Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cneydo

quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

Aylardır miui kullanıyorum,v4'te kullandım bir şekilde hallederiz dilini kafana takma :)

Eywallah Cneydo ,

benim aklıma asıl takılan hani yeni rom yüklemektense (ne olur ne olmaz sonuçta ne kadar sağlam görünsede çin malı romu yanar bişey olur elimizde patlar) içindeki işletim sistemine dışardan atılabiliyorsa bi dil paketi atmak olmadı artık root mu edilir ne edilirse içindeki dil dosyasına ulaşıp bunun üzerinde oynama yapmak

İnş olurda sorunu çözeriz ;)
  • cihaz kendinden rootlu zaten, miui kullanıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zett89

cihaz kendinden rootlu zaten, miui kullanıyor :)

arkadaşlar android hakkında okuduklarımdan bişey yapılması için rootlanıyo falan ondan öyle dedim

önemli olan nokta o değil o haldeyken dışardan dil paketi yükleniyomu yada içindeki system dosyasında dil dosyası çevrilme işlemi yapılabiliniyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

cihaz kendinden rootlu zaten, miui kullanıyor :)

arkadaşlar android hakkında okuduklarımdan bişey yapılması için rootlanıyo falan ondan öyle dedim

önemli olan nokta o değil o haldeyken dışardan dil paketi yükleniyomu yada içindeki system dosyasında dil dosyası çevrilme işlemi yapılabiliniyor mu?

yapılmasa bile çoklu dil desteği olan bi rom kullanırız, böyle bir telefona xda forumda ciddi bir destek gelir diye düşünüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefon çabuk çıksa iyi olur zira sahibinden de s 3 1100 lira seviyelerine gelmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko1984

Şu telefon çabuk çıksa iyi olur zira sahibinden de s 3 1100 lira seviyelerine gelmiş :)

s3 çok büyük duruyor ya kurcaladımda ele oturmuyo bi türlü cebime koymayı geçtim daha tek elle kullanılmıyo bile elin içinde bi aşağı kaydır bi yukarı kaydır hesabı

ve s3lerde dikkat edin bence 1100 tl civarı satışlarda herşey olabilir çin sitesinde bile en ucuz satış şuanda 1123TL
    ama s3e bire bir benziyen teller var herşeyi aynı nerdeyyse cpu değişik bide 512mb ramle bunları 185$a satıyorlar
    yada bazıları nasıl yapıyor anlamadım ama sorunlu ürünleri bi nevi defolu ürünleri bulup alıyorlar hiç bir sorun yok dış kasada ama ya donanımsal yada yazılımsal bişeyler oluyor içinde bunları ucuza satın alıp satıyorlar

yurt dışı piyasasına telefonun fiyatına bakın ona göre değerlendirin telefonu bence hani ne olabilir çin sitesinde satanlar gibi ucuza bulup kendi karını koyup sattığı fiyat olabilir ama nasıl koreden buldu getirdi satıyo bide bazıları üzerine 1200TL KVK garantili diyo bu fiyatlara nasıl satabiliyorlar teknosa gold fln indirim yaptığı halde 1500TL fiyatlarla satıyorlar

• Arkadaslar bende almak istiyorum bu telefonu dh ca toplanip getirelim su telefonu lutfen 650-700 tl civari olursa her turlu alirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrensDestan007

Arkadaslar bende almak istiyorum bu telefonu dh ca toplanip getirelim su telefonu lutfen 650-700 tl civari olursa her turlu alirim...

PrensDestan007 ztn onun için uğraşıyoruz topluca alınmazda site araştırıp adamlarla konuşuyoruz bi yer kararlaştırıp hepimiz oraya yönlencez herkes kendi hesabıyla ordan alıcak şuanda merimobiles ın stoklarına girmesini bekliyoruz

PrensDestan007 -> eklendi
    delidolu5 -> eklendi

Arkadaşlar Güncel Mevcut liste Aşağıdadır

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. exhobist
    49. h!j@cker
    50. crazy1204
    51. ciko1984
    52. drfettah
    53. zett89
    54. daniali
    55. atogen
    56. barracudaa
    57. tobetube
    58. kloveangel
    59. Zehr-i Sükut
    60. Lepanto
    61. okanreyiz
    62. comtempt
    63. kerrar12
    64. PrensDestan007
    65. delidolu5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 7 Ekim 2012; 16:11:11 >

• benim photon 4g brick olduğundan bu yana alacak telefon takip ediyordum..
    4.inch meizu mx temin edemessem yöneleceğim telefon 4.3 inch ile xiaomi m2 olacaktır.
    konu sahibi arkadaşım sana mesaj bırakıyorum bir şekilde temin yolu görünürse haberdar edersen mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 7 Ekim 2012; 18:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delidolu5

benim photon 4g brick olduğundan bu yana alacak telefon takip ediyordum..
    4.inch meizu mx temin edemessem yöneleceğim telefon 4.3 inch ile xiaomi m2 olacaktır.
    konu sahibi arkadaşım sana mesaj bırakıyorum bir şekilde temin yolu görünürse haberdar edersen mutlu olurum.

brickleri 20 liraya çözen telefoncular varmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_55656680/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

brickleri 20 liraya çözen telefoncular varmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_55656680/tm.htm

bir telefoncu yazılım yolu ile çözebiliyorsa durum brick degildir. eğer hiçbir yolu yoksa ve cihazın anakartı degisecekse o durum bricktir. mesela ben optimus 2x model telefon kullanıorum çok türlü y olu var cihazımın ses açma kapama tuşu bozulursa ancak brick edebilirim onun dışında asla brick olmaz hepsinin üstesinden gelebilirim. cihazları iyi tanımak lazım birçok arkadas oldu 2x i bozulduğu için telefonculara gittiler adamlar anakart falan degiştirmişler oysa hepsi çözülebilir durumlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

bir telefoncu yazılım yolu ile çözebiliyorsa durum brick degildir. eğer hiçbir yolu yoksa ve cihazın anakartı degisecekse o durum bricktir. mesela ben optimus 2x model telefon kullanıorum çok türlü y olu var cihazımın ses açma kapama tuşu bozulursa ancak brick edebilirim onun dışında asla brick olmaz hepsinin üstesinden gelebilirim. cihazları iyi tanımak lazım birçok arkadas oldu 2x i bozulduğu için telefonculara gittiler adamlar anakart falan degiştirmişler oysa hepsi çözülebilir durumlardı.

benim hiç android cihazım olmadı. bir sorun olursa sorabilir miyim sana ?
  • quote:

quote:

ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMI OLMAYA ÇALŞIRIM.

• quote:

quote:

quote:

LG X2 özellikle 512mb ram ve sanırım ICS resmi sürüm gelmediği için pek tutmadı , zaten atrix TR a çokkk geç giriş yapsada LG X2 ünvanına yakışır bir başarı sağşayamadı hatta 650 - 750 tl den satanlar oluyor ( ki LG 3D o fiyatta )

LG X2 nin pek tutulmadığını ve brick olmadığını duydum ,

• quote:

quote:

ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMI OLMAYA ÇALŞIRIM.

peki teşekkür ederim... arkadaş olarak ekledim...
  • Arkadaşlar merhaba.
    Donanımhaberi genelde misafir olarak takip ederim.
    Fakat bu konuyu gördüm, yazma ihtiyacı duydum.
    Bu tür ürünleri en yakın Ukrayna ve Rusyada bulabilirsiniz.
    Vize yok , pegasus harkova ucuza uçuyor ve ürünü görüp test edip alırsınız.
    Çünkü kapıda ödeme yaparsınız , görüp beğenmezseniz almazsınız.
    Kapıda ödeme yaptığınızdan hiç riskiniz olmaz.
    Geri dönerken de yanınıza 4-5 tane koyar , olmadı bir Türkle anlaşıp ona da verirsiniz.
    Buyrun bir örnek.
    http://iklon.net.ua/product/xiaomi-mi-2-miui-android-411/

Sadece bir öneri.
    İyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulforger -- 8 Ekim 2012; 5:07:58 >

• ne kadar ucuza ?
  • biz 380$dolar diyoz hacı naptın verdiğin sitede 434$ bide kendiniz gidin alın gelin diyosun yol masrafıda geldi

tabi satıcı olarak çok getirtip 1000TL ye satar tüm masrafları çıkarır kar edersiniz olarak düşünüyosun ama biz satıcı değil kullanıcıyız ;)
  • yöneticiler şu 1. mesajı silip ilgilenen birine devretseler keşke, adama ulaşamadık işte ilgilenmiyor artık demek ki.
  • quote:

yöneticiler şu 1. mesajı silip ilgilenen birine devretseler keşke, adama ulaşamadık işte ilgilenmiyor artık demek ki.

ben dedim moderatöre adam faal dedi forumda ben mesaj atıcam attım haber edicem dedi oda yok oldu
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.