Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer android'e geri dönersem o cihaz, bu cihaz olacak sanırım...
  • evet aslında sormus oldugunuz soruyu hatırlıyorum . Bunu kişisel olarak sordum . Benim mailime de gelsin para iadesi yaparız diye ki kıllık olunca paypala maili gonderiririm :)
    alısveristen once herke bu teyidi alsın bence. ne olur ne olmaz :) Son olarak insallah alırız ya :)
  • Evo 3D'yi 700'e satar ben de alırım bi tane , aynı paraya çıtayı baya yükseltmiş olurum

Bir de yurtdışı alışverişleri daha doğrusu döviz cinsinden borçları taksitlendiren bankalar hangileri ?
  • Alan elinde olan varmı yahu ? Çok merak uyandırdı yeni tel alalı 2 3 hafta olmadı ama gerekirse bunu kardeşime verip ben alırım bundan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

Alan elinde olan varmı yahu ? Çok merak uyandırdı yeni tel alalı 2 3 hafta olmadı ama gerekirse bunu kardeşime verip ben alırım bundan :D

Hocam telefon haftaya piyasaya cıkacak o yuzden kimse almıs degil . Su an onsipariş alımları var o kadar . Bir de telefonun detaylarını biliyoruz . Biz de nasıl getirtebiliriz diye fikir alısverisinde bulunuyoruz .
  • quote:

Alan elinde olan varmı yahu ? Çok merak uyandırdı yeni tel alalı 2 3 hafta olmadı ama gerekirse bunu kardeşime verip ben alırım bundan :D

telefonun daha detaylı bilgileri için ilk sayfadaki mesaja bak istersen özellik tablosu bide inceleme videoları falan var ;)

arkadaşlar olursa ne yazdıralım üstüne diye hala içim içimi yiyo ne desekte olark diye telefon daha çıkmasa bile acaba ne yazılsa daha iyi olur diyorum hala ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 10 Ekim 2012; 17:21:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobetube

quote:

Hocam telefon haftaya piyasaya cıkacak o yuzden kimse almıs degil . Su an onsipariş alımları var o kadar . Bir de telefonun detaylarını biliyoruz . Biz de nasıl getirtebiliriz diye fikir alısverisinde bulunuyoruz .

Anladım konunun açılış tarihine bakarak çıkmıştır diye düşündüm birde burda direk satılık gibi görünce heyecan yaptım az :D

• quote:

Orijinalden alıntı: quzman

Evo 3D'yi 700'e satar ben de alırım bi tane , aynı paraya çıtayı baya yükseltmiş olurum

Bir de yurtdışı alışverişleri daha doğrusu döviz cinsinden borçları taksitlendiren bankalar hangileri ?

Yapı Kredi Bankası adios karta 100 tl üzeri yurtdışı alisverislerini 5 taksite bölüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tlf çıksa bile 1 300 arası olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

quote:

Orijinalden alıntı: quzman

Evo 3D'yi 700'e satar ben de alırım bi tane , aynı paraya çıtayı baya yükseltmiş olurum

Yapı Kredi Bankası adios karta 100 tl üzeri yurtdışı alisverislerini 5 taksite bölüyor

paypal ödemesini yapı kredi adios gibi bi karttan gösterip bu harcamayı taksitlendire biliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatben

bu tlf çıksa bile 1 300 arası olacak

bu telefon büyük ihtimalle denilen çıkış tarihi 15 Ekim ama ztn Çin dışına satışı yok şuanda ve Türkiye yede Daha açılmıycak bu firma ,bizde çindeki vatandaşlar için çıkan telefonlardan koparabilmenin ve buraya getirtebilmenin çabasındayız şuanki fiyat 700TL civarı 380$
  • Evet paypalina bu kartı tanıtır ve burdan ödersiniz 5 taksite faydalanirsin. Geçenlerde Axess de böyle bir kampanya yaptı fakat bitti mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

bu telefon büyük ihtimalle denilen çıkış tarihi 15 Ekim ama ztn Çin dışına satışı yok şuanda ve Türkiye yede Daha açılmıycak bu firma ,bizde çindeki vatandaşlar için çıkan telefonlardan koparabilmenin ve buraya getirtebilmenin çabasındayız şuanki fiyat 700TL civarı 380$

türkiye fiyatımı 700 tl olacak
  • quote:

quote:

quote:

Türkiye de satilmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

quote:

quote:

quote:

Türkiye de satilmayacak.

nasıl getireceksiniz acaba bende begendim bu teli ama neden hep türkiyede iphone manyaklığı oldu keşke bu telde gelse

• suatben Arkadaşım Alıntı kirliliği olmasın diye buraya yazıyorum,

Bildiğin gibi bir sürü Çin alışveriş sitesi var

Dhgate.com
    Dx.com
    Fastcardtech.com
    Merimobiles.com

Bizde bu sitelerden merimobiles ile iletişimdeyiz şuanda ne zmn geleceği konusunda kesin bilgi olmasada en azında 15 ekim diye paylaşmış olduğu bir tarih var
    şu anda telefon satışa çıkmadı daha ve sadece ön siparişleri alıyor bizimde sorunumuza (Türkiyede Gümrük sorunu Telefon getirtmenin yasak olduğu gibi) kesin bir cevap gelmediği için hala beklemediyiz ve fikir paylaşımında bulunuyoruz ne olur ne yaparız en azından incelemelere bakalım stok takibi ön sipariş yapsak bize gelir mi gelmezse gümrükte sıkıntı çıkarsa paypal da ödememizi geri alabilir miyiz ne yapmalıyız gibi

kısa bi konu takibi yapıp mesajlara bakarsan telefon hakkında ve adı geçen site hakkında kullanıcıların paylaştığı baya bilgi sahibi olursun ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 10 Ekim 2012; 18:28:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S-iii-Mini-dogrulandi-Resmi-lansman-11-Ekimde.htm yeni rakip gençler :D

ben böyle bişey beklemiyordum ama bu kadar vasat bir cihaz yaparak samsung adını kirletmiş olacak

http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

hiçbir işi tam yapamıyorlar yaa... o yüzden kimse xiaomi'nin eline su dökemez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-S-iii-Mini-dogrulandi-Resmi-lansman-11-Ekimde.htm yeni rakip gençler :D

ben böyle bişey beklemiyordum ama bu kadar vasat bir cihaz yaparak samsung adını kirletmiş olacak

hiçbir işi tam yapamıyorlar yaa... o yüzden kimse xiaomi'nin eline su dökemez...

SAMSUNG S3 ü öve öve bitiremeyenlere anlatmak gerek !

Hatta ve sanırım S3 ile aynı fiyatta olacak kadar da PAHALI . Kimse F/P olarak bunu almaz ( hele ki ACE 2 varken ),

LG NEXUS cihazı ile 2012 bitmeden hareketlenme olacak diye bekliyorum , ancak ne olursa olsun XİAOMİ 2 rakipsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

SAMSUNG S3 ü öve öve bitiremeyenlere anlatmak gerek !

Hatta ve sanırım S3 ile aynı fiyatta olacak kadar da PAHALI . Kimse F/P olarak bunu almaz ( hele ki ACE 2 varken ),

LG NEXUS cihazı ile 2012 bitmeden hareketlenme olacak diye bekliyorum , ancak ne olursa olsun XİAOMİ 2 rakipsiz.

sırf "bende de galaxy s3 var" diyebilmek için alacaklar olur. o kadar çok para verilmez bu cihaza.
    lg nexus da 4,7 inçmiş...

• Bir arkadaş yeter çıksın yoksa lg optimus g alacam demişti.Özelliklerine bakınca wow xiaomi ile kapışır diyordum ama 13 megapixel kamerasının çektiği resimleri görünce vazgeçtim.. http://www.androidcentral.com/lg-optimus-g-13-megapixel-sample-pictures çok fazla noise var
    gerçi çektiği 720p video fena sayılmaz http://www.youtube.com/watch?v=AGjI3Q4jQNk ama yine de değmez.

Aradım ama Mi2 için sample video ya da foto bulamadım,varsa paylaşır mısınız..

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.