Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
5
Favori
260.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hata alıyorum yüklerken ve de oyuna giriyorum pesedit data dosyası açılmıyor neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orijinalden alıntı: CRaFTY_35

Merhaba Arkadaşlar,

Bu patch i yükledim ama bir türlü 1.03 versiyonuna getiremedim. Online oynuyorum sürekli sürüm eski hatası alıyorum. baya bi uğraştım fakat beceremedim. daha sonra oyunu komple silip temiz bir yükleme yaptım yine aynı şeyler oldu.

En sonunda vazgeçtim patch i yüklemekten, tamamen kaldırdım oyunu, program files daki , documents deki dosyalarıyla birlikte. yeniden cd den orjinal oyunumu kurdum fakat şimdide oyundaki formalar görünmüyor. nasıl bir mantık anlamadım. birkaç kez kurdum oyunu falan ama herhangi bir sonuc elde edemedim. iki çeşit forma var bir turuncu diğeride mavi her takımda aynıları çıkıyor. ne yapmalaıyım , fikri olan?

2.8 versiyonun online uyumluluk sıkıntısı var. çok yakında 3.0 versiyon çıkıyor onlinede herhangibir sorun olacağını zannetmiyorum.

yaşadığım sorun bütün oyunu kapsıyor, sadece online da değil. normal maça girdiğim zamanda formaları sadece iki tip takımların bir mavi bir sarı.

• Bu arada patch in yeni versiyonu çıktı arkadaşlar bugün itibariyle.

http://forum.donanimhaber.com/m_71200598/tm.htm
  • PESEdit 2013 Patch 3.0 çıktı indirme linkleri ve Torrent link ilk mesaja eklendi.
  • quote:

PESEdit 2013 Patch 3.0 çıktı indirme linkleri ve Torrent link ilk mesaja eklendi.

drogba ve snijder Galatasaray da mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

quote:

PESEdit 2013 Patch 3.0 çıktı indirme linkleri ve Torrent link ilk mesaja eklendi.

bütün transferler mevcut
  • Evet transfer sezonu bittiğine göre yama da lazımdı. Gecikmemiş olması güzel.
  • arkadşlar tüm talimatlara uydum ama oyuna girilmiyor d3dx9_43.dll dosyası eksik olduğu için açılmıyor hata alıyorum ancak d nin içindeki crack den girince oyun açılıyor yamadaki herşey var ancak yarım yamalak örneğin bundesligadaki tüm takımların armaları hala aynı formalar çok saçma fln ne gibi önerileriniz olur ???
  • arkadaşlar bundesliga da var bu sorun galiba sadece ? cevap yok mu ?
  • quote:

quote:

quote:

bütün transferler mevcut

peki bu yama ps3 ile uyumlumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carew8586

quote:

quote:

quote:

bütün transferler mevcut

peki bu yama ps3 ile uyumlumu?

hayır PC için
  • Fenerbahçe transferlerinide kapsıyormu bilgisi olan???
  • quote:

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013

Yeni Özellikler

■ Güncelleme kış 2.8 beri tüm ligler yapılan 809 transferler, 1400 aktaran + Ocak penceresi (Anelka> Juventus, Balotelli> Milan, Beckham> Paris, Drogba> Galatasaray, Gago> Velez Sarsfield, Monreal> Arsenal, Rivière> Monako başlangıcından itibaren , Samba> QPR, Sneijder> Galatasaray, Willian> Anzhi vb)
    ■ Tam 1.03 ve DLC 3.00 destek Online ve Offline (çevrimiçi çalışma teamnames + formalar)
    ■ Yeni kitserver 13.3.0.0 Kapsar
    ■ 20 toplam 700 + yeni yüzler Abdennour, Cruyff, Cvitanich, Figo, Fofana, Gouffran, Mskani, Zidane vs + yüzleri
    ■ Yeni kitleri Angola, Atletico, Şili, Corinthians, Fransa, Galatasaray, Macaristan, İsrail, Las Palmas, Manchester City, Fas, Nürnberg, Portekiz, Sao Paulo, Sevilla, İsveç, Zambiya
    ■ 149 eksik oyuncular Hahn (Augsburg), Latka (Düsseldorf), Brice Samba (Marsilya), Zevallos (Juventus) vb düzenlendi
    ■ Yeni skorbord Canal + (Txak)
    ■ Sabit bir sürü krampon + aksesuarlar

Genel Özellikler

■ 8 ligler Bundesliga, Primera Division Arjantin, Rusya Premier Ligi, 2 eklendi. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Şampiyonası, Serie B, Ligue 2, Brasileirão Série B
    ■ Eklendi 12 diğer takımların Arminia Bielefeld, BATE Borisov, BSC Young Boys, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Basel, KRC Genk, Metalist Kharkiv, Steaua Bükreş, Videoton FC Viktoria Plzen + Endonezya, Malezya
    Tüm Premier League, Liga ZON Sagres
    ■ Doğru formları + tüm Ulusal ve Klasik Takımlar
    Lisanssız ulusal takımlarda sahte oyuncular ve ML unlockable oyuncular için ■ düzeltildi isimleri
    ■ 700'den fazla yeni yüzler (bütün PESEDIT tarafından belirlenen) Yüzler
    Barcelona, Manchester United ve Sevilla gibi bir çok takım için ■ Sabit formları
    ■ yeni DLC 3.0 + oyun sürümü 1.03 içerir
    ■ Scoreboard ve seçici stadyum anahtarı (download burada stadyumlar)
    ■ bulanıklık kaldırıldı
    ■ Sabit krampon + aksesuarlar 4000 + oyuncular için

NOT: PESedit 2013 patch şu ana kadar çıkan ve çıkacak olan tüm resmi konami güncellemelerini içinde barındırır yani kurulu oyununuza hiçbirşekilde herhangibir patch , c.rack vs vs uygulamadan, direk olarak PESedit patch kurmanız yeterli olacaktır. herhangibir şekildede ilave içerikten download yapmanıza gerek yoktur. zaten patchi kurduğunuzda ilave içerikten indireceğiniz tüm datalar oyuna aktarılmış olur.

KURULUM : öncelikle yamanın sorunsuz sağlıklı çalışması sıfır oyuna kurmanızı öneriyorum. kurulu oyununuza hiçbirşekilde herhangibir patch , c.rack vs vs uygulamadan.aşağdaki linklerden PESedit 2013 Patch 3.0 yamasını indirin partları bir klasöre çıkarıp rar. dosyasının içindeki installer exe yi oyunun kurulduğu bölüme atıp çalıştırın sırasıyla next next start deyip exit butonunda basın.son olarak yamanın aktif olması için oyunun kurulduğu bölümde kitserver klasörünün içindeki meneger exe dosyasını yönetici olarak çalıştırıp detach butonuna basıp tamam deyip ardından attach butununa basıp tamam deyin böylelikle PESedit 2013 Patch 3.0 sorunsuz kurulmuş olur. oyuna başlarken pesedit exe ye tıklayıp PESEDIT.COM 2013 patch butonuna basarak girebilirsiniz. iyi oyunlar.

ÖNEMLİ: master league ve bal modununa başlamazdan önce pesedit.exe ye tıklayıp swıtches ayarlarında master league butonu aktif edip oyuna öyle girmeniz gerekmektedir. master league ve bal oynamayacaksanız oyuna girerken default seçeneğini kullananınız.

NOT: yama yüzde yüz online uyumludur. orjinal oyun sahipleri yükleyebilir. bu yama ile birlikte online bölümünü lisanslı takımlarla oynayabilirsiniz. tek yapmanız gereken PESedit.exe ye tıklayıp switches ayarlarında
    online butonunu aktif edip oyuna girmeniz yeterli olacaktır.oyuna online oynamak için girmiyorsanız default seçeneğini kullanınız.

PESEdit PATCH TAMAMEN KALDIRMA: eski versiyon patchi kaldırmak gayet basittir şu adımları uygulayınız. öncelikle belgelerimdeki KONAMI/Pro Evolution Soccer 2013 /save klasörünün içindeki option ve varsa master league dosyalarının yedeğini alın. ardından belgelerimdeki KONAMI nin içindeki Pro Evolution Soccer 2012 klasörünü silin ve oyunun kurulduğu bölümde bölümde img , .zlib.net.dll , pes2013 , setting , rld.dll dosyaları haricindeki tüm dosyaları silin. böylelikle eski version patchi tamamen kaldırmış oluyorsunuz. artık son çıkan yeni versiyon patchi yükleyebilirsiniz. yükleme işlemi bittikten sonra yedeklediğiniz dosyalar olan option varsa master league dosyalarını tekrar eski yerlerine atın hepsi bu kadar. kolay gelsin.

PESEdit 2013 Patch 3.0 Torrent Link

http://www.dosya.tc/server27/EMUEon/PESEdit2013Patch3.0.torrent.html

PESEdit 2013 Patch 3.0 DOWNLOAD

http://uploaded.net/file/zbaydtpe/PESEdit.com_2013_Patch_3.0.part1.rar
    http://uploaded.net/file/f0gl0w3r/PESEdit.com_2013_Patch_3.0.part2.rar
    http://uploaded.net/file/k3qdsb5e/PESEdit.com_2013_Patch_3.0.part3.rar
    http://uploaded.net/file/xvfjpxpt/PESEdit.com_2013_Patch_3.0.part4.rar
    http://uploaded.net/file/wf5vseus/PESEdit.com_2013_Patch_3.0.part5.rar
    http://uploaded.net/file/rrub6b58/PESEdit.com_2013_Patch_3.0.part6.rar

DOSYALAR ve LİNKLER ALINTIDIR

kardeşim bu ps3 içinmi

• Süpersin torrent linkini arıyordum teşekkürler..
  • xinput1_3.dll hatası diyor biri yardım etsin lütfen.
  • Arkadaşlar ben şuana kadar hiç günceleme yüklememiştim, şimdi bu yamayı yüklüyicem.Acaba amrabat bu güncellemede mevcut mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinki vinki

Arkadaşlar ben şuana kadar hiç günceleme yüklememiştim, şimdi bu yamayı yüklüyicem.Acaba amrabat bu güncellemede mevcut mu ?

Yama bütün güncellemeleri içeriyor. Yapman gereken dosyayı indirmek. Zaten nasıl yüklenmesi gerektiği yazıyor ilk mesajda. Ara transfer dönemi bitişiyle birlikte kim hangi takıma gittiyse hepsi bu yamada var. Amrabat, sneijder, drogba hepsi mevcut.
  • Arkadaşlar ben 2.6 patchi sorunsuz kullanıyordum, 2.8 ve 3.0 yüklediğimde formaların birçoğu siliniyor, pes formaları kalıyor sadece (2 tane; home ve away) neredeyse tüm takımlarda bu formalar oluyor. sebebi nedir?
  • ben bu işlerden anlamıyorum.Bu yama oyun konsolu üzerinden yapılabiliyormu yoksa sadece bilgisayardan oynayanlar mı yababiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eronimotekno

ben bu işlerden anlamıyorum.Bu yama oyun konsolu üzerinden yapılabiliyormu yoksa sadece bilgisayardan oynayanlar mı yababiliyor

Kardeşim sadece PC için bu konsolda kullanamazsın
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.