Şimdi Ara

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
104
Favori
342.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu urun yorumlari hep yalan o zaman 17 gun oldu hic bi hareket yok sorucak bi yerde yok yorumlarda turkler 12 gunde elime ulasti yazmislardi yalan dolanmi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

bu urun yorumlari hep yalan o zaman 17 gun oldu hic bi hareket yok sorucak bi yerde yok yorumlarda turkler 12 gunde elime ulasti yazmislardi yalan dolanmi acaba
    30 Mayısta 2 ürün aldım ertesi gün kargoya verdiler ama internette pek bilgi bulamadım. Bilen birisi yardım edebilir mi acaba?
    MS04646092XSG
    PALB3489293TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebastiansyzmanski

quote:

Orijinalden alıntı: RoyalWatch55

quote:

Orijinalden alıntı: McAwesome

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ayın 8 nde verdiğim sipariş 22 sinden beri böyle takipsiz kargo zaten sizce kaç güne gelir

70865448775
    http://www.777post.com

Ayrıca bi sorum olacak dün bi siparişim daha oldu kargoya vermiş ancak hiçbir bilgi çıkmadı 17 trackta falan takip kodum

RN635136504CN

Sizce bir sorun olur mu ?
    Kusura bakmayın acele etmiş gbi gözükebilirim yeni yeni alışveriş yapmaya başladım da ali expressten

Takipsiz kargoyu boşuna takip etme, güncellemeler olur gerçek gibi ama tutmaz.
    Takipli kargo ise en erken 3-5-7 gün arasi takio edilebiliyor.

Eyvallah dostum sağol cevabın için peki takipli kargoda ptt çalışanı direk bize teslim ediyor değil mi ? Yane adreste bulamazsa noluyor ?

Size veya tanidiginiza. Evde olmama durumunda kagit birakir. Şubeden alinir. Takipsiz olani asagida posta kutularinin yanina birakabilir iyi biriyse zile basip asagi inin alin der. Çünkü imza vs attirmiyor calinsada sorumlu olmadigi icin birakabilir kimsede bise diyemez postacinin insanligina kalmis takipsiz kargoyu birakip birakmamak.

Eyvallah sağol dostum ilk alışverişim acemiliğe geldi takipsiz aldım maalesef bundan sonra 1-2 dolar ödeyip air mail ile alacağım hep

Benim is yerine geldigi icin sorun yok ama bina olunca sorun olabilir. Gerçi ptt birsey baslatmisti posta kutusu kiralama gibi neyse. Ama bazen mesela ekran filmi, 0.90 dolar olup sevk icin 1,5 dolar vermek pek insanin isine gelmiyor

Haklısın üstadım bazı ucuz şeylerde üründen daha fazla kargo ödemek saçma geliyor ama daha fazla fiyatlı ürünlerde takipli kargo en iyisi demek ki

Ucuz urunlerde China post Registered yazdigi halde takipsiz yollayabiliyor

Peki üstad air mail ile almak her daim doğru birşey mi yane ortalama kaç günde elinde oluyor ? Ayrıca hala air mail takip kodum ile takip edemiyorum bi sıkıntı yoktur umarım

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba,

24 Mayıs'ta 3 ürün almıştım 2 tanesi geldi. Fakat bir ürünümün bilgileri 9 gün geçmesine rağmen bir türlü güncellenmiyor. Sizce kargo ne durumdadır?
    Birde ürünümün bir tanesi farklı bir takip numarası ile geldi. Acaba takip numarası mı yanlış girilmiştir?

2016-05-30 20:40:49 【广州】Shipped by air
    2016-05-29 12:00:44 【广州】Export customs clearance complete
    2016-05-29 10:07:24 【广州】arrive export exchange
    2016-05-28 23:12:46 【广州】Export customs clearance complete
    2016-05-28 22:20:00 Successful departure from Warehouse
    2016-05-28 21:53:30 Warehouse processing complete
    2016-05-28 21:41:47 Successful package picked up by Warehouse

• quote:

Bu mesaj silindi.
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

Mayis 2016'nin başında sipariş vermiştim. Aradan 5 hafta geçti. Acaba kargom gelecek mi, bu konuda tecrübesi olan var mı ?

kargo takip no : 32385378902
    takip sitesi :http://www.mtytrack.com/
    kargo şekli : seller's shipping method

• quote:

Orijinalden alıntı: lnn

Mayis 2016'nin başında sipariş vermiştim. Aradan 5 hafta geçti. Acaba kargom gelecek mi, bu konuda tecrübesi olan var mı ?

Alıntıları Göster
    RS126241372CN

bu kargo yola çıkmışmı ? leave yazıyor da .

• quote:

Buyuk ihtimal gelir bekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

quote:

Buyuk ihtimal gelir bekleyin.

Alıntıları Göster
    Benim kargo numaramda yalnızca rakam var. Harf falan yok. Farkı ne acaba? (03189208347)

• quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Benim kargo numaramda yalnızca rakam var. Harf falan yok. Farkı ne acaba? (03189208347)

türkiye içinde takip edemezsin postanı sadece çinde uçağa kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.DarkGreen

quote:

O zaman Allah'a emanet ürün desene :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: STÆRT

RS126241372CN

bu kargo yola çıkmışmı ? leave yazıyor da .

postanız gelmiş gözüküyor 2 gün öncehttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.DarkGreen

quote:

O zaman Allah'a emanet ürün desene :)

ben bu ayın başında kablo sensör felan sipariş ettim bazıları geldi bazıları gelmedi. Dediğiniz gibi Allah'a emanet artık. Belkide gelmiştir posta'da sıkıntı olmuştur. Bilemiyoruz işte.
  • Evet 2 gun once teslim aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: STÆRT

Evet 2 gun once teslim aldim
    4 28/06/2016 15:49:31 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    5 28/06/2016 15:49:31 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

Benim kargo iki gündür bekliyor.
    Hayırdır inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Merhabalar arkadaşlar bende aliexpress den aracım için bir adet 345$ teyp double din aldım, satıcıya gümrükten geçebilmesi için kutu üzerine 100$ yazmasını istedim oda "tamam" diye cevap atmış, EMS ile göndermişler bugün baktım sipariş takip numarasıda bu arkadaşlar bi bakarmısınız kargom nerede EA058419140CN acaba geçermi Tr'deki gümrükten?
    Birde elektronik cihaz arızalı çıktı yada kullanımdan dolayı bozuldu, peki ben tamiri için bu cihazı geri hangi kargo firmasıyla gönderebilirim?

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar. Aliexpressten 1 ay önce sipariş verdim. Hala Çin'de gözüküyor. Shangai'ye tekrar gitti ve şimdi çıkış yapıldı olarak gözüküyor. RJ788328305CN gönderi numarası bu. Tahmini ne zaman bana ulaşır bilgisi olan var mı? Yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eliserguun

Merhaba arkadaşlar. Aliexpressten 1 ay önce sipariş verdim. Hala Çin'de gözüküyor. Shangai'ye tekrar gitti ve şimdi çıkış yapıldı olarak gözüküyor. RJ788328305CN gönderi numarası bu. Tahmini ne zaman bana ulaşır bilgisi olan var mı? Yardımcı olur musunuz?

Tahminen 2 haftaya kadar ulaşır. 6 sında Çin'den çıkmış görünüyor. Geçen hafta zaten tatildi.
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum

4PX Singapore Post OM PRO kargo hızlı gelirmi?

Birde arkadaşlar aynı kargo şirketini kullanarak farklı firmalardan ürün sipariş ettiğimde kargolar bana gelirken birleştirilirmi? Yani aynı anda gelirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum

Birde arkadaşlar aynı kargo şirketini kullanarak farklı firmalardan ürün sipariş ettiğimde kargolar bana gelirken birleştirilirmi? Yani aynı anda gelirmi?

Singapurdan daha önce siparişim geldi ama hızlı diyemem. Farklı firmalardan farklı ürünler alırsanız aynı anda gelme şansı binde 1, birleştirme nedir? öyle bir şey yok. Sadece aynı satıcıdan aldığın ürünleri birleştirebilirsin o da belki. Satın almadan önce satıcıya sorman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum

Singapurdan daha önce siparişim geldi ama hızlı diyemem. Farklı firmalardan farklı ürünler alırsanız aynı anda gelme şansı binde 1, birleştirme nedir? öyle bir şey yok. Sadece aynı satıcıdan aldığın ürünleri birleştirebilirsin o da belki. Satın almadan önce satıcıya sorman lazım.

Alıntıları Göster
    hocam benim takip numaram RS544025954NL arattım baktım hollandaya sevk edilmiş yurt dışına sevk edildi diyo?? türkiyeye gelip gerimi gitti bilen varmı??

edit: sanırım trdeymiş ama kimbilir nerden ualaşacaz kimi arayacaz. pehhh kaybolacak kargo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 14 Temmuz 2016; 15:03:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

hocam benim takip numaram RS544025954NL arattım baktım hollandaya sevk edilmiş yurt dışına sevk edildi diyo?? türkiyeye gelip gerimi gitti bilen varmı??

edit: sanırım trdeymiş ama kimbilir nerden ualaşacaz kimi arayacaz. pehhh kaybolacak kargo.

Alıntıları Göster
    29 gün önce sipariş ettiğim 5 parça ürün hâla gelmedi. 2 tanesi 10 gün önce Türkiye'ye giriş yapmış fakat ben PTT'nin sitesinden takip edemiyorum, hiçbir bilgi yazmıyor. 2 tanesi ise 20-22 gündür ülkeden hava yoluyla çıkış yapmış görünüyor. Bunca gündür havada olması normal mi? Rica etsem birileri şunlara bakabilir mi? Ben pek bir şey anlamıyorum da.

China Post Ordinary Small Packet Plus
    03252091268
    03254548878
    03252775917
    4PX Singapore Post OM Pro
    MS05748908XSG
    MP16321820XSG
    Singapore ile gelenler ülkeye giriş yapmış olarak görünüyor ama hiçbir bilgi yok PTT'de. Acaba arasam mı PTT'yi?

• Small packet plus takipsiz zaten singapurları bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.