Şimdi Ara

TTNET Eski abonelerine alacaklarını iade ediyor. ( 16/08/2012 Ödemeler Yapılıyor ) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
56
Favori
126.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm. Alacağım yokmuş ondan hata mesajı veriyormuş kendisi sistemden kontrol ettiğini söyledi. ne kadar doğrudur bilemem.. uzak durulası bir firmadır ttnet zannımca..
  • Hata mesajı
  • quote:

Orijinalden alıntı: celgokhan

TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm. Alacağım yokmuş ondan hata mesajı veriyormuş kendisi sistemden kontrol ettiğini söyledi. ne kadar doğrudur bilemem.. uzak durulası bir firmadır ttnet zannımca..

hem tc numarası girip hem de telefon numarası/adsl hizmet numarası girdiğimde hata verdi. zaten sayfanın en altında sadece bir tanesini girin yazıyor. o şekilde yapınca aşağıdaki tutar çıktı. konuyu açan arkadaşa binlerce kez teşekkür

Talebiniz alınmıştır.

51.23 TL tutar .................. nolu IBAN hesabiniza iade edilecektir. Herhangi bir sorun olması durumunda ................. nolu telefonunuzdan sizinle irtibata gecilecektir..

• Bakalim bakalim.. 30 TL alacağim varmiş..
  • 91.05 TL PARA İADESİ HESABINIZA YAPILACAKTIR KONUYU AÇAN ARKADAŞA TEŞEKÜRLER
  • Allah razı olsun 9 tl bana cıktı acaba çıkan arkadaşlar paralarını alabildi mi ?
  • Bu ne güzel bir paylaşımdır, açan arkadaş sağolsun TTNET'e gıcık olmuştum 2009'da kapattığım aboneliğe 2014'de 50 lira gecikme zammı dahil borç tahakkuk ettirdiler. Ben de gittim uğraşmamak için paşa paşa ödedim. Şimdi en azından 20,91 TL'yi geri alıcam. teşekkürler bir nebze soğudum ama gene de kızgınlığım geçmiyor TTNET'e. özelleştirmeden önce herşeyi kapatıp anlık tahakkukla halletmişlerdi. Özelleşti ama güzelleşmedi. ..
  • 23 TL de ben alıyorum.
    Bakalım ne zaman yatacak hesaba?
    Konuyu açana teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeThaLeRRor

quote:

Orijinalden alıntı: celgokhan

TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm. Alacağım yokmuş ondan hata mesajı veriyormuş kendisi sistemden kontrol ettiğini söyledi. ne kadar doğrudur bilemem.. uzak durulası bir firmadır ttnet zannımca..

hem tc numarası girip hem de telefon numarası/adsl hizmet numarası girdiğimde hata verdi. zaten sayfanın en altında sadece bir tanesini girin yazıyor. o şekilde yapınca aşağıdaki tutar çıktı. konuyu açan arkadaşa binlerce kez teşekkür

Talebiniz alınmıştır.

51.23 TL tutar .................. nolu IBAN hesabiniza iade edilecektir. Herhangi bir sorun olması durumunda ................. nolu telefonunuzdan sizinle irtibata gecilecektir..

Değerli Müşterimiz,

Belirttiğiniz Hizmet No için daha önce girmiş olduğunuz talebiniz bulunmaktadır. İade işleminiz devam etmektedir.

Bu mesajı alan var mı peki ? Talep falan vermemiştim şimdi öğrendim henüz.

• mescorb kullanıcısına yanıt
    bana bugun eftyi yapmislar. konuyu açana tekrar teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsaka

bana bugun eftyi yapmislar. konuyu açana tekrar teşekkürler.

kaç gün sürüyor peki başvurudan itibaren kardeşim?
  • 1 hafta geçmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34.80 alacağım varmış 3 yıl önce kapattırmıştım. Konuyu açandan Allah razı olsun
  • muho1076 kullanıcısına yanıt
    TCKN ve TELNO ile sorgulama yaptığımda bir hata meydana geldi şeklinde bilgi dönüyor. 2-3 sene önce kapattırmıştım.
    adsl hizmet no bilgisine mi ihtiyacım var ? var mı aynı şekilde sorgulayıp, cevap alabilen.

30 DK süren telefon görüşmesi sonrası 2011 yılına ait 27 TL borç çıkardılar. tey allahım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afotsis -- 21 Mayıs 2014; 11:32:31 >
  • TTNET aboneliğimi öncesinde iptal edip şimdi Dsmartnet abonesi olduğum için mi acaba EKRANDA BU YAZIYOR ?

Girdiğiniz bilgiler ile eşleşen bir kayıt bulunamadı,
    lütfen kontrol ediniz.

Turk Telekom Ofisinden sorgulatacağım. Tam olarak bu neyin geri ödemesi. Kişi kendi kendine iptal etmiş üyeliğini zaten.
  • telefon numaramı bile hatırlamıyorum ya bunu da sanıyorum TT net çağrı merkezi söylemiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asit27

Yeni link bur da arkadaşlar bur dan hata mesaj ı alınmıyor
    https://www.ttnet.com.tr/bireysel/Hakkinda/duyurular/Sayfalar/fesih-sonrasi-abone-alacaklarina-yonelik-iadeler.aspx

sağol kardeş, normalde hata mesajı veriyordu bu linkten baktım 27 lira alacak çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun, bu dandik internet sağlayıcısından 60,70 tl alacağım varmış, alacağım inşaallah :)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.