Şimdi Ara

Xbox Live, Türkçe Olarak Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
6.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Daha önce Xbox 360'ın bu yılın sonuna doğru Türkiye'ye geleceğini sizlere http://aktarmıştık. Biz Xbox 360'ı ülkemize beklerken, Microsoft Türkçeleştirme hazırlıklarını yapmaya çoktan başlamış bile!

DonanımHaber forumlarından pozigamer'ın yayınladığı görüntülere göre Microsoft, Kasım ayında gelecek olan Xbox Live güncellemesinin betasıyla birlikte sisteme Türkçe dil desteğini de ekliyor. Konuya buradan ulaşıp ayrıntılara bakabilirsiniz. Türkçe Xbox Live'dan bazı görüntüler ise aşağıda;

• Biz Türk oyuncular için muhteşem haber.

Düşünün, konsol çıktıktan 7 yıl sonra bu olay yeni oluyor fakat buna rağmen çok sevinçliyim. Ama sadece menü Türkçeleştirmekle olmaz. Microsoft'dan Türkçe oyunlar da bekliyoruz.

Ayrıca bu Türkçeleştirme haberi yeni nesil Xbox için daha iyi olacak. Microsoft Türkiye, yeni Xbox için deneyim kazanmış olacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • O değil de PS3'ün meüleri hala İngilizce lan ne iş
  • SONY'İ çok seviyorum ama harbi tersten akıllılar lan türkçe oyun çıkarıp TL ile oyun satıyon menüler türkçe değil çok mu zor manyak

• ooo süper oldu. Tamda xboxu satcakken :D Türkiyede gerçekten oyun sektörü ilerlliyor.Afedersiniz ama battlefield call of duty yi bilmeyen farkında olmayan wolfteam 1 numara diyen kisilerde var. Orjinal Oyunlara özen gösterelim arkadaşlar bu gelişmemiz için çok önemli teşekkürler

• Yetmez, Türkçe oyunlar ve Türkçe sesli komutlar da istiyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Yetmez, Türkçe oyunlar ve Türkçe sesli komutlar da istiyoruz...

Evet, Kinect için Türkçe dil desteği de istiyoruz.
  • Microsoft'un xbox konusunda Türkiye'ye olan ilgisizliğinden PS3 almıştım. Gelecek nesil seçimim Xbox'dan yana olacak.
  • Abi konsol çıkalı kaç yıl oldu,nerdeyse yeni konsollar çıkacak 1-2 yıla yenimi akıllarına geliyor !Tabi satışlar düştü ,akıllarına geldik,yok efendim,evimde xbox var ama bu konularda bir sony kadar olamadılar ya...neyse

• Bi kere gırıs yaparsa artık mıcrosoft devamı da gelır.Turkce oyunları da gorcez ılerde.Geow halo turkce oynamak harıka bısı olurdu :)Cok mutlu oldum bu gece bu habere

• xbox mı alsam acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Yetmez, Türkçe oyunlar ve Türkçe sesli komutlar da istiyoruz...

evet istiyoruz ama ancak bir 10 yıl sonra falan olur her halde ama olsun bu da çok güzel bir haber microsoftun böyle bir adım atmasına sevendim doğrusu

• 200 satırlık menüyü çevirmek kolay. türkçe oyun istiyoruz biz. halo 4 ü türkçe istiyoruz!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: XxxOnurxxX123

ooo süper oldu. Tamda xboxu satcakken :D Türkiyede gerçekten oyun sektörü ilerlliyor.Afedersiniz ama battlefield call of duty yi bilmeyen farkında olmayan wolfteam 1 numara diyen kisilerde var. Orjinal Oyunlara özen gösterelim arkadaşlar bu gelişmemiz için çok önemli teşekkürler

sana katılıyorum arkadaşım internet kafelerde wolfteam oynayıp ona 10 günlük bir karakter için 100 lira yatıran insanları görünce acıyorum lan bu parayla battlefield 3 alırsın diyorum oda oyunmu diyor alıyorsun 5 güne bitiyor diyor tabi multiplayer'dan haberi yok Türkiyenin Oyun Sektöründe Gelişmesi çok zor ama...

• biz de sony'cilerin de tek eksiği. o kadar türkçe oyunumuz oldu ama türkçe bir menümüz olmadı arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: 5pac

200 satırlık menüyü çevirmek kolay. türkçe oyun istiyoruz biz. halo 4 ü türkçe istiyoruz!!!

konsol son anlarına yaklaştı daha yeni çevirdiler gelecek nesilde daha fazla özen göstermeleri lazım

• Türkçe oyunlarda gelirse tadından yenmez

• Konsol lum yok Ama Eğer Bir Gün Alırsam Ps3 veya Ps4 Çıkarsa Alırım Xbox Almam Türkiye ye tek değer veren SONY Türkçe Oyunlardan Belli Xbox 360 Ülkemize Geç Gelecek Konsol Alan Alır Birşey Diyemem Ama Ben PS3 Alırım

• Sana bu yakisir Microsoft. Hicbir zaman X360 fani olmaktan pisman olmadim.
  • Süperrr..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.