsuz çalışıyor test ettim onayladım..

diyelim ki oyunu yeniden kurdun hemen yamayı yükleme, oyunu orjinal haliyle bi kere başlat ki belgelerim klasörüne save dosyasını açsın.. ondan sonra yamayı kurabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

pesedit 3.5 yamasını daha yeni kurdum, gayet güzel oldu.. 3.6 ya gerek yok şimdilik!!!

tek şikayetim var, o da bizim ligi eklemişler iyi olmuş ama 3 büyüklerin yeri değişmiş, pes editor ile tezahürat "relink" yani yeniden tanımlama yapıyorum
    ama olmuyor çünkü sistem içinde farklı bi takımın yerine koymuşlar.. gel de çık işin içinden

3.6 kurmanı tavsiye diyorum. konaminin son çıkan 1.4 dlc 5.00 patchi de oyuna uygulamış olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

pesedit 3.5 yamasını daha yeni kurdum, gayet güzel oldu.. 3.6 ya gerek yok şimdilik!!!

3.6 kurmanı tavsiye diyorum. konaminin son çıkan 1.4 dlc 5.00 patchi de oyuna uygulamış olursun.

daha yeni 1gb dosya indirdim yamayı kurdum.. 3.6 için biraz sabredebilirim, belki 3.8 çıkarsa o zaman indiririm bi daha

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Duqo41

http://imageshack.us/photo/my-images/62/adszgcz.png/

oyunu ve yamaları silip yeniden kurmayı dene.. sorunsuz bir kurulum gerçekleştiğinde öyle bir hata vermiyor.. yama sorunsuz çalışıyor test ettim onayladım..

diyelim ki oyunu yeniden kurdun hemen yamayı yükleme, oyunu orjinal haliyle bi kere başlat ki belgelerim klasörüne save dosyasını açsın.. ondan sonra yamayı kurabilirsin

Çok teşekkürler denedim ama gene aynı hatayı aldım en son spor toto süper lig yaması çıktığı zaman onu indirdim sorun çıkmamıştı ama ondan sonraki bütün pesedit yamalarda bu hatayı almaya başladım :(

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.